Zefi Hotel
Manis Inn(Νάουσα)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Ιππόκαμπος(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Mersina Exclusive(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο και Διαμερίσματα Καλυψώ(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Βίλλα Γαλήνη(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Manto(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Anemoi Resort(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Swiss Home(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
  • Δωρεάν στάθμευση
Senia Hotel(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαΐου 2016

Ήταν όλα υπέροχα καθαρά ωραία δωμάτια το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε κάθε απορία μας πλούσιος μπουφές στο πρωινό σας το πρωτείνω ανεπιφύλακτα θα περάσετε υπέροχα!!
ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!

Συμβουλή: με θεα την πισινα
  • Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Mhtsos P
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2016

Πολύ κοντά στο κέντρο της Νάουσας, με προσωπικό πολύ φιλόξενο, παραδοσιακά δωμάτια (πολύ καθαρά) και καλαίσθητους χώρους. Ιδιαίτερη εντύπωση μας έκαναν τα χαμογελαστά πρόσωπα του προσωπικού και η προθυμία τους να μας εξυπηρετήσουνε δίνοντας μας πλήθος πληροφοριών για το που να πάμε και τι να δούμε στο όμορφο νησί τους. Το πρωινό πλούσιο και οι ξαπλώστρες της πισίνας σκέτη απόλαυση! Στην επόμενη επίσκεψη μας στην Πάρο, σίγουρα θα μείνουμε και πάλι στο ξενοδοχείο Ζέφη!

• Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, gvasilop1969
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2015

πολύ φιλόξενο το προσωπικό, πολύ όμορφο ξενοδοχείο, το πρωινό βαρετό και κάθε μέρα το ίδιο και το σχολιάσαμε στους ιδιοκτήτες. χωρίς σεσουάρ στο δωμάτιο, το ζητούσες από τη ρεσεψιόν και ήταν χάλια. Σε καμία περίπτωση δεν άξιζε τα χρήματα που πληρώναμε τα οποία δεν ήταν λίγα, Πληκτικό χωρίς θέα

Συμβουλή: να μην έχουν υψηλές απαιτήσεις και να ξέρουν ότι είναι ακριβό
  • Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Kiki T
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια βολική τοποθεσία, μιας και είναι έξω από το κέντρο της Νάουσας, αλλά βρίσκεσαι στο κέντρο της σε 5 μόλις λεπτά. Η αισθητική του όμορφη, η και η εξυπηρέτηση καλή. Μερικές όμως, μικρές λεπτομέρειες, χρειάζονται αναβάθμιση για να μετατρέψουν το zefi σε ένα πολύ καλό ξενοδοχείο.

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Αλέξανδρος Κ
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2015

Κλείσαμε δωμάτιο μέσω του booking και οι φωτογραφίες που είδαμε δεν είχαν καμία σχέση με την πραγματικότητα. Πληρώσαμε 75/ βραδιά (με κανονική 210) για να είμαστε σε ένα δωμάτιο στο ισόγειο χωρίς μπαλκόνι ή θέα, σε άλλο κτήριο από το πολυδιαφημισμένο πέτρινο στην πισίνα, με πρίζες ξεχαρβαλωμένες, το μισό ρεύμα στο δωμάτιο να μη λειτουργεί και για την ακρίβεια υπήρχε μόνο μία πρίζα που λειτουργούσε!!! Δηλαδή το σενάριο ταυτόχρονης φόρτισης 2 κινητών και χρήσης σεσουάρ, ήταν ταινία επιστημονικής φαντασίας... Δεν είχαμε τηλεόραση (αναφερόταν στις υπηρεσίες δωματίου στο site της Booking), την είχαν αφαιρέσει και στη θέση της κρέμονταν τα καλώδια από τον τοίχο. Επίσης στις αναφερόμενες υπηρεσίες που δε μας παρείχαν ποτέ ήταν ο στεγνωτήρας μαλλιών και τηλέφωνο. Το αστείο ήταν ότι πηγαίνοντας στο δωμάτιο ο ρεσεψιονίστ με περισσή περηφάνια μας ανακοίνωσε ότι μας έχουν κάνει upgrade δωματίου, οπότε προφανώς μας προόριζαν για ακόμη χειρότερο... Οι πετσέτες μοίραζαν μούχλα και αν κρίνω από την "απαλότητά" τους, λογικά προοριζόταν για απολέπιση φτέρνας... Και το πιο κορυφαίο? Λόγω του ότι είμαι κοκκινομάλα, με το λούσιμο η πετσέτα που χρησιμοποίησα κοκκίνισε σε κάποια σημεία. Στο σπίτι μου τις πλένω χωρίς κανένα πρόβλημα. Μου είπαν ότι κατέστρεψα την πετσέτα και η επιπλέον επιβάρυνση θα ήταν 3-5 ευρώ... Το πρωινό ήταν συμπαθητικό, αν είχες αρκετή υπομονή να στριμωχτείς στον 1,5m μπουφέ που τον είχαν κολλήσει στον τοίχο πίσω από τα τραπέζια.

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Xara S