Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020

Η παραμονή μας στο pyrgaki hotel , ήταν πολύ ευχάριστη. Μείναμε τρία βραδιά. Είχε πολύ ωραίο κλίμα, ωραία θέα. Η εξυπηρέτηση του προσωπικού ήταν πολύ καλή. Ευγενική συμπεριφορά κ σωστός επαγγελματισμός.

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, jmichas77
Ο/η KONSTANTINOS VAKIRTZIS, General Manager του Pyrgaki Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2020

Καλησπέρα σας,
ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Η μεγαλύτερή σας ικανοποίηση είναι οι πελάτες μας να δηλώνουν ευχαριστημένοι με τη φιλοξενία μας.
Ελπίζουμε να σας δούμε πάλι του χρόνου.
η ομάδα του Πυργάκι

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2019

Το ξενοδοχείο θύμιζε την παροικιά σε μικρογραφία! Η θέα μαγευτική και πανοραμική. Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο τετρακλινο με μεγάλα κρεβάτια που είχαν αναπαυτικά στρώματα. Η διακόσμηση ήταν λιτή! Το λουτρό μεγάλο με μπανιέρα. Η βεράντα του δωματίου ήταν μεγάλη! Η καθαρότητα ήταν άψογη στο δωμάτιο, καθώς και σε όλο το ξενοδοχείο. Η πισίνα καθαρίζοταν επιμελώς καθημερινά. Το πρωινό καλό με μεγάλη ποικιλία κρύων και ζεστών πιάτων. Ο χώρος του πρωινού με φοβερή θέα στο λιμάνι και την θάλασσα. Το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και πρόθυμο να μας βοηθήσει. Οι ιδιοκτήτες προσιτοί και φιλικοί. Θα το ξαναεπισκεπτόμουν σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, ELENI K
Ο/η PYRGAKI_HOTEL, Ιδιοκτήτης του Pyrgaki Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2019

Αγαπητή Ελένη,

ευχαριστούμε θερμά για τα όμορφα σχόλια που μας γεμίζουν χαμόγελο και ευχαρίστηση.
Η μεγαλύτερη επιβράβευση για εμάς είναι να προσφέρουμε στους επισκέπτες μια όμορφη διαμονή που θα τους προσφέρει μαγικές εικόνες και αναμνήσεις.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι στο Πυργκάκι.

η ομάδα του ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018

Το ξενοδοχείο είναι πολύ όμορφα χτισμένο, περπατάς προς τη πισίνα, το δωμάτιο σου ή το πρωινό και θυμίζει πως περπατάς στα σοκάκια της Χώρας σε ένα κυκλαδίτικο νησί! Έχει ηρεμία όπου και αν επιλέξεις να περάσεις το χρόνο σου είτε στη πισίνα, στο δωμάτιο σου ή στους κοινόχρηστους χώρους όπως πχ το πρωινό.

Το δωμάτιο μεγάλο και ευρύχωρο με το πιο μεγάλο κρεβάτι που έχω δει ποτέ. Το βασικό χαρακτηριστικό του δωματίου όμως ήταν η καθαριότητα στην οποία θα έβαζα 10/10. Το ίδιο πεντακάθαροι ήταν και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου.

Το πρωινό ήταν πλούσιο, με πολλές επιλογές αλμυρών και γλυκών. Πολλά handmade γιαούρτια, γλυκά, μαρμελάδες και τηγανίτες ήταν ότι καλύτερο.

Μια οικογενειακή επιχείρηση με πολύ φιλικούς ανθρώπους που σου προσφέρουν μια ευχάριστη διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, ioli1989
Ο/η PYRGAKI_HOTEL, Ιδιοκτήτης του Pyrgaki Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2018

Αγαπητή Ιόλη,

μας δίνει μεγάλη χαρά να διαβάζουμε τα όμορφά σου σχόλια για διαμονή σου στο ξενοδοχείο μας.

Σε ευχαριστούμε θερμά για όλα και ευχόμαστε να σε υποδεχτούμε και του χρόνου στο Πυργάκι.

Πολλούς χαιρετισμούς,
η ομάδα του ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018

Πολύ όμορφο, ευρύχωρο δωμάτιο, με εξαιρετικό μεγάλο διπλό κρεβάτι!
Εξαιρετικό handmade πρωϊνό για όλα τα γούστα! Ευγένια και χαμόγελα παντού!το πιο σημαντικό όμως απο όλα είναι οτο πρόκειται για μια οικογενειακή επιχείρηση που έχει φτιαχτεί με πολύ μεράκι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Maraam M

Αγαπητή Μαρααμ,

ευχαριστούμε τόσο πολύ για την υπέροχη κριτική σου.

Προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε γλυκές εμπειρίες στους επισκέπτες μας και η μεγαλύτερη ανταμοιβή είναι όταν το πετυχαίνουμε.

Ευχόμαστε να σε δούμε πάλι σύντομα.

Η ομάδα του Πυργάκι

Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι καταπληκτικό. Το δωμάτιο πολυ καθαρό & ευρύχωρο για τα παιδιά. Το πρωινό εύγεστο & πλούσιο. Το προσωπικό πολύ φιλικο. Γενικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Θα ξαναπάμε σίγουρα πολύ σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Sofia V
Ο/η PYRGAKI_HOTEL, Ιδιοκτήτης του Pyrgaki Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2018

Αγαπητή Σοφία,

ευχαριστούμε απο καρδιάς για τα όμορφα λόγια.

Είναι μεγάλη ανταμποιβή να προσφέρουμε σε οικογένειες ιδανικές διακοπές και όμορφο περιβάλλον.

Ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Πολλούς χαιρετισμούς,

Η ομάδα του Πυργάκι