Chrisazre

Ωραία τοποθεσία

Κριτική για: Swiss Home
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 28 Αυγ 2020μέσω κινητής συσκευής
Πολύ καθαρό και τέλειο πρωϊνό!
Φιλικοί οικοδεσπότες και ιδανική τοποθεσία για Νάουσα και Παροικιά.
Το συνιστώ για όλους όσους έχουν σκοπό να εξερευνήσουν το νησί και να ξεκουραστούν το βράδυ στο ήσυχο μπαλκονάκι με θέα τον κήπο. Επίσης μας άρεσε η πισίνα. Απλό, λιτό κι απέριττο...
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
689 €
    562 €
2.0 χλμ. από Swiss Home
Νάουσα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε απίθανη τοποθεσία. Η διεύθυνση και το προσωπικό είναι όπως θα έπρεπε να είναι! Φιλικοί, εξυπηρετικοί , πρόθυμοι! Το ξενοδοχείο είναι πολύ καθαρό.
Και τηρούνται οι κανόνες υγιεινής. Φυσικά θέλω να ξανά πάω και με την οικογένεια μου! Ευχαριστώ για την απίθανη φιλοξενία. 😊

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Nikos A
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν θέλετε να αισθανθείτε όμορφα, φιλικά και άνετα σε ένα οικογενειακό περιβάλλον, αν θέλετε να απολαύσετε παραδοσιακό Ελληνικό προϊόν με ντόπια Παριανα προϊόντα, αν θέλετε να απολαμβάνετε θέα θάλασσα και το νησάκι με το εκκλησάκι την Αγία Καλή στον κόλπο της Νάουσας, πραγματικά θα αγαπήσετε το Swiss Home Hotel και τους ανθρώπους του που με πολύ μεράκι, αγάπη και φροντίδα θα κάνουν τη διαμονή σας και την εμπειρία σας αξέχαστη!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, nickxenoudakis
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε για τρεις μέρες και μείναμε μία εβδομάδα.
Καθαριότητα service πέντε αστέρων.
Wi fi πολύ καλό!
Ωραίο πρωινό μεγάλη ποικιλία και αρκετά τοπικά προϊόντα!
Εικοσιτετράωρη εξυπηρέτηση!

Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
2  Ευχαριστούμε, ioannis_vidalis
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2017

Προσπερνάω γρήγορα τα υπόλοιπα πλεονεκτήματα του ξενοδοχείου ( κοντά στη Νάουσα και στον κεντρικό δρόμο Παροικιάς - Νάουσας, ευρύχωρα και πεντακάθαρα δωμάτια , υπέροχη θέα στις Κολυμπήθρες και στο Μοναστήρι , εξαιρετικό πρωινό αλλά και φαγητό από την κυρία Άννα μεσημέρι ή/και βράδυ , άνετο πάρκινγκ, πισίνα κτλ. ) και έρχομαι σ΄αυτό που κατά τη γνώμη μου αποτελεί την πεμπτουσία των διακοπών : την φιλοξενία. Ειλικρινά , στα εικοσιπέντε περίπου χρόνια που πηγαίνουμε διακοπές , δεν έχουμε ξανασυναντήσει τόσο φιλόξενους και εξυπηρετικούς ανθρώπους , τόσο φιλικούς και τόσο ανοιχτόκαρδους.Έχουμε πάει και σε νησιά και σε ηπειρωτικά μέρη. Η συμπεριφορά των ιδιοκτητών ήταν από απαράδεκτη έως ψυχρά επαγγελματική και τυπικά ευγενική . Φέτος είχαμε την μεγάλη τύχη να συναντήσουμε την οικογένεια του κυρίου Μάρκου και την απίστευτη κυρία Αρσενία , που μας έκαναν να νοιώσουμε σαν στο σπίτι μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για την αξέχαστη εμπειρία που μας προσφέρατε και ανυπομονούμε να επισκεφτούμε πάλι το ξενοδοχείο σας στην υπέροχη Πάρο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, vasilis k
Ο/η Loukianos, Director of Sales του Swiss Home, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Φεβρουαρίου 2018

Καλησπέρα Vasilis K
Ευχαριστούμε για τα πολυ ζεστα και ομορφα λογια που γραψατε για μας. Ο κύριος Μάρκος χάρηκε διαβάζοντάς την περιγραφή των διακόπών σας που κάνατε.
Προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε καλή ποιότητα και καλό φαγητό που το γευτήκατε.
Παράτάυτα, επικεντρονόμαστε στο να ξεχωρίζουμε από τα άλλα ξενοδοχεία σε ένα σημαντικο σημειο κλειδι. Η εμπειρία που προσφέρουμε, όπως κάθε πελάτης πρέπει να νιώθει ότι βρίσκεται στο σπίτι συγγενών.

Ευχαριστούμε και πάλι για ηθική επιβράβευση που μας δώσατε.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχος χωρος σε ιδανικό σημειο κοντα στη Νάουσα αλλα και την Παροικια. Πραγματικα φιλόξενοι άνθρωποι! Η ιδιοκτήτρια ειναι καταπληκτική μαγείρισσα! Πολυ ωραια δωμάτια, άνετα και καθαρά! Ωραίος χώρος στην πισίνα για καφε ή ποτο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, S4930ASmarinav
Ο/η Loukianos, Director of Sales του Swiss Home, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή marina v,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλα σας λόγια όσον αφορά το ξενοδοχείο αλλά και τις παροχές μας.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι σας άρεσε η τοποθεσία, το δωμάτιο καθώς και το φαγητό της κυρίας Άννας!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναέχουμε εδώ στο Swiss Home και ως τότε σας ευχόμαστε να περνάτε καλά!

Πάντα στη διάθεσή σας