Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό ξενοδοχείο, καθαρό και όμορφο, στο οποίο η διαμονή μας ήταν εξαιρετική. Το δωμάτιο που κλείσαμε είχε όλες τις ανέσεις, ήταν πεντακάθαρο, άνετο και με μεγάλο, ωραίο μπάνιο. Περιελάμβανε ένα πλούσιο μπουφέ πρωινού. Η πισίνα και η παραλία ήταν καταπληκτικές και το προσωπικό έμπειρο και πολύ εξυπηρετικό. Περάσαμε υπέροχα και ξεκουραστήκαμε.

1  Ευχαριστούμε, JuliaPsilla
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε πολυ ευχαριστημένοι! Πηγαμε με το αγορι μου! Το δωμάτιο μας πολυ περιποιημένα, οι χώροι του ξενοδοχείου πολυ περιποιημένοι! Το προσωπικό στην ρεσεψιόν παρα πολυ ευγενικό και πρόθυμο να μας κατατοπίσει στο νησί!

1  Ευχαριστούμε, Elina P
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό το ξενοδοχείο αντιπροσωπεύει την νησιώτικη ομορφιά. Είναι εκπληκτικό και εξωτερικά και εσωτερικά. Φοβερό ξενοδοχείο. Καθημερινή καθαριότητα από το προσωπικό. Άνετα και όμορφα δωμάτια με πολύ ωραία μπάνια. Εκπληκτικό πρωινό και πισίνα και όμορφη παραλία.

1  Ευχαριστούμε, Zoe B
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2017

Περάσαμε καταπληκτικά τις μέρες μας στο Stelia Mare. Εξαιρετικό και όμορφο ξενοδοχείο. Πεντανόστιμος και ποιοτικό το πρωινό του. Καταπληκτικές οι παροχές του ξενοδοχείου. Το δωμάτιο μας ήταν πεντακάθαρο, ωραίο και με άνετο κρεβάτι. Η πισίνα καθαρή και υπέροχη.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, koutroulia97
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2017

Δυο μόνο ημερες ηταν αρκετες για να λατρεψουμε αυτο το πανεμορφο ξενοδοχειο! Μείναμε σε 4 κλινο δωμάτιο και είχαμε όλες τις ανέσεις, ωραίο μπαλκονι και μεγάλο μπανιο! Η καθαριότητα ηταν αριστη! Η πισινα του ξενοδοχειο υπεροχη!

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ioannavrotsou