Hotel DELLIS
Προβολή τιμών
Σας αρέσει να εξοικονομείτε χρήματα; Ψάχνουμε σε έως και 200 ιστότοπους για να βρούμε τις χαμηλότερες τιμές
Hotel Violetta(Καμένα Βούρλα)
  • Δωρεάν στάθμευση
Mitsis Galini Wellness Spa & Resort(Καμένα Βούρλα)
Hotel Sissy(Καμένα Βούρλα)
  • Πισίνα
BEST WESTERN Hotel Levendi(Άγιος Κωνσταντίνος)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel & Junior Suites Kiriaki(Αμφίκλεια)
Θάλασσα Hotel(Αιδηψός)
  • Παραλιακό
Hotel Capolos(Αιδηψός)
Hotel Galaxy(Αιδηψός)
  • Μπαρ/Lounge
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

+ Κεντρικό ξενοδοχείο,
+ Καταπληκτικό δωμάτιο (όλα καινούργια),
+ Καταπληκτικό κρεβάτι και στρώμα πολύ αναπαυτικό.

-Συνέχεια χτυπούσαν τις πόρτες 24:00-07:00,
-Ένα σκυλί από δίπλα γαβγιζε συνέχεια,
-Μικρή πίεση στο ντουζ.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, guard111
Ο/η dnd50, Διευθυντής του Hotel DELLIS, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητε επισκεπτη,ευχαριστουμε για την βαθμολογια σας οπως και για το σχολιο σας για το Ξενοδοχειο ΝΤΕΛΛΗΣ,προσπαθουμε να προσφερουμε τις καλυτερες υπηρεσιες για την ευχαριστηση των πελατων μας.Δυστυχως οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα,οσο για το σκυλι που γαβγιζε εινξαι ενας γερμανικος ποιμενικος που δυστυχως δεν εχει εκπαιδευτει,σπανια ενα τετοιο σκυλι γαβγιζει οταν εχει εκπαιδευτει,εχω παρακαλεσει πολλες φορες τον γειτονα μου να το μεταφερει σε αλλη τοποθεσια ετσι ωστε να μην ενοχλει τους πελατες του Ξενοδοχειου,δυστυχως ομως δεν το κανει.Οσο για την ελαχιστη πιεση στο ντουζ εχει λυθει το θεμα,την συγκεκριμενη περιοδο υπηρχε βλαβη στο δικτυο της πολης και η πιεση ηταν ελαχιστη εως καθολου.Σε ενα Ξενοδοχειο παρακαλουνται ολοι οι πελατες να τηρουν τις ωρες κοινης ησυχιας αλλα μερικες φορες δυστυχως αυτο δεν τηρηται.Για αλλη μια φορα σας ευχαριστουμε για την επιλογη σας να π[ερασετε ενα διημερο στα Καμενα Βουρλα και στο Ξενοδοχειο ΝΤΕΛΛΗΣ.

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2017

Πήγαμε για σαββατοκύριακο με μια άλλη παρεα. Τα δωματια πολυ καθαρά, τα έπιπλα καινουρια, τα στρώματα των κρεβατιών πολυ καλα, ευχαριστηθήκαμε υπνο και οι ενήλικες και τα παιδια μας. Μείναμε πολυ ευχαριστημένοι και απο την εξυπηρέτηση και απο το πρωινό. Το ξενοδοχειο βριςκεται σε σημείο που εχει ησυχία. Σίγουρα θα ξαναμεναμε εκει. Ευχαριστούμε πολυ.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Konstantina_1211
Ο/η dnd50, Διευθυντής του Hotel DELLIS, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Σεπτεμβρίου 2017

Γεια σας και καλό απόγευμα Αγαπητοί πελάτες, σας ευχαριστούμε για την αξιολόγηση και το σχολιο σας για το ξενοδοχείο μας, πάντα προσπαθούμε να σας προσφέρουμε την καλύτερη υπηρεσια,σας ευχομαστε οτι καλύτερο και πάντα καλά ταξίδια, με τις καλύτερες ευχαριστιες Ξενοδοχειο DELLIS

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2017

Πολύ κάλο οικογενειακό ξενοδοχείο , πεντακάθαρο , πρόσφατα ανακαινισμένο και πολύ προσεγμένο . Οι ιδιοκτήτες είναι φιλικοί και εξυπηρετικοί , πρόθυμοι να σε βοηθήσουν με ευγένεια . Το πρωινό είναι επαρκές χωρίς κάτι το ιδιαίτερο , εκτός από το γιαούρτι που είναι τέλειο .Εαν το ζητήσεις και μπορούν δεν έχουν πρόβλημα και παρατείνεις την ώρα αναχώρησης σου . Το ξενοδοχείο είναι σε εύκολα προσβάσιμο σημείο κοντά στο κέντρο , άλλα είναι και αρκετά ήσυχο . ιδανικό κατάλυμα για οικογένειες και όχι μόνο . Μπράβο στους ιδιοκτήτες για την φιλότιμη προσπάθεια τούς να προσφέρουν αυτό που ζητούν και πληρώνουν οι πελάτες τους

Συμβουλή: Τα δωμάτια του 1ου ορόφου είναι ποιο δροσερά
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, STELIOS K

Αγαπητοι επισκεπτες του Ξενοδοχειο ΝΤΕΛΛΗΣ,ευχαριστουμε για την βαθμολογια και για το σχολιο σας, προσπαθουμε παντα να προσφερουμε τις καλυτερες υπηρεσιες και σας διαβεβαιωνουμε οτι θα συνεχισουμε ετσι και καλυτερα,σας ευχομαστε οτι καλυτερο και παντα ομορφα ταξιδια....με τις ευχαριστιες μας Οικ. ΝΤΕΛΛΗΣ

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οι ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου ήταν ιδιαίτερα φιλόξενοι και εξυπηρετικοί. Οι προτάσεις του κυρίου Ευθύμιου ήταν πολύ στοχευμένες, όσον αφορά τις τοποθεσίες που θέλαμε να επισκεφτούμε. Το δωμάτιο ήταν καθαρό και μας παρείχε όλες τις ανέσεις. Πρωινό αρκετά καλό με χειροποίητο ψωμί.

Γιάννης, Τρίκαλα

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Firesystems K

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2017

Ησυχο με φοβερή εξυπηρέτηση. πολύ καθαρό και το πρωινό παραδοσιακό με φρέσκα αυγά κ ένα φοβερό παραδοσιακό γιαούρτι. Σας ευχαρισςτούμε πολυ για ολααααααααα
! θα το προτιμήσουμε και παλι για τις κοντινές μας αποδράσεις

• Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Peny A
Ο/η dnd50, Ιδιοκτήτης του Hotel DELLIS, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Ιουλίου 2017

Καλησπερα σας, ευχαριστουμε για την βαθμολογια σας οπως και για τα καλα σας λογια, μας εμπνεουν και μας δινουν δυναμη να προσφερουμε τις καλυτερες υπηρεσιες.Θα συνεχισουμε να βελτιωνουμε τις υπηρεσιες μας ετσι ωστε να αποδιδουμε το μεγιστο και αριστο προς καθε πελατη μελλοντικο και νεο, γιατι χαρη σε εσας ειμαστε εδω που ειμαστε και θελουμε να συνεχισουμε να σας εκπλησουμε ολο και περισσοτερο με νεες ιδεες και περισσοτερες υπηρεσιες στο μελλον. Με φιλικους χαιρετισμους Ξενοδοχειο DELLIS