Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2018

Επιλέξαμε το ξενοδοχείο για την 5ημερη διαμονή μας στην Παροικιά. Οι εντυπώσεις που μας έμειναν ήταν ιδιαίτερα θετικές.Πρόκειται για ένα ξενοδοχείο που απέχει ελάχιστα λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της Παροικιάς. Το δωμάτιο μας ήταν πεντακάθαρο,με ωραία θέα στην πισίνα από το μπαλκόνι. Το μπάνιο ήταν μικρό αλλά όχι κάτι το οποίο ήταν ενοχλητικό. Το μοναδικό σημαντικό αρνητικό ήταν η ιδιαίτερα βρώμικη πισίνα του ξενοδοχείου στην οποία δεν μπορέσαμε να μπούμε εξαιτίας της εικόνας της.Η σχέση ποιότητας-τιμής ήταν ικανοποιητική με κάποια περιθώρια βελτίωσης.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, Thomas K
Ο/η CHRYSOULA K, Ιδιοκτήτης του Hotel Galinos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας. Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στις προσεχείς διακοπές σας.
Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2017

Υπεροχη τοποθεσια κοντα στο λιμανι, στην παραλια και στο κεντρο της Παροικιας! Καταπληκτικη αυλη για χαλαρωση πρωι και βραδυ! Φιλικοτατοι και εξυπηρετικοι οι ανθρωποι της υποδοχης! Λιγο μικρο το δωματιο και το μπανιο, αλλα αν λειπεις ολη μερα δεν ειναι και πολυ σημαντικο! Συγχαρητηρια στην κοπελα που κανει καθε μερα διαφορετικο σχεδιο στις πετσετες!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωματιο με μπαλκονι στην αυλη!!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, agapi16

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά.
Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όλα τελεια!!εξυπηρετηση άψογη!τα άτομα στη reception ευγενέστατα!ο κύριος Γιώργος εκπληκτικός!ιδανικη τοποθεσια,τα πάντα στα πόδια σου..Οσο για την καθαριότητα δεν έχω λόγια!!καλυτερα κ από το σπίτι μας!θα εμένα άνετα ξανά αν ερχόμουν στην Πάρο!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Thessalonikig4

Ευχαριστουμε για την κριτική σας. Ευχομαστε να σας φιλοξενησουμε ξανα σε επομενο ταξιδι σας.

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικη εξυπηρετηση!Καθαριοτητα!Τελεια τοποθεσία!Parking!Υπεροχη αυλή!Συγχαρητηρια για τα σχεδια στις πετσετες♥ Πολυ κοντα στο λιμανι! Στα 100μ η παραλια!Αξιζει να το επισκεφτεις στην πανεμορφη Πάρο!Μειναμε πολυ ευχαριστημενοι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, cosmpa

Ευχαριστουμε πολύ για την κριτική σας. Ευχόμαστε να μας επισκεφθείτε ξανά και να γίνουμε μέρος των δικαοπών σας.

Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα πολυ καλο φιλοξενο και καθαρο ξενοδοχειο...ανθρωποι ζεστοι με χαμογελο συνεχεια...!!!τα δωματια οπως πρεποι για τα λεφτα τους και με καθημερινη περιποιηση!!!διπλα σε θαλασσα...!!!μειναμε πολυ ευχαριστημενοι

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Alex H