“VERY FRESH FISH”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Νόστος

Ψαροταβέρνα Νόστος
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Οικογένειες με παιδιά
Περιγραφή: Παραδοσιακή ψαροταβέρνα-ψησταριά στα Καμένα Βούρλα. Δοκιμάστε τα φρέσκα ψάρια και θαλασσινά μας δίπλα στη θάλασσα όπως επίσης και τα κρεατικά μας.

Πήγαμε για κουτσομούρα μετά την εκδρομή μας στο Πήλιο. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό, πολύ γρήγορο σέρβις, εξυπηρετικότατοι οι υπάλληλοι, πάνω στο κύμα, ήταν & καλός ο καιρός & πολύ ωραίο το κέρασμα στο τέλος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Poly Z

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δίπλα στο κύμα στο Νόστο το φαγητό είναι απόλαυση.
Νόστιμη φάβα,γαύρο μαρινατο,σαρδέλες ψητές και αλλά υπέροχα πιάτα που σε ταξιδεύουν στο Αιγαίο!

Ευχαριστούμε, 915eugeniab
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος φρέσκος ψητός σαργός και ψητές γαρίδες! Φρέσκα καλομαγειρεμένα λαχανικά. Ευγενέστατο προσωπικό!

Ευχαριστούμε, Sherpa45451852399
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Κάνοντας συχνά με την οικογένειά μου τη διαδρομή Αθήνα-Λαμία & Αθήνα-Θεσσαλονίκη, δεν παραλείπουμε ποτέ να κάνουμε μια στάση στο Νόστος. Όλες τις φορές, ανεξαιρέτως, τόσο το φαγητό όσο και το σέρβις είναι άψογα. Οι δε ιδιοκτήτες πάντα φιλόξενοι και ευγενέστατοι, σου αποδεικνύουν περίτρανα τι θα πει «ελληνική φιλοξενεία»!
Σας ευχαριστούμε για όλα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, papakmaria
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Πολυ καλο φαγητό, μεγάλες ποσότητες, γρήγορο σέρβις, ευγενικό πρόσωπικό. Η γαριδο μακαροναδα φοβερη! καλαμαρακια τηγάνιτα χωρις ιχνος λαδιου στο πιάτο, γαρίδες σαγανακι τελειες!! Ποσότητα, ποιοτητα σε σχεση με την τιμή πολυ ικανόποιητική!!!!
Το συνιστώ άνεπιφυλαχτα!!!

Ευχαριστούμε, nikoletak357

Ψαροταβέρνα Νόστος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαμία, Περιοχή Φθιώτιδος
Καμένα Βούρλα, Περιοχή Φθιώτιδος

Ψαροταβέρνα Νόστος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.