Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Οι χαμηλότερες τιμές για τη διαμονή σας
Booking.com
70 €
Expedia.com
72 €
Επιβραβεύσεις με το One Key
Agoda.com
62 €
Χωρίς χρεώσεις κράτησης
Οι τιμές παρέχονται από τους συνεργάτες μας και αντικατοπτρίζουν τις τιμές των δωματίων ανά διανυκτέρευση, συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων και τελών που είναι γνωστά στους συνεργάτες μας. Ανατρέξτε στους συνεργάτες μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Πώς επηρεάζουν οι πληρωμές σε εμάς τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών. Οι τύποι δωματίων ενδέχεται να ποικίλουν.
Κοντινά ξενοδοχεία
ΓλώσσαΌλες
Περισσότερες γλώσσες
Βαθμολογία ταξιδιωτών
271
Δείτε τι λένε οι ταξιδιώτες:
Επιλεγμένα φίλτρα
Φίλτρο
Ενημέρωση λίστας...
4 - 9 από 388 κριτικές
Η κριτική έγινε: 29 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια επιλογή στο κέντρο σχεδόν της Παροικιάς,με τα πόδια από το λιμάνι. Πολύ καθαρό τέλεια boutique ατμόσφαιρα. Ανοιχτό όλο το χρόνο .ευγενικό προσωπικό στην είσοδο.
Μια επιλογή για να ξεφύγεις από το κλασικό στυλ των Κυκλάδων.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, giorgos_bo
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σταθερή αξία. Ένα εξαιρετικό πεντακάθαρο ξενοδοχείο. Η ατμόσφαιρα σε αυτό το ξενοδοχείο είναι απλα καταπληκτική. Πολύ καλό στρώμα και μαξιλάρια. Το πρωινο πλούσιο και με ποικιλία. Το WiFi ισχυρό και χωρίς προβλήματα. Το προσωπικό εξαιρετικό. Το επισκέπτομαι κάθε φορά που πάω στην Πάρο για επαγγελματικους λόγους. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, iosifm247
Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2019

Το δωμάτιο είχε όμορφη και λιτή διακόσμηση. Καθαρό και Ήρεμο περιβαλλον. Το προσωπικο ήταν πολύ ευγενικό. Το πρωινό ήταν πλουσίο. Εχεις την επιλογη να καθήσεις και έξω στον κήπο κάτι που σε χαλαρώνει πολύ γιατι έχει όμρφα δέντρα και υπέροχη διακοσμηση, ότι πρέπει για να αρχίσει με θετικά vibes η μέρα σου. Μειναμε γενικά πολύ ευχαριστημένοι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Αξία
    • Ποιότητα ύπνου
    • Εξυπηρέτηση
1  Ευχαριστούμε, VOULAK1005
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το Apollo boutique τον Νοέμβριο κατά τη διάρκεια ενός επαγγελματικού μου ταξιδιού ! Πραγματικά μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις !Για την
Κατηγορία του είναι ότι καλύτερο υπάρχει ! Τα κορίτσια στην υποδοχή είναι άψογα , ευγενικά ενώ το πρωινό είναι πλούσιο ! Αν κάποιος ταξιδέψει στη Πάρο , θα μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, raf_flev
Ο/η Apollon_Boutique, Διευθυντής του Apollon Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητή raf_flev,
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Πραγματικά κάνουμε το καλύτερο δυνατόν για να ευχαριστούμε τους πελάτες μας. Και μην ξεχνάτε ότι κάνοντας κράτηση μέσω της ιστοσελίδας του ξενοδοχείου μας παίρνετε την καλλίτερη τιμή στο Ίντερνετ.
Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Η ομάδα του Apollon Boutique

Αναφορά απάντησης ως ανάρμοστης
Αυτή η απάντηση είναι η υποκειμενική γνώμη του εκπροσώπου της διεύθυνσης και όχι η γνώμη της TripAdvisor LLC.
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2018

Στο ξεκίνημα των διακοπών μας είχαμε μια πολύ δυσάρεστη εμπειρία στο apollon boutique hotel. Μόλις φτάσαμε στη ρεσεψιόν μας είπαν πως για την ίδια ακριβώς ημερομηνία υπήρχε κράτηση για 2 δωμάτια. Το τραγελαφικό ήταν, πως όσο περιμέναμε στη σειρά μας να κάνουμε check-in ενα ζευγάρι είχε το ίδιο πρόβλημα με έμας. Δηλ τους είχαν κάνει κράτηση για 2 δωμάτια. Που να φανταζόμασταν όσο ακούγαμε το μπέρδεμα αυτό ...οτι θα το αντιμετωπίζαμε και εμείς το ίδιο σε λίγα λεπτά...
Έκπληκτοι ακούσαμε την κοπέλα ( η οποία ήταν ευγενέστατη) που ήταν στη ρεσεψιόν να μιλάει στο τηλέφωνο και να αναφέρει στους υπευθύνους οτι αντιμετωπίζει και πάλι το ίδιο πρόβλημα....
Μιλήσαμε με την υπεύθυνη του ξενοδοχείου και αφού της εξηγήσαμε οτι προφανώς έχει γίνει λάθος με την διπλό κράτηση , η απάντηση που πήραμε ήταν εντελώς απαξιωτική.
Είναι κρίμα γιατί παρά το γεγονός οτι το ξενοδοχείο βρίσκεται δίπλα στο δρόμο είναι προσεγμένο και καθαρό. Το προσωπικό πολυ ευγενικό.
Τα δωμάτια καλόγουστα..
Εαν δεν αντιμετωπίζαμε αυτή την απαξιωτική συμπεριφορά θα το προτείναμε για διαμονή στην πανέμορφη Παροικιά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι σαν ζευγάρι