Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πριν μία εβδομάδα εγώ και οι φίλες μου ήρθαμε σε αυτό το φιλόξενο ξενοδοχείο . Μείναμε πέντε ημέρες και τις πέντε περάσαμε εκπληκτικά . Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα , είναι δίχωρα και ανακαινισμένα . Δεν το φανταζόμασταν έτσι . Ο κήπος είναι τεράστιος μοσχομυριστός με πολύχρωμα λουλούδια εδώ και εκεί . Η θάλασσα είναι τρία λεπτά με τα πόδια και η πόλη δέκα λεπτά , το λιμάνι επίσης . Η κυρία Κατερίνα η πιο φιλόξενη κυρία που έχω γνωρίσει με το χαμόγελο πάντα στα χείλη . Μας έφερνε σύκα κάθε πρωί και μας ρωτούσε πως περνάμε και οτιδήποτε χρειαστούμε για ταξί ή για φαγητό να επικοινωνήσουμε μαζί της . Είμαστε πολύ ικανοποιημένες με την φιλοξενεία και την διαμονή . Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, marakic7
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο νησί αλλά καθόλου καλή φιλοξενια η κυρία που τα νοικιάζει νευρική ειρωνική....και όλα την ενοχλούσαν. Δεν σε αφήνει να απολαύσεις με ηρεμια την όμορφη αυλή! Συγχαρητήρια στην καθαρίστρια αψογη
Σχετικα κοντα στην παραλία αλλά όχι όσο αναγράφει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, fotinoulis
Ο/η Katerina S, Owner του Marioly Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2018

Παρακαλώ εσείς πότε μείνατε στα δωμάτιά μου; Μάλλον είστε ο κος. Σαρηγγιανίδης που σας απάντησα στην προηγούμενη κριτική σας με άλλο όνομα.
Ευχαριστώ πολύ
Κ. Σαρρή

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε πολύ όμορφα στην πάρο αλλά δεν ήταν κ τόσο ευχάριστη η διαμονή μας στο κατάλυμα. Δυστυχώς η ιδιοκτήτρια δεν ήταν φιλόξενη κ από την πρώτη κιόλας στιγμή μας δημιούργησε προβλήματα ήταν όλο παρατηρήσεις και εντάσεις! Τα δωμάτια ήταν μικρά αλλά ήταν πολύ καθαρά γτ έκανε πολύ καλή δουλειά ή κυρία που καθαρίζει!η αποστάση του καταλύματος ήταν μεγαλύτερη από αυτή που αναγράφει. Ο χώρος των πελατών στην αυλή ήταν πολύ ομορφος αλλά δεν μπορέσαμε να τον ευχαριστηθουμε εξαιτίας της συμπεριφοράς της ιδιοκτήτριας μιας κ όλα την ενοχλουσαν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Baggeliskaloudis

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κριτική σας, διότι μας βελτιώνει και οι παρεχόμενες υπηρεσίες μας είναι πιο ποιοτικές. Λυπάμαι που η αετοφωλιά μου δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας!! Φυσικά ξεχάσατε να αναφέρετε τις ζημιές που προκαλέσατε και το θόρυβο που κάνατε τις ώρες κοινής ησυχίας στον κήπο και την άρνηση σας να πληρώσετε το δωμάτιο που ξεχάσατε να ακυρώσετε. Επίσης οι αποστάσεις από το λιμάνι και από την παραλία είναι αυτές ακριβώς που αναφέρονται στην ιστοσελίδα μας. Επιπρόσθετα σας είπα ότι μπορούσατε να είχατε φύγει από την πρώτη μέρα και να σας επέστρεφα και την προκαταβολή σας. Σας εύχομαι καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.
Με εκτίμηση
Κ. Σαρρή

Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περασα μια παρα πολυ ομορφη εβδομαδα στο marioly studios εχοντας ολες τις ανέσεις μου, η Κυρια Κατερινα ηταν εξυπηρετικοτατη. Μας υποδέχτηκε στο λιμανι και στο γυρισμό μας πηγε εκεινη. Η καθαριότητα ηταν άψογη, το δωματιο παντα καθαρο, περιποιημένο και μαζεμένο!!!! Μειναμε στο δωματιο 8, ενα δωματιο με ομορφη βεράντα, άνετο και ευρύχωρο. Επισης, η κυρια κατερινα ειναι ενας απο τους λογους που οι έλληνες φημίζονται για την φιλοξενία τους. Μας κέρασε γλυκο του κουταλιού και σπιτική λεμονάδα. Σας ευχαριστουμε παρα πολυ για ολα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Aggeliki L
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2017

Πολύ καλά studios, καθημερινή καθαριότητα, ευγενικότατη οικοδέσποινα και σχέση τιμή/παροχές & θέση από θάλασσα είναι πολύ καλή. Η εξυπηρέτηση άμεση και αποτελεσματική. Πάρα πολύ όμορφος και ρομαντικός ο εξωτερικός χώρος.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Alexandros K