Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο , καθαρό και ήσυχο ξενοδοχείο ...! Φιλική εξυπηρέτηση από το προσωπικό .!Το αρνητικό ειναι το πρωινό του , το οποίο δεν ταιριάζει στην κατηγορία του ξενοδοχείου αυτού , καθώς και το wifi το οποίο ήταν ασθενές στα δωμάτια .

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, arigas2015
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο έχει φανταστικές εγκαταστάσεις! Ενθουσιαστήκαμε και οι τρείς με το δωμάτιο και την πισίνα... Το προσωπικό είναι παρά πολύ φιλικό και εξυπηρετικό! Σίγουρα την επομένη φόρα που θα επισκεφτούμε την Πάρο θα επιλέξουμε το Asteras Paradise Hotel!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, IreneRomi
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρώτο πει κανείς!!! Η εξυπηρέτηση το φιλικό περιβάλλον οι εγκαταστάσεις? Όλα ήταν άψογα. Σίγουρα θα ξαναπάμε. Μπράβο σε όλους και τα φιλιά μας στη κυρία Βάσω.☺ Από Κατερίνη Γιώργος και Αθηνά.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, seto812017
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε παρέα 4 άτομα και μείναμε όλοι ευχαριστημένοι! Το δωμάτιο, το προσωπικό, οι εγκαταστάσεις όλα άψογα! Επίσης η τοποθεσία του ξενοδοχείου ήταν αρκετά καλή μιας και με την στάση που υπάρχει απέξω βολευτήκαμε πολύ με τις μετακινήσεις μας!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Dream i
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά έχουμε πάει οικογενειακός διακοπές στην Πάρο επιλέξαμε να μείνουμε ξανά στο Asteras Paradise οι λόγοι είναι πολύ, βρίσκεται σε πάρα πολύ καλή τοποθεσία στο νησί κοντά στις ποιο όμορφες παραλίες, φιλική εξυπηρέτηση, όμορφο περιβάλλον, καθαριότητα στα δωμάτια,που είναι μεγάλα και ευρύχωρα,εξαιρετική πισίνα και για τα παιδιά μας, Διάβασα κάποια σχόλια μαζί με την γυναίκα μου από κάποιους που βρισκόντουσαν μαζί μας το ίδιο χρονικό διάστημα διακοπών και τα θεώρησα πολύ τραβηγμένα, η σαλάτα η χωριάτικη έχει 8,5 ευρώ και 3,5 ευρώ τον καφέ τις θεωρώ πολύ λογικές τιμές για ένα τέτοιο ξενοδοχείο με τις ανέσεις που προσφέρει, το σέρβις και την εξυπηρέτηση. Η ποιότητα των υπηρεσιών του δικαιολογεί τις τιμές αυτές. Έχει πάρα πολύ καλό και πλούσιο πρωινό!..

Συμβουλή: Όλα τα δωμάτια είναι ήσυχα, ευρύχωρα και πεντακάθαρα
  • Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, tasos-gefsignostis