Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια βολική τοποθεσία, μιας και είναι έξω από το κέντρο της Νάουσας, αλλά βρίσκεσαι στο κέντρο της σε 5 μόλις λεπτά. Η αισθητική του όμορφη, η και η εξυπηρέτηση καλή. Μερικές όμως, μικρές λεπτομέρειες, χρειάζονται αναβάθμιση για να μετατρέψουν το zefi σε ένα πολύ καλό ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Αλέξανδρος Κ
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2015

Κλείσαμε δωμάτιο μέσω του booking και οι φωτογραφίες που είδαμε δεν είχαν καμία σχέση με την πραγματικότητα. Πληρώσαμε 75/ βραδιά (με κανονική 210) για να είμαστε σε ένα δωμάτιο στο ισόγειο χωρίς μπαλκόνι ή θέα, σε άλλο κτήριο από το πολυδιαφημισμένο πέτρινο στην πισίνα, με πρίζες ξεχαρβαλωμένες, το μισό ρεύμα στο δωμάτιο να μη λειτουργεί και για την ακρίβεια υπήρχε μόνο μία πρίζα που λειτουργούσε!!! Δηλαδή το σενάριο ταυτόχρονης φόρτισης 2 κινητών και χρήσης σεσουάρ, ήταν ταινία επιστημονικής φαντασίας... Δεν είχαμε τηλεόραση (αναφερόταν στις υπηρεσίες δωματίου στο site της Booking), την είχαν αφαιρέσει και στη θέση της κρέμονταν τα καλώδια από τον τοίχο. Επίσης στις αναφερόμενες υπηρεσίες που δε μας παρείχαν ποτέ ήταν ο στεγνωτήρας μαλλιών και τηλέφωνο. Το αστείο ήταν ότι πηγαίνοντας στο δωμάτιο ο ρεσεψιονίστ με περισσή περηφάνια μας ανακοίνωσε ότι μας έχουν κάνει upgrade δωματίου, οπότε προφανώς μας προόριζαν για ακόμη χειρότερο... Οι πετσέτες μοίραζαν μούχλα και αν κρίνω από την "απαλότητά" τους, λογικά προοριζόταν για απολέπιση φτέρνας... Και το πιο κορυφαίο? Λόγω του ότι είμαι κοκκινομάλα, με το λούσιμο η πετσέτα που χρησιμοποίησα κοκκίνισε σε κάποια σημεία. Στο σπίτι μου τις πλένω χωρίς κανένα πρόβλημα. Μου είπαν ότι κατέστρεψα την πετσέτα και η επιπλέον επιβάρυνση θα ήταν 3-5 ευρώ... Το πρωινό ήταν συμπαθητικό, αν είχες αρκετή υπομονή να στριμωχτείς στον 1,5m μπουφέ που τον είχαν κολλήσει στον τοίχο πίσω από τα τραπέζια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Xara S
Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2015

Η παραμονή μου ήταν ένα όνειρο! Η ευγένεια, η εξυπηρέτηση, το φιλικό περιβάλλον, η εύκολη και σύντομη πρόσβαση στο κέντρο της Νάουσας, θα με ξαναφέρουν φυσικά σε αυτή την υπέροχη μονάδα κι εννοείται πως θα τη συστήσω σε όσο περισσότερο κόσμο μπορώ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
3  Ευχαριστούμε, PChristof
Η κριτική έγινε: 14 Απριλίου 2015

Κάθε χρόνο και καλύτερα, δεν το αλλάζω, πανέμορφο και πεντακάθαρο συγκρότημα, πολύ κοντά στο κέντρο της Νάουσας με τα πόδια, ήσυχο περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση .Φανταστικό και πλούσιο πρωινό , όμορφο pool bar για χαλάρωση και το βασικότερο, πολύ καλή τιμή του δωματίου..

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωμάτια αξίζουν, το κάθε ένα έχει και κάτι ξεχωριστό...
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
4  Ευχαριστούμε, Sotos T
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2014

Εξαιρετικά δωμάτια, ότι πρέπει για μια απόδραση στο μαγευτικό νησί της Πάρου!!! Χαλάρωση δίπλα στην πισίνα με την οικογένεια και υπέροχη υποδοχή απ όλο το προσωπικο!! το μόνο αρνητικό, αν μπορεί να το πεί κανεις αρνητικό, είναι οτι δεν είναι μέσα στη Ναουσα!!! πράγμα το οποίο δεν μας ενόχλησε ιδιαίτερα καθώς ήταν αρκετά ήρεμα, μακριά απο την φασαρία της πόλης!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε να πιείτε το ποτό σας στη πισίνα!!απίστευτη χαλάρωση!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
2  Ευχαριστούμε, Gianna M