Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com64 $
Hotels.com64 $
Travelocity64 $
Orbitz.com64 $
eDreams60 $
Vio.com64 $
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2021

Έμεινα στην Πάρο 3 ημέρες για ένα σεμινάριο που είχαμε. Αξίζουν συγχαρητήρια τόσο στα κορίτσια στην reception για την άψογη υποδοχή και εξυπηρέτηση τους, όσο και στα κορίτσια της καθαριότητας που είναι οι αφανείς ήρωες!!! Καθαριότητα, service, ΘΕΑΑΑΑΑ, τιμές που δεν συγκρίνονται!!!! Το δωμάτιο Νο 15 ήταν φανταστικό!!!!! Παρόλο που είναι δίπλα στο λιμάνι, στην αφετηρία των ΚΤΕΛ, στο κέντρο δηλαδή με πολυ κίνηση στο δρόμο, μόλις κλεισεις τα παραθυρα ΔΕΝ ακουγεται απολυτως τίποτα!!! Συγχαρητήρια σε όλους σας!!!! Οι φωτογραφίες είναι από την θέα του μπαλκονιου και από τη θέα του δωματίου όταν είσαι ξαπλωμενος! Να το προτιμησετε!!!! Μ. Σ, Γ. Κ 17-18/07/21

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Maria S
Ο/η George Bizas, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Όασις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2021

Αγαπητή κυρία Μαρία,

σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τις εντυπώσεις από τη διαμονή σας.
Τα λόγια σας είναι για εμάς η μεγαλύτερη ανταμοιβή και ο τρόπος που αντιλαμβανόμαστε την έννοια της φιλοξενίας.
Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε στο μέλλον.

Γιώργος Μπιζάς
Διευθυντής Ξενοδοχείου Όασις

Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ καλό ξενοδοχείο με αρκετές παροχές σε πολύ καλή τοποθεσία για όλα τα γούστα !!
Μου έλειψε το πρωινό από την τιμή αλλά νομίζω ότι ήταν πολύ καλή επιλογή !! Το συστήνω ανεπιφύλακτα ! Εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό !

35  Ευχαριστούμε, panagiotiskinnas
Ο/η George Bizas, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Όασις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ κύριε Παναγιώτη,
Σας ευχαριστούμε για την βαθμολογία που μας δώσατε. Θα είναι χαρά μας να σας δούμε ξανά στο μέλλον.
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2019

Σούπερ επιλογή αν κάποιος θέλει να μείνει στο κέντρο της Παροικίας, δίπλα στο λιμάνι.
Αυτό βέβαια εχει και τα κατα του μιας και το Πάρκιν ειναι πολυ δύσκολο, και με χρέωση.
Από τότε που εχει ανακαινιστεί ειναι εξαιρετική επιλογή και σε σχέση με τα χρήματα που δίνεις.
Πολυ μαλακα στρώματα, καθαρό, και πολυ φιλικοί οι άνθρωποι.
Καλό θα ήταν να ανακαινιστούν και τα μπάνια βέβαια τα οποία υστερούν σε σχέση με το υπόλοιπο ξενοδοχείο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο στην ταράτσα αν και μοναχικό ειναι υπέροχο.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, Galaxie521

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια και την βαθμολογία που μας δώσατε Θα είναι χαρά μας να σας δούμε ξανά στο μέλλον.
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2019

Η τοποθεσία του εξαιρετική, ένα βήμα πριν δέσει το καράβι. Χρειάζεται ομως περισσότερη δουλεια στον τομεα της καθαριότητας. Τα δωματια ειναι μεσαίου μεγέθους, το μπανιο,του οκ. Η εξυπηρετηςη πολυ καλή. Παρέχει WiFi και πρωινό.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Panagiota S
Ο/η _O3636NT, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Όασις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Απριλίου 2019

καλησπέρα σας,
καταρχήν ευχαριστώ για το σχόλιο σας, όμως μου κάνει εντύπωση.
Μέχρι σήμερα το ξενοδοχείο μας είναι πεντακάθαρο, με άριστη βαθμολογία στα σχόλια για την καθαριότητα (σε booking, expedia, airbnb και tripadvisor).
ποτέ κανένας δεν έχει παραπονεθεί για αυτό. για αυτό απορώ.
πλένουμε με ariel, μαλακτικό lenor, χλωρίνη έχουμε klinex, viakal για τα άλατα, ajax πατώματος και προσωπικό που καθαρίζει νυχθημερόν.
σεντόνια και λοιπό ιμαντισμό από Κέντια και κρεβάτια elite strom.
λογικά, μας μπερδέψατε με ένα συνώνυμο ξενοδοχείο, που βρίσκετε πάλι στην Πάρο.
ελπίζω να διορθώσετε την λάθος κριτική σας.

Η κριτική έγινε: 13 Μαρτίου 2019

Πήγαμε για μια βραδιά .Μύριζε πολύ ωραία...καθαριότητα. Πολύ βολική τοποθεσία όταν έχεις αναχώρηση με πλοίο .Καθαρό δωμάτιο, ανακαινισμένο, αξιοπρεπές...Value for money!!!Ευγενικός και χαμογελαστός ο νεαρός στη reception!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, tsirant