Olympia K
Αθήνα, Ελλάδα

Business Trip

Κριτική για: Πάρος Αγνάντι
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 11 Ιουν 2022
Ένα ξενοδοχείο συνώνυμο της απόλυτης χαλάρωσης, ηρεμίας και απόλαυσης!!
Συνδυάζει μοναδικά την υπέροχη τοποθεσία με εξαιρετική θέα, απο τα δωμάτια!!!!
Άνετα, ευρύχωρα, καθαρά, και πολύ προσεγμένα!
Με Πλούσιο πρωϊνό και κουζίνα με εκλεπτυσμένες γεύσεις και ποικιλία..
Το προσωπικό είναι άψογο και πάντα με χαμόγελο και επαγγελματική ευσυνειδησία, ανεβάζει υψηλά τον πήχη της εξυπηρέτησης και της διαμονής!!
Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 13 Ιουν 2022
Αγαπητή olympiak2021,

ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική!

Είναι μεγάλη μας χαρά που καταφέραμε να σας κάνουμε να νιώσετε την χαλάρωση, την ηρεμία και την απόλαυση, κατά τη διάρκεια ενός επαγγελματικού ταξιδιού.

Είναι πολύ σημαντικό για εμάς οι άνθρωποι που μας επισκέπτονται να νιώθουν τη φιλοξενία μας και χαιρόμαστε που το καταφέραμε και με εσάς.

Σας στέλνουμε τις ευχές μας και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε.

Κωνσταντίνα Βλαχάβα
1.7 χλμ. από Πάρος Αγνάντι
Πισίνα
Παροικιά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φιλική πρόσκληση μέσα Αυγούστου για φαγητό-το ξενοδοχείο που φιλοξενεί το Restaurant σε ιδανική θέση της Παροικίας,Πάρου βλέπει όλο τον κόλπο και την πολίχνη-τα τραπέζια με κολλαριστά τραπεζομάντηλα και περιποιημένα σερβίτσια-προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο(ειδικά η νεαρή Μαρία)-γεύσεις:burata με προσούτο καλής ποιότητας-γαριδες σαγανάκι εύγευστες και τρυφερές-τσιπούρα σωστά ψημένη και ωραία σερβιρισμένη-σαλάτα κινόα με πλούσια γεύση από μάγκο-συνοδεύτηκε με ροζέ Γ.Μωραίτη(το Ρόδι,Πάρου) με σπάνια αρώματα Θυμάρι-Λόγω γενεθλίων προσεφέρθη γλύκισμα-παγωτό σοκλατοειδές πολύ καλής γεύσης

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Β
Ο/η Constantina Vlachava, Guest Services / Front Office του Πάρος Αγνάντι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ ΓΙΑΝΝΗΣ Β,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την υπέροχη κριτική σας και που επιλέξατε το εστιατόριο του ξενοδοχείου μας για το γεύμα σας. Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε!

Κωνσταντίνα Βλαχάβα
Υπάλληλος Υποδοχής

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Η τριήμερη διαμονή μας στο Paros Agnanti ξεπέρασε κάθε προσδοκία μας!

Πολύ προσεγμένα δωμάτια, εκπληκτική θέα, πολύ ωραία αισθητική σε όλους τους χώρους, απολαυστικός ύπνος, πλούσιο πρωινό για όλα τα γουστα.
Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο, μας ενθουσίασε!

Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!
Σίγουρα θα προτιμήσουμε ξανά το Paros Agnanti σε επόμενη επίσκεψή μας στην Πάρο!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, E8100VAmariak
Ο/η Manos Tsigkakos, General Manager του Πάρος Αγνάντι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή E8100VAmariak,

Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλιά σας! Χαίρομαι που περάσατε όμορφα στο ξενοδοχείο μας και θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η Πάρος ευρισκόμενη τα δύο τελευταία χρόνια στην υψηλότερη τουριστική θέση διεθνώς έχει να παρουσιάσει εκτός από τις καταπληκτικές παραλίες της,το τουριστικοαρχαιολογικό της backround(τα πασίγνωστα μάρμαρα που κατασκευάστηκαν η Αφροδίτη της Μηλου,ο Ερμής του Πραξιτέλη,η Νίκη της Σαμοθράκης και αξιόλογες τουριστικές εγκαταστάσεις.Μεταξυ αυτών πρωτεύοντα ρόλο φαίνεται ότι παίζει και το ξενοδοχείο «Αγνάντι»ίσως στο καλλίτερο σημείο του κόλπου της Παροικίας που αγναντεύει πράγματι την γραφική πολίχνη,τον κόλπο και το ιδιαίτερο παριανό ηλιοβασίλεμα όπου ο ήλιος βυθίζεται μεγαλόπρεπα ανάμεσα σε δύο τεράστιους βράχους τις «Πόρτες».Το συγκρότημα διαθέτει λεπτού γούστο φινιρίσμα σε όλες τις εγκαταστάσεις-δωμάτια με ιδιωτικές πισίνες,jacuzzi,γυμναστήρια και κάθε τι που μπορεί να κάνει τις διακοπές αξέχαστες και μακριά από θορύβους και πολυκοσμία.Εμεις επισκεφτήκαμε με φίλους το εστιατόριο του που απλώνεται σε μια ευρύχωρη(τουλάχιστον για 50 άτομα βεράντα με θέα όλη την νυκτερινή Πάρο.Το μενού πλούσιο και προσιτό!Διαλέξαμε ψαρικά.Η τσιπούρα ψητή,ενώ ακούγεται κλασικό,ήταν δημιούργημα, όχι μόνο στην γεύση αλλά και την εμφάνιση(φωτο)καθώς ήλθε όρθια! Το φιλέτο λαυράκι με συνοδεία μους ταραμά εξαιρετικό.Εύγευστο με θαλασσινές μυρωδιές και το κριθαρώτο θαλασσινών.Τα συνοδευσαμε μετά προτροπή του ιδιοκτήτη με ένα ροζέ από την κάβα τους.Το κλου των γεύσεων ήταν το επιδόρπιο:μας πρόσφεραν παγωτό μαστίχα με γλυκό βύσινο με τρίμματα μαύρο πιπέρι!! Μπράβο στον μάγειρα Αναστ.Γκούλα και την οικογένεια Λεοντή που είχαμε την τύχη να συναντήσουμε εκείνη την βραδιά.Μπάβο σας! Συνεχίστε έτσι...ΥΓ.την βραδιά συνοδεύει με πιάνο κσι ωραία,σωστή φωνή μια νεαρή καλλιτέχνης, η Σταματίνα.
JEV Deguist

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Β
Ο/η parosagnanti, Διευθυντής του Πάρος Αγνάντι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ ΓΙΑΝΝΗΣ Β,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα πολύ θετικά σας σχόλια. Το ύφος γραφής σας, οι εμπλουτισμένες και ουσιαστικές πληροφορίες καθώς και το γεγονός ότι η εξυπηρέτησή μας σας ικανοποίησε, αποτελεί για εμάς κίνητρο και ώθηση συνέχισης του δύσκολου έργου μας, καθώς και έμπνευση και αναγνώριση της δουλειάς όλου του προσωπικού.

Ο Σεφ μας, κος Γούλας Α. καθώς και όλη η ομάδα του εστιατορίου και της κουζίνας, δίνουν καθημερινά τον καλύτερό τους εαυτό, με χαμόγελο έτσι ώστε όλοι μας οι επισκέπτες να μένουν ικανοποιημένοι, και να φεύγουν με μια όμορφη, γευστική, μοναδική εικόνα από την όμορφη Πάρο.

Σας ευχόμαστε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 14 Ιουνίου 2019

Επειτα απο πολλα χρονια επισκεφτηκα ξανα το PAROS AGNANTI RESORT και εμεινα απολυτως ικανοποιημενος.
Το δωματιο φανταστικο καθαρο και με ολες τις ανεσεις.
Ανακαλυψα οτι εχει πολυ ωραιο ανοικτο γυμναστηριο
Το προσωπικο ευγενεστατο και διπλα σου σε καθε πληροφορια που ηθελες
Η παραλια που εχει κατω απο το ξενοδοχειο απο τις πιο ωραιες που εχω παει.
Το εστιατοριο εχει αναβαθμιστει και εχει παρα πολυ ωραιο φαγητο.
Προσφερει απολυτη ηρεμια και πολυτελεια οση χρειαζεσαι,
Καθε φορα που παω στην Παρο ειναι πάντα η πρωτη επιλογη μου και δεν το εχω μετανιωσει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Eliaz1978
Ο/η parosagnanti, Διευθυντής του Πάρος Αγνάντι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουνίου 2019

Αγαπητέ Eliaz1978,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για την κριτική σας και το θετικά σας σχόλια για το ξενοδοχείο μας. Χαίρομαι που οι υπηρεσίες και το προσωπικό μας, έκανε την επίσκεψή σας ευχάριστη και ξεχωριστή.

Μια από τις προτεραιότητές μας είναι η συνεχής βελτίωση των υπηρεσιών μας με παράλληλη ανακαίνιση, συντήρηση και φροντίδα τόσο των δωματίων όσο και των υπόλοιπων χώρων του ξενοδοχείου.

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Paros Agnanti.

Σας εύχομαι καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσίας είναι μαγική !!!
Η παραλία δίπλα !!!
Υπέροχη θέα, μεγάλη βαθιά πισίνα, υπέροχα δωμάτια !!!
Το πρωινό καλο και το προσωπικό εκπληκτικό!!!!! Ότι χρειαστήκαμε το είχαμε αμέσως ... πολύ καθαρό και ήσυχο σε ένα πολύ όμορφο μέρος ...!!
Το προτείνω και με χαρά θα ξαναπηγαίναμε .
Ξεκουράστηκα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, tatanatasa
Ο/η parosagnanti, Διευθυντής του Πάρος Αγνάντι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ/ή tatanatasa,

Είναι μεγάλη μας χαρά να λαμβάνουμε θετικά σχόλια όπως το δικό σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι υπηρεσίες και το προσωπικό μας δημιούργησε συνθήκες χαλάρωσης και ξεγνοιασιάς έτσι ώστε να ξεκουραστείτε.

Ευελπιστούμε σε επόμενη επίσκεψή σας στο όμορφο νησί μας και στο ιδιαίτερο, ξεχωριστό Paros Agnanti!