Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία, μπροστά ακριβώς από την θάλασσα. Πολύ ωραίο πρωινό, καθαρό μέρος και το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Αντιμετωπίσαμε και εμείς πρόβλημα με το ζεστό νερό, κάποια στιγμή το απόγευμα δεν είχε αλλά μετά από 2-3 ώρες επανήλθε. Επίσης αν και τετράκλινο μας είχαν αφήσει πετσέτες μόνο για 3 άτομα.
Γενικά αξίζει να το επισκεφτεί κανείς

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Ελένη Α
Η κριτική έγινε: 12 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στην άφιξη ασιδερωτα σεντόνια γιατι είχε χαλάσει το σίδερο
Τις επόμενες το φτιάξανε
Το πρώτο βραδυ και το επόμενο πρωι δεν είχε καθόλου ζεστό νερό
Το δεύτερο βραδυ είχε
Το τρίτο βραδυ έπρεπε να το ζητήσουμε για να εχει ζεστό νερό
Η τηλεόραση τόσο μικρή που άκουγες χωρις να βλέπεις
Το παργκιν το χρησιμοποιούσαν για τα αυτοκίνητα που μεταφέραμε τους πελάτες στο λιμανι
Καθαρά τα δωμάτια εξαιρετική η τοποθεσία και πολύ κοντά στο λιμανι

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, nikifilip
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2015

Πολυ ομορφο ξενοδοχειο. πηγαμε μαζι με μια φιλη μου και μας αρεσε παρα πολυ! πολυ κοντα στη θαλασσα και πολυ κολυ κοντα σε ενα μπιτσομπαρο που πηγαιναμε συνεχεια. πολυ ομορφο και ευρυχωρο δωματιο και πολυ φιλοξενο προσωπικο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, angelakefalonia
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2014

Μόνιμο ζητούμενο για μένα και την οικογενειά μου είνα πάντοτε μια ήσυχη και ευχάριστη διαμονή σε καθαρό περιβάλλον, όπου οι υπηρεσίες που θα μου παρέχονται θα χαρακτηρίζονται από αμεσότητα, ευγένεια και ανθρώπινο ενδιαφέρον. Αυτά τα βρήκα και με το παραπάνω, σ αυτό το ξενοδοχείο στο οποίο πήγα πέρυσι και φυσικά θα πάω και φέτος. Ενδεικτικό της καταπληκτικής φιλοξενίας που τύχαμε, η προθυμία του ιδιοκτήτη να αναζητήσει (τηλεφωνώντας σε όλα τα ξενοδοχεία και όλες τις υπηρεσίες του νησιού) και να φέρει γιατρό σπάνιας ειδικότητας για ξαφνικό πρόβλημα υγείας που παρουσιάστηκε στο παιδί μου, πράγμα που αποδείχθηκε κυριολεκτικά σωτήριο και το κυριότερο αναλαμβάνοντας όλο το κόστος. Το συστήνω ανεπιιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
Ευχαριστούμε, ΙΩΑΝΝΗΣ Β
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2013

Το χειρότερο ξενοδοχείο που έχω μείνει ποτέ στα τόσα χρόνια διακοπών μου,δεν αγγίζει σε τίποτα τις φωτογραφίες που παρουσιάζουν,τις υπηρεσίες και τις ανέσεις.Οι υπεύθυνοι του ξενοδοχείου δε σεβάστηκαν πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε στις πρώτες μας διακοπές σαν οικογένεια,απαράδεκτη συμπεριφορά,τα δωμάτια ήταν βρώμικα (σεντόνια,πετσέτες),ζεστό νερό μετά τη 1.00 τα μεσάνυχτα δεν υπήρχε και 2 φορές μπήκαν στο δωμάτιό μας χωρίς την σύμφωνη γνώμη μας και έκλειναν τo aircondition όταν λείπαμε απο το δωμάτιο.Δεν το συνιστώ σε καμία των περιπτώσεων σε οικογένεια αλλά ούτε και σε παρέες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
3  Ευχαριστούμε, ARMY L