Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε για ενα δυημερο... μασ δωσανε τ δωματιο 115 το οποιο εβλεπε θαλασσα...η πισινα ητανε τεεαστια και καθαρη..απο κατω ακριβωσ εχει θαλασσα...εξαιρετικο πρωινο ειχε παρα πολλα μπισκοτα κομποστεσ μηλοπιτα ελαιοψωμο μαρμελαδεσ μεχρι και αποξηραμενεσ μπανανεσ...το προσωπικο ητανε ευγενεστατο και εξηπηρετικο τουσ ειχα ζητησει τουρτα για γενεθλια και με εξυπηρετησανε με χαρα...το συστηνω ανεπιφυλακτα...απο τα καλητερα ξενοδοχεια....μπραβο τουσ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Christine A
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο ξενοδοχειο πανω στ βράχο με θεα θαλλασσα ,με ωραια πισίνα που αξιζει να κάτσεις με τις ωρες. Ευγενικό προσωπικό (κατα την πλειοψηφία του), με καλύτερο Το προσωπικό στο pool bar που ηταν ευγενικό και χαμογελαστό. Δωμάτια καθαρά κ καινουρια.

Το αρνητικο ειναι οτι στην ουσία δεν λειτουργεί εστιατόριο ala carte, υπαρχει μονο για να εξυπηρετεί την διατροφή των γκρουπ συνεπώς κ το μονο που μπορεις να παράγγειλεις ειναι ενα απλο τοστ. Τα amenities στο μπάνιο δεν αντικαθιστούνται.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, elinak1
Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2017

Πολύ καλό και μοντέρνο ξενοδοχείο. Βρίσκεται λίγο έξω από την πόλη της Παροικιάς σε πάρα πολύ ήσυχο σημείο και με μια μικρή παραλία από κάτω σχεδόν ιδιωτική. Τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα όπως και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου. Διαθέτει ιδιωτικό πάρκινγκ και μεγάλη πισίνα. το πρωινό είναι από τα πλουσιότερα που έχω συναντήσει ποτέ σε ξενοδοχείο και το προσωπικό ευγενέστατο. Επίσης καθημερινά παρέχονταν απο την διεύθυνση πληροφορίες για τον καιρό και ποιες παραλίες δεν επηρεάζονταν από τους αέρηδες. Η καλύτερη επιλογή αν διαθέτεις μεταφορικό μέσο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, vikiara
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για δυο διανυκτερεύσεις για ενα γάμο στη παροικία της πάρου, απο το τηλέφωνο μέχρι να μας γινει κράτηση η συμπεριφορά της ρεσεψιόν ηταν λιγο εριστική έως μη επαγγελματική ίσως επειδή θα καναμε δυο διανυκτερεύσεις μιας και απο κοντά μας έδειξαν να καταλάβουμε πάλι με τη συμπεριφορά τους πως ηταν αυτο , η θεα στη πισίνα ηταν άψογη καθώς και τα δωμάτια σχετικα καθαρά , το αρνητικό ηταν το μπανιο ηταν παρα πολυ μικρο και δε βόλευε να κανεις ουτε τα βασικά , την ωρα του check in μας ζητήθηκε πιστωτική ως εγγύηση η εξόφληση όλου του ποσού διότι δεν υπήρξε προκαταβολή (να σημειωθεί η κράτηση έγινε το προηγούμενο βράδυ Παρασκευής) η απαντηση ηταν οτι ειναι η πολιτική του ξενοδοχείου και το απαιτούσε με άσχημο τροπο ώστε να μας δώσει το κλειδί , οι τιμές στο pool bar ηταν τσιμπημένες για Σεπτέμβρη μήνα,η θέση του ξενοδοχείου δεν ειναι η καλύτερη καθώς αν πιάσουν άνεμοι δεν ευχαριστιέσαι τη διαμονή σου , γενικα η όλη ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ειχε πέσει προς τους ξένους τουρίστες που ηταν πλειοψηφία ώστε να μείνουν ευχαριστημένοι και σε μας μια πλήρης αδιαφορία ,εκτος απο τη πισίνα παρείχε και πολυ πλούσιο πρωινό που συγκαταλέγεται στα θετικά !!! Σιγουρα δε το προτείνω

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
4  Ευχαριστούμε, Dimitriszn
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2016

Το ξενοδοχείο βρίσκετε σε εξαιρετικό σημείο και τα δωμάτια είναι ήσυχα. Τα μείον είναι το μικρό και παλιό μπάνιο και η καθαριότητα. Πολλές αράχνες στις γωνίες και σκόνη(είχα την ατυχία να μου πέσει κάτι στο πάτωμα και να δω κάτω από το κρεββάτι). Το πρωινό πολύ μέτριο και όταν ζητήσαμε ελληνικό καφέ ο σερβιτόρος (Έλληνας!!!)μας έφερε φίλτρου και προσπάθησε να μας πείσει ο,τι είναι ελληνικός.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Ελευθερία Σ