Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2017

Πολυ ομορφο το συγκροτημα του Cyclades Studios που μειναμε . Φιλικο προσωπικο με διαθεση παντα να μας εξυπηρετησει και μας μας προτεινει τα καλυτερα αξιοθεατα του νησιου και μας δωσει χρησιμες συμβουλες .

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια που βλεπουν την αυλη .
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, NasosAnna
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας καλαισθητος, ζεστός, φιλόξενος χώρος... Με προσεγμένο design, ότι πρέπει για να χαλαρωσεις και να κάνεις τις διακοπουλες σου ξεγνοιαστα!!!! Με καλό προσωπικό και γρήγορο σέρβις!!! Ή Παροικιά είναι ένα όνειρο και από κει την απολαμβάνεις...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, 909nikip
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αποφάσισα να έρθω στο ξενοδοχείο για ένα τετραήμερο λόγω επετείου γάμου. Ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσα να κάνω. Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο, καθαρό και ήσυχο. Μπαίνοντας νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε ένα χώρο οικείο σαν το σπίτι σου! Ο Θανάσης και ο Παναγιώτης (ιδιοκτήτες) ήταν προσχαροι και εξυπηρετικοί. Ήταν στη διάθεσή μας σε ότι και αν χρειαστηκαμε ενώ μας έδωσαν τις κατάλληλες πληροφορίες για παραλίες, αξιοθέατα και μέρη για φαγητό. Γνωρίζοντας για την επέτειο μάς επιφύλασσαν όμορφες εκπλήξεις που πραγματικά μας συγκίνησαν. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και είναι σίγουρο ότι θα ξαναβρεθούμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, bill m
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά καθαρό!! Σε ιδανικό μέρος για να επισκεφθεις όλη την Πάρο. Αλλά κυρίως ένας χώρος οικειος, φιλικός και με εξαιρετικο γούστο διακοσμημενος! Οι ιδιοκτήτες φιλικοι και προθυμοι να σε εξυπηρέτησης. Πραγματικά σπάνια φιλοξενία. Θα επιστρέψουμε σύντομα !!! Ευχαριστούμε για τις εξαιρετες εντυπώσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, VASILIKI C
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρα, όμορφα δωμάτια. Άψογη εξυπηρέτηση, ανθρώπινη συμπεριφορά! Ιδανική οικονομική επιλογή σε κεντρικό σημείο της Παροικίας. Κοντά στο λιμάνι και το κέντρο. Το πρωινό πολύ καλό. Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου δίνουν σημασία στις λεπτομέρειες που κάνουν την διαφορά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α