“Μόνο εμφιαλωμένα!”

Καβο ντορο
Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική, Θαλασσινά, Γκριλ
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριο Cavo Doro λειτουργεί απο το 1980 στην Παροικία της Πάρου μόλις 500μ μακριά από το λιμάνι,και συνεχίζει μέχρι και σήμερα να σας προσφέρει ιταλικές και τοπικές ελληνικές σπεσιαλιτέ. Το μενού μας δημιουργήθηκε για να σας προσφέρει κλασικές ελληνικές συνταγές και παραδοσιακές γεύσεις της Ιταλίας και φυσικά τις διάσημες πίτσες μας. Προσφέρουμε στους πελάτες μας για πολλά χρόνια τώρα το καλύτερο που μπορούμε. Χρησιμοποιούμε τα καλύτερα ποιοτικά προιόντα στην κουζίνα μας με μοναδικό στόχο,την απόλυτη ευχαρίστηση σας.Από τις 11:00 το πρωί μέχρι και λίγο μετά τα μεσάνυχτα σας περιμένουμε να δοκιμάσετε τις γεύσεις μας, και κυρίως πίτσες στον ξυλόφουρνο μας σε 5 διαφορέτικα μεγέθη,ιταλική κουζίνα και ελληνική κουζίνα. Το εστιατόριο μας είναι ένας τόπος αναφοράς στην Παροικιά για χρόνια τώρα και γνωστό για την ωραία ατμόσφαιρα, καλή εξυπηρέτηση και φυσικά τις ωραίες γεύσεις. Ο Αντώνης Βασίλας,η οικογένεια του και το προσωπικό σας περιμένουν πάντα με ενα μεγάλο χαμόγελο.

Η τοποθεσία είναι σα να βρίσκεσαι στον παράδεισο. Ο σερβιτόρος πολύ ευγενικός. Το κοκτέιλ τραγελαφικό. Δεν ήταν ούτε frozen ούτε μαργαρίτα ούτε φράουλα. Ήταν ενας ξινός ζεστός χυλός . Εξισου άθλιο και το <<μοχίτο>> της φίλης μου. Πήγαμε για να φάμε αλλα φοβηθήκαμε και φύγαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, IoanT-690

Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2020

Το φαγητο το γνωριζουμε ηδη,ολα ειναι πολυ νοστιμα,αλλα η εξυπηρετηση ειναι κατι που πρεπει να σημειωθει! Πηγαμε νωρις απογευμα,καθιςαμε σε ενα τραπεζι σχεδον πανω στο νερο και απολαυσαμε το απιστευτο ηλιοβασιλεμα! Περασαμε υπεροχα, το συνιστω ειδικα για sunset time!

Ευχαριστούμε, Nataliaaaaaaaaa
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2019

Μία από τις καλύτερες βραδιές στο νησί της Πάρου. Σας το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.....Για μία τέλεια επιλογή!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, 969manos
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2019

Συγχαρητήρια ότι φάγαμε ήταν τέλειο.Πήγαμε και στο Cavo doro στη Νάξο πριν έρθουμε εδώ και ήταν εξίσου τέλεια.Μπράβο σας εξαιρετικά εστιατόρια!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Catherine J
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2019

Περνάω χρόνια όταν είμαι στην Πάρο και τρώω πίτσα. Φέτος η πίτσα είναι το κάτι άλλο... Δεν παίζεται... Μου θύμισε παλιές εποχες στο Cavo doro. Έμεινα πολύ ευχαριστημενη

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Anna Annoyla A

Καβο ντορο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάρος, Κυκλάδες

Καβο ντορο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!