Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο το δωματιο!οι χωροι ολοι αναλαφροι ομορφοι και ιδανικοι για χαλαρωση!το πρωινο παρα πολυ καλο!!η εξυπηρετηση αψογη και η γλυκια Βασω στη ρεσεψιον παντα εκει να μας λυσει οποιαδηποτε απορια με χαμογελο και προθυμια!!το ξενοδοχειο πολυ κοντα στο κεντρο της Ναουσας!!το συστηνουμε ανεπιφυλακτα!!ξεκουραστηκαμε χαλαρωσαμε και περασαμε πολυ ομορφα!!σε επομενες διακοπες στην Παρο θα ειναι κ παλι η επιλογη μας!!Σας ευχαριστουμε πολυ!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Olympia M
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν ολα υπεροχα!το δωματιο παντα καθαρο και με ομορφη θεα!!η εξυπηρετηση αμεση κ η Βασω στη ρεσεψιον παντα προθυμη κ χαμογελαστη σε οτι κ αν ζητησαμε!Πολυ ωραιο κ χορταστικο πρωινο!!η πισινα απλα φοβερη!!το ξενοδοχειο πολυ κοντα στο κεντρο!!σε επομενες διακοπες στην Παρο θα επιλεγαμε κ παλι με κλειστα ματια το Zefi Hotel!! Ευχαριστουμε για ολα (και για τους υπεροχους καφεδες)!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΧΡΗΣΤΟΣ Ν
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα, πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης, εξυπηρετικότατο προσωπικό! Πολύ θετικό στοιχείο ο πρωινός μπουφές, καθώς και τα γεύματα που προσφέρονται, έξτρα φυσικά. Σίγουρα μια αξιόπιστη και ασφαλής επιλογή.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, rrrrricks
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2017

Ενα πολυ ομορφο ξενοδοχειο με καθαρα και ομορφα δωματια με πετρινες λεπτομεριες ανετα και ευρυχωρα. Το ξενοδοχειο βρισκετε πολυ κοντα στο κεντρο της Ναουσας (5 λεπτα με τα ποδια) και πολυ κοντα στις παραλιες SANTA MARIA και ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΕΣ μια απο τις ωραιοτερες παραλιες που εχω παει.Ολα τα παιδια του προσωπικου ειναι ευγενεστατα και προθυμα να μας βοηθησουν με οτι θελουμε και ο κ.Χρηστος και ο κ. Λεωνιδας προθυμοι να μας ξεναγησουν στο ξενοδοχειο αλλα και στο κεντρο και να μας κανονισουν τις μεταφορες μας στο νησι.Η πισινα πολυ ωραια και καθαρη οτι πρεπει για λιγη χαλαρωση μετα απο παραλια παρεα με μουσικουλα και κοκτειλ απο το μπαρ μαζι με τα υπεροχα φαγητα της κουζινας
Πολυ ωραιο κλιμα μεταξυ του προσωπικου και των πελατων ,φιλικο,οικογενειακο.
Το προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους
Εμεις περασαμε τελεια και σιγουρα θα σας ξαναερθουμε

ο leader

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, liza s
Η κριτική έγινε: 21 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη διαμονη μου στο Zefi Hotel, και πολυ ευχάριστο το ανανεωμένο περιβάλλον. Το προσωπικο ευγενικο και πρόθυμο να εξυπηρετησει. Τα δωμάτια πολύ καθαρά.Μην ξεχασετε να δοκιμάσετε τα υπέροχα κοκτέιλ του pool bar!

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, djpetross