Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2017

Ενα πολύ ομορφο ξενοδοχείο πρόσφατα ανακαινισμένο στό κέντρο της πόλης.Οι ιδιοκτήτες πολύ ευγενικοί καί εξυπηρετικοί.Μέχρι ραντεβού σε κομμωτήριο μας κλείσανε!! Το προτείνο ανεπιφύλαχτα.Σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, YiannisFo
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δωμάτια με όλες τις ανέσεις, ευρύχωρα, με ξεκούραστους χρωματικούς συνδυασμούς. Η διακόσμηση είναι πολύ όμορφη και λιτή και διατηρούνται συνεχώς καθαρά από το προσωπικό. Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο σου δίνει την αίσθηση ότι βρίσκεσαι σπίτι σου. Θα το πρότεινα σε όποιον θέλει να κάνει διακοπές στην Πάρο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, ManIoa
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εμεινα στο ξενοδοχειο Kontes στην Παροικια. Ενα πολυ ομορφο ξενοδοχειο με απίστευτο στυλ διακόσμησης. Τα δωματια του πεντακαθαρα κι ευρύχωρα. Εχει πολυ ωραίο πρωινό με μεγάλη ποικιλία. Εχει αρκετές παροχες, internet, κλιματισμο και άλλα. Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πάρα πολυ ευγενικό και φιλικοτατο προς εμας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Ktsarts
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φέτος έκλεισα για διακοπές στο Kontes μέσα στην Παροικιά,σε προσιτή τιμή!Το προσωπικό του πολύ φιλόξενο και εξυπηρετικό.Σου παρέχει πολύ ωραιό πρωινό και όλες τις ανέσεις!!!Έμαθα ότι έχει ανακαινιστεί πρόσφατα.Πολύ όμορφο ξενοδοχείο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Μ
Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο σχεδόν καθαρό...
Οι ιδιοκτήτες σχεδόν φιλόξενοι....
Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο για ένα βράδυ. Πήρα τηλέφωνο το πρωί και ενημέρωσα ότι θέλω να πάω 7 το απόγευμα με το πλοίο από Σαντορινη και να φύγω 7 το απόγευμα της επόμενης μέρας για Αθήνα.
Στο τηλέφωνο μου είπαν 45€ το τρίκλινο. Το σάιτ το έδινε 40 αλλά οκ.. φτάνοντας είμαστε οι μόνοι πελάτες σε ένα δωμάτιο σχεδόν καθαρό. Το επόμενο πρωί μας ενημέρωσε ο ιδιοκτήτης ότι πρέπει να φύγουμε στις 12 αλλιώς να πληρώσουμε άλλη μία μέρα γιατί το δωμάτιο θα του έμενε. Ζήτησα να φύγω αλλά να αφήσω τις βαλίτσες στον χώρο φύλαξης του ξενοδοχείου. Με κατεβασμένα μούτρα δέχτηκε αφού μας ενημέρωσε ότι μας έκανε και καλύτερη τιμή.... Δεν θα το επισκεφτομουν ξανά κυρίως λόγω της αγένειας των ιδιοκτητών και μετά για όλα τα άλλα.
Εντελώς μέτριο....

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017