“Αξιοπρεπέστατο”
Κριτική για: Nirou Terra

Nirou Terra
Η κριτική γράφτηκε 1 Απριλίου 2021

Πολυ ωραίο μαγαζί με ωραία ατμόσφαιρα υπέροχα ποτά και ποιοτικά φαγητά.Όσον αφορά την εξυπηρέτηση ήταν αξιοπρεπέστατη και δεν αντιμετώπισα κανένα προβλημα σε αντίθεση με πολλούς άλλους.Σας το προτείνω

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, 388vasilism

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό μαγαζί με λευκή άμμο σου δίνη την εντύπωση ότι βρίσκεσαι στην Μύκονο πολύ ωραία κοκτέιλ με καθαρά ποτά.Μπραβο σας

2  Ευχαριστούμε, sofimar23
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Μπαίνοντας στο μαγαζί ενώ εμείς είχαμε αποφασίσει να κάτσουμε σε τραπέζι έρχεται ένας σερβιτόρος μεσήλικας αλβανικής καταγωγής με υφάκι «θα σας πω εγώ που θα κάτσετε» και μας έβαλε στα πουφ (χωρίς να μας εξηγήσει ότι κοστίζει 2,5€ το ένα) καθόμαστε και παραγγείλαμε μπυρες τις οποίες μας τις φέρανε ζεστές. Εννοείται καμία απόδειξη στο τραπέζι μας και μέχρι να βρεις σερβιτόρο έκανες τάμα δεν έχει καν γυάλινα μπουκάλια όπως όλες τις καφετέριες μόνο έψαχνες να βρεις σερβιτόρο να στο ξανά γεμίσει.
Ποτέ ξανά ! Τέτοιες συμπεριφορές αργά ή γρήγορα θα φέρουν κακά αποτελέσματα σε ένα τόσο όμορφο μαγαζί.
Ντροπή

1  Ευχαριστούμε, LoveCrete_1233
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2020

Τι να πρώτο πω.....αρχικά πολύ ωραία ατμόσφαιρα αλλά το σέρβις χάλια!! Πήγαμε και καθίσαμε στην παραλία και ζητήσαμε 3-4 φορές να παραγγείλουμε. Όταν ήρθε ο σερβιτόρος και ζητήσαμε νερό μας έφερε αντί τρία μπουκαλάκια, τρία ποτήρια και εν μέσω Κορονοϊού ακουμπούσε με γυμνά δάχτυλα τα πώμα του ποτηριού....έπειτα πήγαμε να φάμε, παραγγείλαμε burger, ενώ τα τέσσερα από τα πέντε ήταν πολύ νόστιμα το ένα ήταν άψητο, ωμός κιμάς, και όταν απευθυνθήκαμε στο σερβιτόρο(!) για να του το επισημάνουμε το λάθος, ο ίσιος κατέβασε τη μάσκα γέλασε ειρωνικά και μας είπε <<είναι υγιεινό και δεν θα πάθετε κάτι>>.....

Ευχαριστούμε, Connector05398938523
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019

Τραγική εξυπηρέτηση, ακριβό και καθόλου ποιοτικό μενού, αγενεστατο προσωπικό, βρώμικο περιβάλλον και το κυριότερο ΚΑΜΙΑ απόδειξη σε ολο το μαγαζι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Y3391PZDian

Nirou Terra: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κοκκίνη Χάνι, Νομός Ηρακλείου

Nirou Terra: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!