5 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com683 $
Travelocity683 $
ZenHotels.com679 $
Orbitz.com683 $
Tripadvisor683 $
Trip.com683 $
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2021

Εκτός την υπέροχη θέα και την ηρεμία που προσφέρει το ξενοδοχείο......η εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό....και η καθαριότητα ήταν άψογη!!!Ο μπουφες στο πρωινό είχε απεριοριστες επιλογές.....Και ο υπεύθυνος του ξενοδοχείου (Νέστορας) εκτός της άψογης εξυπηρέτησης ήταν εκεί σε οτιδήποτε χρειαστήκαμε!!!!Φυσικά θα ξαναερθουμε με κλειστα μάτια!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Litsaki-23
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021

Η διανομή μας στο Naoussa hills boutique resort ήταν μια από τις καλύτερες που έχουμε κάνει. Θα αρχίσω απο το πρωινό, το οποίο ήταν το καλυτερο που έχω δει σε όσα ξενοδοχεία και αν έχω επισκεφτεί. Έχει επιλογές για όλα γουστα και είναι όλα καταπληκτικα. Θα συνεχίσω με τα δωμάτια τα οποία ήταν πάντα καθαρά και πολυ προσεγμενα. Επίσης, η πισινα και το pool bar ήταν ένας χώρος που μας άρεσε να καθόμαστε καθώς απολαμβαναμε την όμορφη θέα και τα ωραία cocktails που μας σέρβιραν. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό και πολυ φιλόξενο. Τέλος, δεν θα μπορουσα να αφήσω εκτός τον Μάνατζερ του ξενοδοχείου, Νέστορα ο οποίος ήταν απλά καταπληκτικος, εξυπηρετικος και πάντα μας βοηθούσε ώστε να επισκεπτουμε τα καλυτερα μέρη.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Steve_2133
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ενας παρα πολυ καλά διαμορφωμένος χωρος με εξαιρετική θέα! Το δωμάτιο ηταν παρα πολυ καλό και οι χώροι του ξενοδοχείου ηταν απίστευτοι. Το προσωπικό ηταν παρά πολυ φιλικό και εξαιρετικό στην δουλειά του. Το πρωινο ηταν από τα πιο ωραία που έχω φάει στην ζωη μου, με μεγάλη ποικιλία και τρομερές γεύσης! Δεν θα παρεβλεπα εννοείται τον επαγγελματισμό του απίστευτου γενικού διευθυντή Νεστορα. Μας βοήθησε με τις πληροφορίες του για το νησί και επισκεφτήκαμε τα καλύτερα μέρη και εστιατόρια! Μην παραβλεψεται το μπαρ με τα υπέροχα κοκτέιλ και σνακ! Σιγουρα θα το ξανά προτιμήσω..!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, HKipri
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2021

Περάσαμε πολύ ωραία το 3ημερο μας στο ξενοδοχείο το οποίο έχει απίστευτη θέα διότι είναι πάνω στον λόφο,το εξαιρετικό και ευγενικό προσωπικό καθώς και η μαεστρία του μανατζερ Νέστορα που φροντίζει για κάθε ανάγκη των πελατών και του ξενοδοχείου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, gianniskQ6599HB
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2021

5 αστέρια,αλλά είναι λίγα,για να περιγράψουν τη διαμονή μας στο Naoussa Hills!Προσεγμένα όλα,ως την παραμικρή λεπτομέρεια,φανταστικό πρωινό,απίστευτη πισίνα,υπαίθριοι χώροι μες στο πράσινο και η φιλοξενία και το service από όλο το προσωπικό,εξαιρετικά!
Επισημαίνεται η ιδιαίτερη αγάπη του Νέστορα,για αυτό που κάνει,όπως επίσης και η μεγάλη αγάπη του και φροντίδα στα ζώα!Το σκυλάκι μας πέρασε αξέχαστες μέρες,όπως επίσης κι εμείς!Σίγουρα έχουμε βρει το κατάλυμά μας,για την επόμενη φορά μας στην Πάρο!
Νέστορα,σε ευχαριστούμε πολύ για όλα!
Νίνα και Μιχάλης(και Σόφη!)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, MarkoutsakiN