Vio.com
Hotels.com67 $
Travelocity67 $
Priceline75 $
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο έκπληξη στην Παροικια της Πάρου Σε υποδέχεται ευωδιαστη ατμόσφαιρα ζεστή κι ευγενική υπάλληλος στη reception Το δωμάτιο (δίκλινο comfort) διακοσμημένο προσεγμένα, με μπαλκόνι που έβλεπε στον υπέροχο κήπο.Πολυ καθαρό και οι κανόνες για το covid τηρούνται αυστηρά Το πρωινό πολύ καλό , με όλα τα μέτρα για την ασφάλεια μας και υπέροχο καφέ Ένα κόσμημα στην Πάρο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, Resort741941
Η κριτική έγινε: 29 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια επιλογή στο κέντρο σχεδόν της Παροικιάς,με τα πόδια από το λιμάνι. Πολύ καθαρό τέλεια boutique ατμόσφαιρα. Ανοιχτό όλο το χρόνο .ευγενικό προσωπικό στην είσοδο.
Μια επιλογή για να ξεφύγεις από το κλασικό στυλ των Κυκλάδων.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, giorgos_bo
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σταθερή αξία. Ένα εξαιρετικό πεντακάθαρο ξενοδοχείο. Η ατμόσφαιρα σε αυτό το ξενοδοχείο είναι απλα καταπληκτική. Πολύ καλό στρώμα και μαξιλάρια. Το πρωινο πλούσιο και με ποικιλία. Το WiFi ισχυρό και χωρίς προβλήματα. Το προσωπικό εξαιρετικό. Το επισκέπτομαι κάθε φορά που πάω στην Πάρο για επαγγελματικους λόγους. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, iosifm247
Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2019

Το δωμάτιο είχε όμορφη και λιτή διακόσμηση. Καθαρό και Ήρεμο περιβαλλον. Το προσωπικο ήταν πολύ ευγενικό. Το πρωινό ήταν πλουσίο. Εχεις την επιλογη να καθήσεις και έξω στον κήπο κάτι που σε χαλαρώνει πολύ γιατι έχει όμρφα δέντρα και υπέροχη διακοσμηση, ότι πρέπει για να αρχίσει με θετικά vibes η μέρα σου. Μειναμε γενικά πολύ ευχαριστημένοι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, VOULAK1005
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το Apollo boutique τον Νοέμβριο κατά τη διάρκεια ενός επαγγελματικού μου ταξιδιού ! Πραγματικά μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις !Για την
Κατηγορία του είναι ότι καλύτερο υπάρχει ! Τα κορίτσια στην υποδοχή είναι άψογα , ευγενικά ενώ το πρωινό είναι πλούσιο ! Αν κάποιος ταξιδέψει στη Πάρο , θα μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, raf_flev
Ο/η Apollon_Boutique, Διευθυντής του Apollon Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητή raf_flev,
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Πραγματικά κάνουμε το καλύτερο δυνατόν για να ευχαριστούμε τους πελάτες μας. Και μην ξεχνάτε ότι κάνοντας κράτηση μέσω της ιστοσελίδας του ξενοδοχείου μας παίρνετε την καλλίτερη τιμή στο Ίντερνετ.
Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Η ομάδα του Apollon Boutique