Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2016

υπεροχο καταλυμα με εξαιρετικα δωματια με θεα τον υπεροχο κηπο της κυριας Ελενη που την γνωρισα και ενθουσιαστηκα πολυ απο την εξυπηρετηση της....και το πιο βασικο ηταν η καθαριοτητα στο δωματιο μας ηταν ολα τελεια!

1  Ευχαριστούμε, Passenger574873
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μεμονωμένου ταξιδιώτη και όχι η γνώμη της TripAdvisor LLC ή των συνεργατών της.
Ο/η Eleni-Rooms, Ιδιοκτήτης του Eleni Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ !
Θα σας περιμενουμε και παλι με μεγαλη μας χαρα !

Ελενη Κρητικου .

Αυτή η απάντηση είναι η υποκειμενική γνώμη του εκπροσώπου της διεύθυνσης και όχι η γνώμη της TripAdvisor LLC ή των συνεργατών της.
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν όλα τέλεια.. τα δωματια πολυ καθαρά η τοποθεσια πολυ βολικη το πρωινο πλουσιο η κυρια Ελένη πολυ φιλικη και φιλοξενη .περασαμε καταπληκτικα το συστήνουμε ανεπιφύλακτα σιγουρα θα σας ξαναπροτιμησουμε ..ευχαριστουμε πολυ κ.ελενη !!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 7.122.010
Ο/η Eleni-Rooms, Owner του Eleni Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε παρα πολύ παιδια για τα καλα σας λογια !!!
Ειστε αξιολογα ατομα και χαρηκαμε που σας γνωρίσαμε !
Να ειστε καλα και ότι επιθυμειτε !
Θα σας περιμενουμε και παλι με μεγαλη μας χαρα .
Σας ευχωμαστε ότι καλυτερο στην ζωη σας .

Ελενη Κρητικου και οικογενεια .

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Με το που μπήκαμε στον κήπο η πρωτη εντύπωση ήταν καλύτερη και από τις φωτογραφίες...νιωσαμε οικεία αμέσως... Το δωμάτιο υπέροχο και πεντακάθαρο... Η διακόσμηση φανταστική.. Η κ.Ελενη πολύ εξυπηρετικη καταπληκτική οικοδέσποινα μας υποδέχτηκε με ένα τεράστιο χαμόγελο μαζί με την οικογένεια της.. Καθίσαμε στον κηπο μας πρόσφερε πορτοκαλάδα και κέικ μας έδωσε χαρτη και μας καθοδηγησε για το που θα πάμε... Το συστήνω ανεπιφύλακτα ..συντομα θα το ξαναεπισκεφτουμε... :) σας ευχαριστουμε πολύ κ.ελενη ...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Stefania K

Ευχαριστούμε παρα πολύ Στεφανια μου για τα ωραια σου λογια , ειστε καταπληκτικα παιδια και πολύ ταιριαστο ζευγαρακι . Σας ευχωμαστε η Ωρα η Καλη παντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι στην ζωη σας . Θα χαρουμε πολύ να σας ξαναδουμε και παλι , θα σας περιμενουμε .......

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο συγκρότημα με καταπληκτικά και καθαρά δωμάτια. Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό. Ότι και να πω θα είναι λίγο για τον εν λόγω κατάλυμα. Ευχαριστώ από καρδιάς την Κυρία Ελένη και τον Κύριο Μανώλη για την άψογη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Dimitrios G

Σας ευχαριστούμε παρα πολύ , να ειστε καλα !!!
Η ευχαριστηση των πελατων μας είναι τιμη για μας , γι' αυτό και προσπαθουμε να κανουμε το καλυτερο για ολους !
Θα σας περιμενουμε και παλι με μεγαλη μας χαρα , οποτε εσεις το θελήσετε .

Ελενη - Μανωλης - Αννυ

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αριστη εξυπηρετηση...το προσωπικο πολυ φιλοξενο και χαμογελαστο...τα δωματια πεντακαθαρα και ανετα...πλουσιο πρωινο με προιντα παραγωγης της..ευχαριστουμε παρα πολυ τη κυρια Ελενη που εκανε τη διαμονη μας να ειναι ευχαριστη....

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Elisavet K
Ο/η Eleni-Rooms, Owner του Eleni Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2016

Ευχαριστούμε παρα πολύ Εlisavet για τα καλα σου λογια ! Χαρηκαμε πολύ που σας γνωρίσαμε και που περασατε ευχαριστα κοντα μας . Αυτος αλωστε είναι και ο στοχος μας , να αισθάνονται οι πελατες μας ανετα μαζι μας , σαν το σπιτι τους και να φευγουν με τις καλυτερες εντυπώσεις ....
Θα σας περιμενουμε και παλι με μεγαλη μας χαρα !!!
Σας ευχωμαστε ότι καλυτερο στην ζωη σας ...

Ελενη -Μανωλης - Αννυ .