Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 06/08/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
ZenHotels.com
Travelocity
Expedia.com214 $
travelup.com
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2016

Ακόμα μία επίσκεψη στο ξενοδοχείο μας χαλάρωσε, ηρεμησαμε, το παιδί στον παιδότοπο παίζοντας και διασκεδάζοντας με τα αλλα παιδια, 2-3 βεβαια αλλα παντα περναει υπεροχα με την κυρία Δήμητρα. Εμείς περάσαμε ενα τριήμερο χαλαρώνοντας όπως πάντα. Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ είναι να ακούω τα πουλιά να κελαηδούν το ξημέρωμα.Οι υπηρεσίες του σπά όπως πάντα εξαιρετικές και οι κοπέλες πάντα κάνουν οτι μπορουν για να μας εξυπηρετησουν.Το μονο που μας στεναχώρησε φετος ήταν ο θάνατος του κυρίου Μήτση. Τώρα προγραμματίζουμε να πάμε το Πάσχα που θα έχουν ανθίσει και οι Μανόλιες!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οτιδήποτε θέλετε να απευθύνεστε στην ρεσεψιον. Όποιο και να ειναι το πρόβλημα το ξενοδοχείο θα το λύσει άμεσα.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, SISSI L
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2016

Απιστευτα καθαρο,με ευγενικο προσωπικο,μειναμε πολυ ευχαριστιμενοι,στο θεμα του φαγητου,μαλλον θελει λιγη βελτιωση,και ποιοτητα,κατα τα αλλα,ηταν τελεια η διαμονη μας εκει....Τα δωματια καθαρα,υπεροχα,με θεα την θαλασσα,και τη πισινα,το προσωπικο στο μπαρ κ στην υποδοχη,αψογο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 349michel
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικό για οικογένειες.Κοντινός προορισμός, ησυχία, καθαριότητα, ευγένεια και γενικοτερα φιλικό περιβάλλον. Το πρωινό και το φαγητό άνω του καλού εως Πολύ Καλό με μεγάλη ποικιλία και σπιτικές γεύσεις και όχι παραγωγής.Καλές υπηρεσίες μασάζ. Θέλει λίγη αναβάθμιση στις υπηρεσίες και τον εξοπλισμό του παιδότοπου - το προσωπικό (παιδότοπου) άριστο αλλά ήθελε ενίσχυση. Θα ξαναπάμε σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, nasosa298
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2016

Μέτρια εξυπηρέτηση υποδοχής,ίσως λόγω του πολύ κόσμου, ωραίο ποιοτικό φαγητό, επαγγελματίες μάγειροι, στην ίδια όμως χαμηλοτάβανη αίθουσα, ανεπάρκεια στα παιδικά καθίσματα, και όχι καλή συνεννόηση μεταξύ ρεσεψιόν και άλλων τμημάτων του ξενοδοχείου. Απαράδεκτος παιδότοπος. Βασικά ήταν ο χώρος συνεδριάσεων και σεμιναρίων!!! Παρά τις φιλότιμες προσπάθειες δύο γυναικών, υπήρχε μεγάλος κίνδυνος ατυχήματος και αυτό διότι έπαιζαν μαζί στον ίδιο ακατάλληλο χώρο τρίχρονα και δωδεκάχρονα! Χορήγηση μεν παιδικής κούνιας, αλλά χωρίς στρώμα! Φροντίστε να έχετε μαζί σας! Δωμάτιο ευρύχωρο, και καθαρό!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, GEKOL62
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2016

Ξενοδοχειο κλασσικο προσπαθει να γινεται αρχοντικο,εχει δικους του πελατες τακτικους στους οποιους δινει προτεραιοτητα.
Τα δωματια του δευτερου οροφου με θεα θαλασσα πολυ καλα.
Καθαρα,μπαλκονι,φασαριοζικα το καλοκαιρι.
Το spa μεγαλο,καθαρο,δεν σε προσεχουν κατα την διαρκεια των λουτρων (κινδυνος)η πισινα με το αυθεντικο ιαματικο πολυ ζεστη.
Τα massages αναλογα τι φυσιοθεραπευτης θα σου τυχει!
Ειχα την ατυχια πολυλογα,και αναγωγου,την πρωτη φορα ομως η κοπελα ηταν πολυ καλη.
Οι θεραπειες προσωπου δεν γνωριζω δεν εκανα.
Η πισω πισινα με το αναμικτο νερο,τελειως εγκαταλελειμενη.
Οι περισσοτεροι εκει πηγαινουν,για μενα χρειαζεται συντηρηση.
Και να μην επιτρεπεται να μενουν μεσα οι ιδιοι με τις ωρες...
Η πισινα αυτη ειναι για ορισμενη ωρα,για θεραπεια.!!
Ουτε φωναζουμε,ουτε βαζουμε με λαδια και μπαινουμε!
Ειναι καλο να δουν video ελβετικων spa....
Το φαγητο καλουτσικο,το προσωπικο της τραπεζαριας ευγενεστατο!!!!
Εχουν πολυ εξυπνο manager και ετσι οπως παρουσιαζουν τα φαγητα τους στον μπουφε τα κανει ωραιοτερα!!!
Η μπροστινη μεγαλη πισινα ,ειναι τοσο βεβαρημενη απο κοσμο,τοσο ρηχη,που μονο για παιδακια κανει.
Βεραντες μικρες.Λιγα τραπεζια μπροστα.Ακριβες τιμες στο cafe.
Oi μεσα εσωτερικοι χωροι πολυτελεις ,για χειμωνα.
Πολυ φασαρια το καλοκαιρι.
Ενιωσα ασχημα προπερυσι το καλοκαιρι απο το ζεστο μπανιο,τηλεφωνησα τρεις φορες στην reception για γιατρο,και μου απαντησαν οτι ειναι απασχολημενος.....!!!!!σε spa !!!!!με μεγαλης ηλικιας υποτιθεται πελατες(.Εγω ειμαι μεσης ηλικιας).
Ενα ξενοδοχειο που νιωθεις λιγο οτι πρεπει μονος σου να βρεις τον τροπο,δεν αισθανεσαι οτι σε φροντιζουν ως καλεσμενο τους.....Το πρωινο πλουσιο ,η καθαριοτητα στα δωματια καλή.
Προσωπικο απροσωπο,reception τοτε που ημουν εγω καλυτερα να μην σχολιασω.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, manokonstanda