“Ποοοοο ”

Spyridon Patisserie
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό δεν πίστευα ότι το παγωτό του έχει φτάσει ταβάνι μας το προτείναν και το ευχαριστήθηκα μπράβο στα παιδιά

1  Ευχαριστούμε, 904takisz

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020

Το μαγαζί φαίνεται καθαρό έχει πολύ καλές τιμές και νόστιμα παγωτά καθώς και μεγάλη ποικιλία. Όμως υστερεί στο προσωπικό του καθώς η μία κοπέλα που πήγε να μας εξυπηρετήσει ήταν αγενέστατη και εριστικη. Και συν της άλλης δεν μας εξυπηρέτησε ποτέ αλλά μας παρέπεμψε σε συνάδελφο της η οποία έκανε ότι μπορούσε να φύγουμε ευχαριστημένοι. Έτσι δεν κρατάς τον κόσμο σου ειδικά αυτή τη χρονική περίοδο λυπάμαι πολύ.

1  Ευχαριστούμε, 218elinam
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020

Ένας πολύ όμορφος και καθαρός χώρος. Μεγάλη ποικιλία σε γλυκά και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς σε ένα μεγάλο ζαχαροπλαστείο. Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό πρόθυμο να βοηθήσει. Εμεις δοκιμάσαμε βάρκα με παγωτό. Είναι η κορυφή. Δεν έχετε φάει αλλού τέτοια βάφλα. Θα γινει ο λόγος να πηγαίνουμε ξανά και ξανά στου Σπυρίδων. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους σας!!!

2  Ευχαριστούμε, george_liou
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020

Περιμένεις από μια επιχείρηση μια ποιοτική παροχή ή προϊόν, που θα παραδοθεί σε σένα με υπευθυνότητα κ συνέπεια. Τίποτε από αυτά δεν συνέβη χτες από τη συγκεκριμένη επιχείρηση, όταν σε μια παραγγελια που ειχα κανει και καλεσα την παραμονη της βαπτισης για να επιβεβαιωσω, ο υπευθυνος με θράσος με ενημέρωσε ότι είχε απλά διαγράψει την παραγγελία μου και με άφησε απόλυτα ξεκρεμαστη 1 μόλις μέρα πριν την εκδήλωση! Η αλαζονεία και η απάθεια του με άφησαν άφωνη, αλλά δεν πειράζει, γιατί τελικά ο χαμένος δεν θα είμαι εγώ (Ο πελατης)...Η καλή φήμη είναι αέρας...Κι έτσι εύκολα χάνεται....Από σήμερα και μετά μποϊκοτάζ στον "αγαπητό" Σπυρίδων...

Ευχαριστούμε, 277litsag
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2019

Το παγωτο του ειναι πολυ καλο. Τα υπολοιπα γλυκα απο μετρια εως απλα καλα. Αυτο που χαντακωνει το μαγαζι ειναι το απαραδεκτο σερβις. Οτι χειροτερο και αργο υπαρχει! Εχω παει αρκετες φορες και ουτε επιτηδες να το εκαναν, τοση αδιαφορια! Πηγαινετε μονο για take away!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Amonamarth_75

Spyridon Patisserie: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κοκκίνη Χάνι, Νομός Ηρακλείου

Spyridon Patisserie: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα