Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2012

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και τα πάντα προσεγμένα με εμφανές το κυκλαδίτικο στυλ παντού. Η τιμή του δωματίου λογική (ειδικά για τις εποχές που ζούμε) και η παραλία δίπλα καθώς και το γραφικό κέντρο της Νάουσας.Το δωμάτιο ήταν μεγάλο και είχε και κουζινάκι το οποιό ήταν σωτήριο για το πρωινό καφέ. Ο ιδιοκτήτης περισσότερο από πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει και να μας προτείνει μέρη που αξίζουν να επισκεπτείς. Ο καιρός ήταν τέλειος, ούτε καν το κλιματισμό δεν χρησιμοποιήσαμε και σχεδόν κάθε απόγευμα απολαμβάναμε το καφέ μας από την βεράντα μας, με θέα το λιμανάκι της Νάουσας!

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2012, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Xristina D
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2012

Ένα από τα καλύτερα ταξιδια μου και η Νάουσα απλά απιστευτη! Η τοποθεσία του ειναι τέλεια αφού ειναι πολύ κοντά στα μπαρ της Νάουσας και παράλληλα συνδυάζει και την ησυχία για καποιο βράδυ που θα παραμείνεις στο δωμάτιο. Φούρνος, super-market και άλλα μαγαζιά πολύ κοντά για να πεταχτείς να αγοράσεις κάτι.Σημαντικο επισης είναι ότι η πάραλια ειναι δίπλα και πάντα μια βουτιά το απόγευμα ήταν must! Τα δωμάτιο μεγάλα και καθαρά με κουζίνα,ψυγείο και air-condition και οι βεράντες τεράστιες αφού μαζευόμασταν σε μία (6 άτομα).Ωραία η διακόσμηση με έντονο το νησιώτικο χρώμα αλλά και οι ιδιοκτήτες άψογοι, πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε καθετί. Το συνιστω ανεπιφύλακτα αφού η σχέση τιμής με τοποθεσία και αυτα που προσφέρει ειναι αρκετα καλά κατά την γνώμη μου!!! Δυστυχώς αύριο φεύγουμε αλλά θα ξαναέρθουμε σίγουρα!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2012, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Manos P