Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2016

Το συγκεκριμένο κατάλυμα είναι πολύ ακριβό, χωρίς πρωινό και χωρίς να γίνεται καθημερινή αλλαγή στις πετσέτες. Μέσα σε 7 μέρες δεν μας αλλάξανε σεντόνια. Δεν υπήρχε τις βραδυνές ώρες ζεστό νερό και πίεση.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, marinoumpie
Ο/η C6546UGgeorge, Manager του Villa Kelly Rooms & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 31 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ/ή marinoumpie,

Οι παροχές που περιγράφετε δεν αντιστοιχούν στο υψηλό επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρουμε στους επισκέπτες μας και για το οποίο μας επιλέγουν. Επιπρόσθετα, δεν έχουμε στα αρχεία μας κράτηση που να αντιστοιχεί στα στοιχεία σας. Πιθανότατα, η κριτική σας αφορά άλλο κατάλυμα με παρόμοια ονομασία στην Πάρο ή αλλού.

Παρακαλούμε ελέγξτε ξανά την καταχώρηση σας για την ορθότητα των στοιχείων.

Παραμένουμε στην διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση χρειαστείτε.

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραίο ξενοδοχείο δεν έχω λόγια είναι πάρα πολύ ωραίο έχει πολύ ωραία πισίνα καθαρά δωμάτια και πολύ καλό σέρβις επίσης έχει όμορφη θέα νά πάτε θα το θα περάσετε τέλεια ιδικά αν έχετε μικρά παιδιά

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, eliskou
Ο/η C6546UGgeorge, Manager του Villa Kelly Rooms & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ/ή eliskou,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που μας διαθέσατε και για τον χαρακτηρισμό του ξενοδοχείου μας ως τέλειο.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε την διαμονή σας στο κατάλυμα μας και σας ευχαριστούμε θερμά για τις εξαιρετικές συστάσεις που απευθύνατε.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχθούμε ξανά στο Villa Kelly Rooms & Suites.

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2016

Πολύ καλή τοποθεσία, 4 λεπτά από το κέντρο της Νάουσας!! Το προσωπικό μας υποδέχθηκε με χαμόγελο. Τόσο ο Γιώργος όσο και η Βάσω μας βοήθησαν με τις παραλίες, τα εστιατόρια και ό,τι άλλο θελήσαμε με φοβερή φιλοξενία! Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και υπέροχη διακόσμηση! Ξετρελαθήκαμε με την αρχιτεκτονική του μπάνιου αλλά και τον κρυφό φωτισμό κάτω από το κρεβάτι! Μαγεία! Η πισίνα πρωτότυπη και γενικότερα η αρχιτεκτονική διακοσμεί χωρίς να φλυαρεί!! Ιδανικό για ζευγαράκια αλλά και για οικογένεια!! 5 ΑΣΤΕΡΙΑ και με το παραπάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, demika96

Αγαπητέ/ή demika96,

Διαβάσαμε τα θερμά σας σχόλια για το κατάλυμα μας με μεγάλο ενθουσιασμό.

Χαιρόμαστε που εκτιμήσατε την αρχιτεκτονική, την διακόσμηση και την αισθητική του χώρου και σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μας αξιολογήσετε και να δημοσιεύσετε την αξιολόγησή σας.

Η θετική σας ενέργεια μας δίνει ώθηση να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας στο να παρέχουμε υψηλής αξίας εμπειρίες διαμονής.

Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα,

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Λίγα λεπτα απο το κέντρο της όμορφης Ναουςας! Οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι ανθρωποι μεσα στο χαμογελο, υπήρχε ευχαριστο περιβαλλον,οι τιμές πολυ καλες,η πισινα ήταν πολυ καθαρή,όπως και τα δωμάτια εξίσου!!το συνιστώ ανεπιφύλακτα!θα με θυμηθείτε...

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Liza Z
Ο/η C6546UGgeorge, Manager του Villa Kelly Rooms & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Αυγούστου 2016

Αγαπητή Liza Z,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που αφιερώσατε τον χρόνο σας για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Villa Kelly Rooms & Suites.

Μας δίνει ιδιαίτερη χαρά το γεγονός ότι απολαύσατε την διαμονή σας στο κατάλυμα μας. Ιδιαίτερα τα θερμά σας λόγια σχετικά με την φιλοξενία, την καθαριότητα, το ευχάριστο περιβάλλον και τις λογικές τιμές.

Εκτιμούμε βαθύτατα τις συστάσεις σας προς τους μελλοντικούς επισκέπτες και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας υποδεχθούμε ξανά εάν επιλέξετε για τις διακοπές σας την Πάρο.

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2015

Μέτριο προς καλό το ξενοδοχείο villa kelly...
Πολύ καλή εξυπηρέτηση απο τους ιδιοκτήτες (νέα παιδιά) που ενδιαφέρονται και για το ξενοδοχείο αλλά και για τους πελάτες και φυσικά για το νησί τους. Με το που φτάσαμε μας καλωσόρισαν πολύ θερμά και αμέσως μας είπαν τα βασικά για το νησι (παραλίες,χωριά,ταβέρνες κ.α).Ηταν μια πάρα πολύ καλή κίνηση απο μέρους τους που μας διευκόλυνε τις μετακινήσεις μας και για το πώς θα φτιάξουμε το πρόγραμμα μας.
Το ξενοδοχείο γενικά ήταν σε πολύ καλή κατάσταση και φαινόταν ανακαινισμένο. Υπήρχε μια πισίνα (καμία σχέση με αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες) πολύ μικρή και γενικά δε σου έκανε αίσθηση να μπείς στη τοποθεσία που βρισκόταν ( προσωπική άποψη πάντα). Στα πολυ μείον το ότι ΔΕΝ υπήρχε πρωινο (μου φαινεται πραγματικά αδιανόητο ξενοδοχείο/villas με τα χαρακτηριστικά αυτά να μην συμπεριλαμβάνει πρωινό εν έτη 2015... ) και ειδικά σε αυτές τιμές που κυμαίνεται το ξενοδοχείο.
Το δωμάτιο που μείναμε ήταν σίγουρα ανακαινισμενο,ήταν ευρύχωρο και με ωραίο μπαλκονάκι και πολύ ωραίο και άνετο μπάνιο.Τα δωμάτια καθαρίζονται σε καθημερινή βάση κάτι το οποίο είναι πολύ σημαντικό. Μας πρόσφεραν 1 μπουκάλι κρασί με το που φτάσαμε ( πολύ καλή κίνηση και πάλι εκ μερους τους).
Μη περιμένετε καμία φοβερή θέα... και σαν αρνητικό δωματίου που είναι λίγο ενοχλητικό, το ότι δεν είχε να απλώσεις κάπου τα μαγιό και τις πετσέτες (ειδικά σε τέτοια νησιά όπου έχει αέρα και υγρασία, προσφέρεται μια απλώστρα, λεπτομέρεια οκ αλλά ισχύει).
Η τοποθεσία του ξενοδοχείου τώρα, είναι σε μία πολύ ήσυχη περιοχή και βρίσκεσαι σε περίπου 5 λεπτά με τα πόδια στο κέντρο της Νάουσας, όπως είναι και πολύ εύκολη και κοντινή η πρόσβαση προς τους κεντρικούς δρόμους για τις άλλες περιοχές της Πάρου. Εύκολο πάρκινγκ στα θετικά του ξενοδοχείου και βασικό που βρίσκεσαι σε 5 λεπτά με τα πόδια στο κέντρο της Νάουσας γιατί εκέι δεν υπάρχει πάρκινγκ ούτε για δείγμα.

Αν στις τιμές ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΟ θα έλεγα πως κυμαίνεται σε φυσιολογικά επίπεδα,τώρα.....μάλλον όχι!

Συνοπτικά, είχαμε μια καλή διαμονή που αν υπήρχε πρωίνο και αποφεύγαμε κάποιες λεπτομέρειες θα ήταν ολα τέλεια. Είμαι σίγουρος πως τα παιδιά (ιδιοκτήτες) έχουν μεράκι για τη δουλεία τους και έτσι θα φροντίσουν για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
Δεν θα πώ οτι θα το επισκεφτώ ξανά σίγουρα γιατι μου αρέσει να αλλάζω μέρη και ξενοδοχεία,όμως είναι σίγουρο πως θα το ΠΡΟΤΕΙΝΩ σε άλλους.

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Giorgio L
Ο/η C6546UGgeorge, Manager του Villa Kelly Rooms & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ Giorgio L,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας και για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας online.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως για τα θετικά σας σχόλια αναφορικά με την θερμή υποδοχή, την πολύ καλή κατάσταση του καταλύματος, την ευκολία εύρεσης στάθμευσης και την εγγύτητα στο κέντρο της Νάουσας.

Στην διαρκή προσπάθειά μας για βελτίωση, τα σχόλιά σας είναι πολύτιμα και ευπρόσδεκτα. Γι' αυτό, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχουν τοποθετηθεί απλώστρες στα περισσότερα δωμάτια και για τα ελάχιστα δωμάτια που δεν υπάρχει δυνατότητα τοποθέτησης, παρέχουμε ένα χώρο όπου οι επισκέπτες μας μπορούν να τοποθετήσουν τα πράγματα τους.

Αναφορικά με το πρωινό είναι απόλυτα ξεκάθαρο σε όλους τους επισκέπτες (τόσο σε αυτούς που κάνουν την κράτηση τηλεφωνικώς όσο και μέσω ηλεκτρονικών συστημάτων) που επιλέγουν το κατάλυμα μας ότι δεν υπάρχει δυνατότητα παροχής πρωινού. Ωστόσο, υπάρχει μια πληθώρα επιλογών για πρωινό είτε με φούρνο και κρεπερί που βρίσκονται σε μια απόσταση ενός λεπτού με τα πόδια, είτε πηγαίνοντας στο κέντρο της Νάουσας που βρίσκεται έξι με επτά λεπτά περπάτημα.

Ελπίζουμε να μας δωθεί η ευκαιρία να σας υποδεχθούμε και πάλι.