Η κριτική έγινε: 8 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προφανως και δεν περιμενα καποια απαντηση επαγγελματια.Αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν περιμενα καν απαντηση. Το trip advisor ειναι για να κανουμε εμεις κριτικη στα ξενοδοχεια σας και οχι να μας τη λενε οι ιδιοκτητες τους κυριε. Και οχι δε μπηκαμε στον κοπο να δουμε για τη μεταφορα γιατι η συνεννοηση εγινε μεσω τηλεφωνου. Επισης μας λετε οτι επειδη καναμε καποιους χαρακτηρισμους δεν ξερουμε να χρησιμοποιουμε και ελληνικα. Μαλλον εσεις δεν ξερετε να τα μιλατε. Δε γινεται να μας λετε 'θα σας παμε μεχρι το τερμα' και να καταλαβαινουν 2 ανθρωποι οτι προφανως εννοουσατε μεχρι το λιμανι στην παροικια.Ισως επρεπε να το διευκρινισετε εκεινη τη στιγμη γιατι σε οποιον το εχω πει αυτο θα καταλαβαινε οπως καταλαβαμε και εμεις. Και ναι θεωρω κλεψια να μας παρουν 10 ευρω για μια αποσταση 10 λεπτων που το αμαξι εκαψε 2 με 3 ευρω το πολυ. Και εκτος αυτου ο κυριος συνταξιουχος μιλησε με ασχημο τροπο που δεν αρμοζει σε ανθρωπο που εχει ενοικιαζομενα δωματια. Αν εξαιρεσουμε την ελλειψη τροπων και επικοινωνιας σας κατα τ αλλα δεν ειχαμε κανενα θεμα. Λυπαμαι που αναγκαστηκα να γραψω μετα απο τοσο καιρο αλλα μολις ειδα αυτη την απαντηση δε γινοταν να την αφησω αναπαντητη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, stefistefis22
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια μερα πριν φυγω εγω και η φιλη μου μας ειπε η ιδιοκτητρια οτι την επομενη θα μας πηγαινε με το αυτοκινητο μεχρι το τερμα....οταν λες τερμα εννοεις μεχρι το λιμανι αλλα η κυρια εννοουσε μεχρι τα λεωφορεια τα οποια ηταν αποσταση μια κατηφορα και μια ευθεια 5 λεπτα..φοβερη εξυπηρετηση!!και την επομενη μερα μας το ειπε και της λεμε οτι αυτο καταλαβαμε οπως θα καταλαβαινε ολος ο κοσμος και αρχισε να φωναζει και αυτη και ο αχαρακτηριστος πατερας της ο οποιος επειδη δε βρισκαμε ταξι εκεινη την ωρα προσφερθηκε να μας παει αυτος και να του δωσουμε 10 ευρω βενζινη για μια αποσταση 10 λεπτων με το αμαξι λεγοντας μας οτι ειμαστε και τυχερες που μας παιρνει τοσα και οχι 20 ευρω που θα μας επαιρνε το ταξι...10 ευρω μαυρα εννοειται...μεγαλη κλεψια...εχω να σας πω οτι δεν κρατατε ετσι τους πελατες...μαθετε να μιλατε ελληνικα...μαθετε τροπους...για ατομα που σκασανε τα λεφτα τους εχετε πολλη αγενεια και δε θα σας βγει σε καλο...εγω προσωπικα δε θα σας κανω καλη διαφημιση

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
4  Ευχαριστούμε, stefistefis22
Ο/η KATERINAKABALLI, Owner του Ioannas Rooms & Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2018

Σε όλους τους πελάτες που είχαμε κ έχουμε όλα αυτά τα χρόνια εξηγούμε ότι έχουμε μεταφορά από και προς το τέρμα της Νάουσας λόγω της ανηφορας στην οποία βρίσκονται τα δωμάτια μας,καθώς κ φύλαξη αποσκευών κατά την αναχώρηση σας.το ότι εσείς δ το καταλάβατε δ το θεωρώ κακό.(βεβαια αν είχατε κάνει τον κόπο να μπείτε στη σελίδα μας όπως κάνατε για να κάνετε σχόλιο θα είχατε δει ότι δ παρέχουμε μεταφορά από λιμάνι)μπορει να νομίζατε ότι το τέρμα είναι στην Παροικιά η στον δρυο η στο αεροδρόμιο ή στον ... Πειραιά έτσι κ αλλιώς εμείς δ ξέραμε το τρόπο που φευγετε..το ότι όμως κατεβηκατε 40λεπτα πριν φύγει το πλοίο κ απαιτησατε να σας πάμε στο λιμάνι για να μην το χάσετε κ ψάχναμε για ταξί ένα τέταρτο κ δ βρισκαμε σίγουρα δ μας κάνει αγενεστατους...για τον μόνο λόγο που βρισκω τον πάτερα μου αχαρακτηριστο είναι ότι ενώ δεν δουλεύει στον χώρο στεναχωρήθηκε μην χάσετε το καράβι κ σας πήγε στην Παροικιά η οποία απέχει 10 χιλιόμετρα από την Νάουσα με το δικό του αυτοκίνητο...για τα 10 ευρώ που λέτε...αν νομίζετε ότι μπαίνει στην διαδικασία συνταξιούχος άνθρωπος να κάνει αυτό το πραγμα για να βάλει 5 ευρώ στην τσέπη τι να πούμε εμείς...απλά θα ήθελα να αναφερθώ λίγο στους χαρακτηρισμούς σας που δεν αρμόζουν σε κάποιον που ξέρει ελληνικά.Ειδικά να σχολιάζετε έναν μεγάλο άνθρωπο αχαρακτηριστο κ κλέφτη χωρις καν να τον γνωρίζετε..κ την κοπέλα, που σας εξυπηρετήσε κ χάλασε ένα πρωινό πρώτα για να σας ξυπνήσει ώστε να μην χάσετε το μέσο που θα φεύγατε κ μετα να προσπαθεί να σας βρει ταξί ,να την αποκαλείτε αυτή είναι το λιγότερο αγενεια.Καβαλλης Σπύρος (ιδιοκτήτης)

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2014

Πηγαμε στην παρο μια παρεα 15 ατομων... δυο απο εμας μειναμε σε ενα δικλινο (ο θεος να το κανει). το δικλινο αυτο ηταν ενα δωματιο 3x3 με ενα παραθυρο πολυ μικρο, στο οποιο δωματιο χωραγε ισα-ισα ενα διπλο κρεβατι ενω απο το μπανιο του "ελλειπε" το ντουζ. Οταν πηγα να ζητησω αλλο δικλινο λογω αυτων η απαντηση που ελαβα ηταν οτι με ειχαν ενημερωσει για τα χαλια του δωματιου... επιπλεον ενα απο τα βραδια που καναμε λιγη φασαρια η ιδιοκτητρια του ξενοδοχειου μας εκανε παρατηρηση σαν να μας μιλαγε ο γειτονας, με πολυ εριστικο τροπο και εντονη φωνη! Μια απο τις μερες, επισης,ακουσα την πορτα να χτυπαει και σηκωθηκα να ανοιξω αλλα η ιδιοκτητρια τελικα χτυπαγε στο διπλανο δωματιο αλλα λογω της κακης ηχομονωσης ακουγοταν σαν να χτυπαγε στο δικο μας! τελος, ακριβως πανω απο το ντουζ ενος δωματιου υπηρχαν γυμνα καλωδια ρευματος χωρις καμια προφυλαξη για το νερο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
8  Ευχαριστούμε, iasonasskal
Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2013

Πήγα με το αγόρι μου το καλοκαίρι. Και οι δύο είμαστε αρκετά ευχαριστημένοι τόσο από το δωμάτιο όσο και από το προσωπικό!! Μείναμε σε ένα μεγάλο, άνετο και καθαρό δωμάτιο με απίστευτη θέα!! Πολύ καλή σχέση ποιότητας - τιμής!! Βρίσκεται σε προνομιακή τοποθεσία, 2 λεπτά μόλις από την Νάουσα. Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικό!! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα σε όσους σκοπεύουν να επισκεφτούν την Πάρο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2012
3  Ευχαριστούμε, StefySor
Η κριτική έγινε: 15 Μαΐου 2013

Πηγα με την παρεα μου,6 ατομων και δεν περιμενα το 6κλινο να χει 3 διαφορετικα υπνοδωματια!!!Αψογο δωματιο,αψογη συνεργασια με τους ιδιοκτητες και πολυ καλες τιμες σε σχεση με αλλα δωματια για την σεζον που πηγαμε.Θα ξαναπαω το καλοκαιρακι να απολαυσω την μοναδικη θεα ,με την κοπελα μου αυτη τη φορα....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2012
2  Ευχαριστούμε, Giannis21