Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικος χωρος και η πισινα και ο κοινοχρηστος με το γκαζον τους φοινικες τα λουδουδια ολα προσεγμενα με μεράκι. Ιδανικη η διαμονη για οσουν πραγματικα θελουν να ηρεμησουν και να ξεκουραστουν σε ενα πολυ ομορφο περιβάλλον. Καθαροι χωροι καθημερινη καθαριοτητα δωματιου στην εντελεια χαμογελαστόι άνθρωποι ευγενικοι. Το ξενοδοχειο πολυ κοντα στην ναουσα με οχημα 5-6 λεπτά. Εν κατακλειδι τα χρηματα μας πιασανε τόπο και δεν μας θεωρησαν αναλωσιμους τουριστες οπως κανουν πολλοι του χωρου. Στην επομενη μας επισκεψη στην παρο θα ειναι η πρώτη μας επιλογη!!! Αντωνη-εφη φιλια και στον σπιθα.... Συνεχιστε την καλη δουλειά.

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, dimitriosp883
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μου στο Kouros Hotel σίγουρα θα αποτελέσει έναν από τους λόγους για να επισκεφτώ ξανά το κυκλαδίτικο νησί της Πάρου! Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από την καθολική κάλυψη όλων των αναγκών μου! Καθημερινός καθαρισμός δωματίου,πλούσιο πρωινό,μεγάλη και καθαρή πισίνα. Σε μικρή απόσταση από την χώρα της Νάουσας και δίπλα σε παραλίες όπως Κολυμπήθρες και Αγιος Ιωάννης.Τέλος,οι οικοδεσπότες ευγενέστατοι,φιλικοί και μελίρρυτοι!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Christoforos K
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017

Υπεροχο κυκλαδιτικο ξενοδοχειο μεσα στο πρασινο στα δεντρα και στα λουλουδια!Καθημερινη καθαριοτητα,αψογο σερβις,ευγενεστατοι και χαμογελαστοι οι οικοδεσποτες.Καθημερινη καθαριοτητα,πισινα αρκετα μεγαλη για κολυμπι και κοκτειλς στο ομορφο μπαρ της,τιμεσ αρκετα προσιτες.Ησυχο μερος,ιδανικο για ζευγαρια και σε πολυ κοντινη αποσταση απο τη Ναουσα για διασκεδαση και χορο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, 1967elenixarana
Ο/η Antonios P, Owner του Κούρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Αυγούστου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα σας χαρούμε να σας έχουμε πάλι κοντά μας και του χρόνου.

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017

Ενας απο τους λογους που θα επισκεφτουμε ξανα την Παρο σιγουρα ειναι το ξενοδοχειο Κουρος!Καθαρο,ιδανικη τοποθεσια,ησυχο... Χαμογελαστο προσωπικο και προθυμο να εξυπηρετησει γρηγορα και σωστα!Φτασαμε νωριτερα απο το προβλεπομενο check in και εκαναν τα παντα για να μας εξυπηρετησουν!Περασαμε υπεροχα ευχαριστουμε πολυ Αντωνη-Εφη

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, chrisx2chris
Ο/η Antonios P, Owner του Κούρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Αυγούστου 2017

Εμείς σας ευχαριστούμε. Να είστε πάντα καλά!

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικη τοποθεσία ανάμεσα στις κολυμπήθρες και την Νάουσα όπου είναι όλη η ζωή του νησιου!!
Βάζω 4 διότι ζητήσαμε διπλό κρεβάτι και μας είχε δύο μονά..και για να πάρουμε διπλό έπρεπε να πάμε στους πάνω ορόφους που τους χρεώνει 10 ευρώ επιπλέον!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Paulos N
Ο/η Antonios P, Owner του Κούρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Αυγούστου 2017

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια.
Θα θέλαμε όμως για ακόμα μια φορά να εξηγήσουμε ότι το ξενοδοχείο πρέπει να έχει και διπλά και μονά κρεββάτια. Η επιλογή του δωματίου, των κρεββατιών και της τιμής γίνεται κατά τη διάρκεια της κράτησης και όχι κατά την άφιξη, γιατί τότε ίσως να μην υπάρχει η διαθεσιμότητα.