Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2016

Εξαιρετικό συγκρότημα ιδανικό για οικογενειακές διακοπές και όχι μόνο!!! Το προσωπικό του ξενοδοχείου πάντα ευγενικό , πρόθυμο και με απόλυτο σεβασμό στον πελάτη!!! Όσο για τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου (κοινόχρηστες και μη) το κύριο χαρακτηριστικό είναι η καθαριότητα.Κυριολεκτικά δυσκολεύεσαι να δεις το παραμικρό , ενώ οι βελτιώσεις σε διάφορους χώρους του συγκροτήματος δε σταματούν , κάνοντάς το διαρκώς όλο και πιο ελκυστικό για τους πελάτες!!! Είναι η 5η χρονιά που το επισκέπτομαι και κάθε φορά εκπλήσσομαι ολοένα και περισσότερο!!! Συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όλους όσους επιθυμούν να κάνουν ιδανικές διακοπές!!! Ό,τι καλύτερο υπάρχει στο νησί της Πάρου!!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, leonikolopoulos94
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2016

Το δωμάτιό μας ήταν υπέροχο, πολύ μεγάλο και άνετο με θέα τη θάλασσα, τη πισίνα και το κήπο. Το πρόγευμα πολύ καλό και το προσωπικό πολύ πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει. Γενικά η όλη εμφάνιση του ξενοδοχείου είναι καταπληκτική.

• Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, rodoulatheocharidou
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι το καλυτερο ξενοδοχειο που εχω επισκεφτει... ειναι πολυ καθαρο..και το προσωπικο πολυ φιλικο και πολυ εξυπηρετικοι ολοι!!! Ηρθαμε με γκρουπ και φυγαμε ολοι πολυ ευχαριστημενοι... Οταν επισκεφτω ξανα την Παρο σιγουρα θα διαλεξω αυτο το ξενοδοχειο!!!

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Χριστινα Μ
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι απο την παραμονή μας στο ξενοδοχείο .
Ευρύχωρο οικογενειακό δωμάτιο, προσεγμένο πρωινό ακριβώς πάνω στη παραλία των Αγίων Αναργυρων. Ο χώρος της πιςινας ήταν εξαιρετικός , με καλο bar και επιςης καλο εςτιατοριο που λειτουργεί μεσημέρι και βραδυ.
Όλα ήταν πολύ ωραία , ευχαρίστως θα επιστρέφαμε ....

Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ΚΑΤΕΡΙΝΑ Μ
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν για να διευκρινίσω κάτι για τους μη γνωρίζοντες. Το Contaratos Beach & Bay είναι 2 ξενοδοχεία, το Beach 4* & το Bay 3* και βρίσκονται σε διαφορετικό χώρο. Είχα δει στο Internet και τα δύο και είχαν 10€ διάφορα (το Bay πιο φθηνό). Στο Beach είχα μείνει παλιά και η εντύπωση που μου είχε αφήσει ήταν καλή. Στις φωτογραφίες που είδα στο Internet κατέληξα να πάω στο Bay γιατί μου φάνηκε εξίσου καλό με το δίκλινο του Beach. Το αποτέλεσμα ήταν ότι το δωμάτιο το οποίο μας έδειξαν ότι είχαμε κάνει κράτηση και είχαμε ξοφλήσει για 5 ημέρες δεν είχε καμία σχέση με αυτό που είχαμε δει στο Internet. Το αναφέραμε αλλά μας είπαν ότι της ίδιας κατηγορίας ήταν και αυτό. Η τιμή που είχαμε κλείσει το δίκλινο ήταν 105€ με πρωινό αλλά δεν άξιζε ούτε 60€. Ρωτήσαμε εάν υπάρχει διαθέσιμο δίκλινο στο Beach όπου τελικα μας βρήκαν με επιπλέον χρέωση 20€ την ημέρα. Τα συμπεράσματα δικά σας...

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, dima1970