Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2016

Αυτό που μας ενθουσίασε στο ξενοδοχείο ήταν η υπέροχη θέα που είχαμε προς την θάλασσα και το υπέροχο ηλιοβασίλεμα που απολαμβάναμε μέσα από το δωμάτιο χωρίς να είναι απαραίτητο να βγούμε στο μπαλκόνι.Μείναμε τέσσερα βράδια και μείναμε ευχαριστημένοι.Το πρωϊνό ήταν αρκετά καλό και πλούσιο.Το προσωπικό ευγενέστατο κυρίως η κυρία που ήταν το πρωί στην ρεσεψιόν.Η καθαριότητα στο δωμάτιο άψογη.Η πισίνα πολύ καθαρή.Μάλιστα μας έδειναν και πετσέτες από το ξενοδοχείο για την πισίνα.Άνετο parking του ξενοδοχείου.Από τα αρνητικά ήταν ότι δεν έχει ασανσέρ, η καμπίνα της ντουζιέρας είναι πάρα πολύ στενή, η οργάνωση του πρωϊνού (ως προς την τοποθέτηση των πραγμάτων) και το Wi Fi είχε ασθενές σήμα στο δωμάτιο.Βέβαια τίποτα από τα παραπάνω δεν μας χάλασε την διαμονή μας, ήταν πολύ ευχάριστη και σίγουρα θα ξαναμέναμε στο High Mill.

Συμβουλή: Όλα τα δωμάτια έχουν θέα την θάλασσα αλλά στον δεύτερο όροφο ακόμα καλύτερα!!!
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, JOHN K
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

απαραδεκτο ξενοδοχειο.καπου κοντα εχουν βοθρο.δεν εξηγειται αυτη η επιδρομη των κουνουπιων!!!ο κλιματισμος μεσα στην βρωμα και η τιμη καμμια σχεση με τις παροχες.επισης οι φωτος δεν εχουν σχεση με τα δωματια.αν δεν εμενα μονο για ενα βραδι θα εκανα καταγγελια στο υγειονομικο..αν και το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.Απαραδεκτοι.ντροπη.η ωρα ειναι 3 το πρωι.στις 05:30 θα ειμαστε αεροδρομιο για αθηνα και δεν εχουμε κοιμηθει ουτε λεπτο ενω ειμαστε κατακουρασμενοι και ταλαιπωρημενοι.κλεισαμε την μπαλκονοπορτα και εχουμε πεθανει απο την ζεστη και τα κουνουπια μας πυροβολουν στην κυριολεξια.κλιματισμος για κτεο!!!δεν υπηρχε ουτε ποτηρακι για τα ειδη ατομικης υγιεινης!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
2  Ευχαριστούμε, Thanos Konstad K
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2015

Καταπληκτική θέα και σε πολύ καλό σημείο του νησιού. Αρκετά κοντά στην Παροικιά και πάνω στον κεντρικό δρόμο, παρόλαυτα πολύ ήσυχο.

Ικανοποιητικό πρωινό και αρκετά καλή εξυπηρέτηση.

Κάποια παλιά έπιπλα στο δωμάτιο και κάπως στενό το μπάνιο, χωρίς όμως να γίνεται κάτι απο αυτά ιδιαίτερα ενοχλητικό.

Συμβουλή: όλα τα δωμάτια έχουν θέα, προτιμήστε ένα σε όροφο
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Dimitris V
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχειο τριων αστερων με αρκετα καλη εξωτερικη διακοσμηση-κηπος-μεγαλη εξωτερικη πισινα και ομορφη αιγαιοπελαγιτικη θεα.Στα συν του το πολυ καλο πρωινο,η καθαριοτητα και η πολυ ευγενικη συμπεριφορα της κυριας που εφτιαχνε το πρωινο και καθαριζε τα δωματια.Μειονεκτημα του το μικρο δωματιο με τη φτωχη παλαια επιπλωση που δεν ανταποκρινεται σε ξενοδοχειο τριων αστερων.Επιπλεον το ξενοδοχειο στερουνταν βασικων παροχων οπως ειναι οι ευκολιες σιδερωματος....το μπανιο ηταν πολυ μικρο και η ντουζιερα μαλλον ηταν περισσοτερο ιδανικη για μικρα παιδια....Το στρωμα του κρεβατιου ηταν αρκετα παλαιο και επιεικως απαραδεκτο....Στα μειον ηταν και η επιμονη της ρεσεψιονιστ να αφησουμε νωριτερα το δωματιο χωρις καμια προειδοποιηση και διχως καμια δικαιολογια...Απαραδεκτο για της σημερινες ημερες που ζουμε....Κατα τα αλλα εκοψαν αποδειξη...Παλι Καλα!Γενικα το δωματιο ηταν το χειροτερο που εχω διαμεινει...δεν θα ξαναπαω...

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Giannis F
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Οικογενιακη επιχείρηση πρόθυμη να σε εξυπηρέτησουνε.Το δωματιο και γενικα ολα ηταν πεντακάθαρα η θεα ηταν απίστευτη η πισινα οτι πρέπει για μικρα παιδια.Το κεντρο της Παρου γίνεται ευκολα περπατώντας.

Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Panagiotis G