Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά έχουμε πάει οικογενειακός διακοπές στην Πάρο επιλέξαμε να μείνουμε ξανά στο Asteras Paradise οι λόγοι είναι πολύ, βρίσκεται σε πάρα πολύ καλή τοποθεσία στο νησί κοντά στις ποιο όμορφες παραλίες, φιλική εξυπηρέτηση, όμορφο περιβάλλον, καθαριότητα στα δωμάτια,που είναι μεγάλα και ευρύχωρα,εξαιρετική πισίνα και για τα παιδιά μας, Διάβασα κάποια σχόλια μαζί με την γυναίκα μου από κάποιους που βρισκόντουσαν μαζί μας το ίδιο χρονικό διάστημα διακοπών και τα θεώρησα πολύ τραβηγμένα, η σαλάτα η χωριάτικη έχει 8,5 ευρώ και 3,5 ευρώ τον καφέ τις θεωρώ πολύ λογικές τιμές για ένα τέτοιο ξενοδοχείο με τις ανέσεις που προσφέρει, το σέρβις και την εξυπηρέτηση. Η ποιότητα των υπηρεσιών του δικαιολογεί τις τιμές αυτές. Έχει πάρα πολύ καλό και πλούσιο πρωινό!..

Συμβουλή: Όλα τα δωμάτια είναι ήσυχα, ευρύχωρα και πεντακάθαρα
  • Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, tasos-gefsignostis
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα αρκετά καλό ξενοδοχείο έξω από τη Νάουσσα για όποιους θέλουν πιο χαλαρές διακοπές.Ευκολη πρόσβαση σε όλο το νησί λόγω της τοποθεσίας του αρκεί να έχεις μεταφορικό μέσο .Καθαρό και περιποιημένο ξενοδοχείο τόσο εσωτερικά όσο και στον περιβάλλοντα χώρο.Το πιο θετικό στοιχείο ήταν το ευγενικό και φιλόξενο προσωπικό ιδιαίτερα στη ρεσεψιον η κυρία Βασιλική η οποία ήταν κατοπιστικη και εξυπηρετικοτατη!!! Το αρνητικό ήταν το κακής ποιότητας και φτωχό σε ποικιλία πρωινό που δε συνάδει με την υπόλοιπη εικόνα του ξενοδοχείου και την τιμή του δωματίου.Επισης οι τιμές στο pool μπαρ και στο εστιατόριο ήταν αδικαιολόγητα τσιμπημένες όπως για παράδειγμα η τιμή της χωριάτικης που ήταν 9 ευρώ. Απαράδεκτο.

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Christos_Eco1984
Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο το τριήμερο της Πρωτομαγιάς στα πλαίσια σχολικής εκδρομης. Το ξενοδοχείο είναι ακριβώς όπως παρουσιάζεται στο site. Επιπλέον είναι πεντακάθαρο, το φαγητό είναι ποιοτικό και καλομαγειρεμένο και το προσωπικό ευγενικό. Όμως.... το κόστος των ποτών στον κατάλογο είναι απαγορευτικό. Η μπύρα (fix και mythos στα 330ml ήταν οι μόνες επιλογές) κόστιζε 4,5€! Τα αναψυκτικά 2,5€ και το 1lt νερού 2€ και μάλιστα οταν ζητήσαμε κανάτα μας είπαν ότι έχουν μονο εμφιαλωμένο και στην ερώτηση μας γιατί συμβαίνει αυτό μας είπαν οτι το νερό βρύσης ΔΕΝ είναι πόσιμο, το οποίο οπως διαπιστώσαμε την επόμενη μέρα στο πρωίνο δεν ίσχυε καθώς πανω στον μπουφέ υπήρχαν κανάτες με νερό βρύσης. Η ποικιλία στο πρωίνο και στο βραδυνό που είχαμε (ημιδιατροφή) ήταν περιορισμένη αλλά αυτό μπορεί να ήταν λόγω του ότι το ξενοδοχείο δεν ήταν πλήρες. Ξαναλέω όμως, η ποιότητα ήταν εξαιρετική, οι εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου είναι πολύ ωραίες και προσεγμένες, οι κήποι του περιποιημένοι. Αν οι τιμές του στα ποτά ήταν πιο λογικές νομίζω πως θα ήταν ιδανικό καθώς απέχει 10-12 λεπτά από την Νάουσα και διαθέτει οτι χρειάζεται μια μονάδα για να σε κρατήσει μέσα (πισίνα, γήπεδο τέννις και μίνι γκολφ κοκ).

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Livinath
Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2017

Ευχάριστο περιβάλλον και ευγενικό προσωπικό!Καθαρά δωμάτια κάθε μέρα!Πολύ καλή τιμή για μέσα Ιουλίου!Λίγο πιο έξω απο την Νάουσα, για όσους θέλουν πιο ησυχία!Ιδανικό για οικογένειες με παιδιά!Διαθέτει και πισίνα!Τέλεια επιλογή για καλοκαιρινές διακοπές!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, mantwtz
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο με το συυζυγο μου τον ιουλιο και περασαμε υπεροχα. Το ξενοδοχείο πολυ ωραιο με καθαρούς χώρους και ευγενικό προσωπικό. Λίγο πιο έξω από τη Νάουσα αρα μακρυά από την πολυκοσμια και πιο ήσυχα. Ιδανικός χώρος για ξεκούραση και ποιοτικές διακοπές.

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, panagiota g