“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ”

Σίπαρος
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Δημιουργική Ελληνική Κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2019

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί και ήταν εξαιρετικό, το φαγητό Εκπληκτικό, όμορφα σερβιρισμένο και άψογες γεύσεις.

Ευχαριστούμε, Anastacia M

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019

Εξαιρετικό εστιατόριο, άψογο σέρβις και σχετικά καλές τιμές. Αξίζει να δοκιμάσετε κάποιο πιάτο με θαλασσινά!

Ευχαριστούμε, christoskostakis
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μόλις φτάσαμε στην Πάρο πήγαμε κατευθείαν εκεί καθώς μας το είχαν προτείνει γνωστοί. Ευτυχώς η διαμονή μας άρχισε τόσο υπέροχα και γευστικότατα. Η σαλάτα πεντανόστιμη, τα προϊόντα φρεσκότατα τα κυρίως πιάτα υπέροχα και ζεστά. Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση. Οι τιμές τσιμπημένες αλλά αξίζει. Τελος, όμορφο, ευχάριστο κ περιποιημένο μαγαζί. Ερχόμουν ξανά Πάρο άνετα μόνο κ μόνο για να φάω εκεί! Μπράβο μπράβο μπράβο...

Ευχαριστούμε, stellaaa_126
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2019

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο μετά απο το μπάνιο μας μιας και ήταν σε πολύ καλό σημείο πάνω στον δρόμο μας χωρίς να σκεφτούμε το πάρκινγκ και γενικά το αδιαχώρητο του νησιού! Εξυπηρετικότατο το παλικάρι που δώσαμε το αυτοκίνητο για να το παρκάρει και ευγενικότατο! Παρόλο που το μαγαζί δουλεύει με κρατήσεις χωρίς να κάνουμε κράτηση εμείς,μας εξυπηρέτησαν άψογα! Εκπληκτικός χώρος,με αεράκι να φυσάει και να κάνει ευχάριστη την παραμονή μας για όσο βρισκόμασταν εκεί! Το σέρβις πολύ ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει κάθε μας ανάγκη! Παραγγείλαμε κάποια πιάτα αλλά άξιο αναφοράς ήταν το χταπόδι με φάβα και το καρπάτσιο χταποδιού..ΜΟΝΑΔΙΚΑ!! Σίγουρα θα είναι μέσα στις επιλογές μας σε κάθε επίσκεψη μας στο μέλλον στο νησί!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, EviX11
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση ... Άψογη θα έλεγα με ιδιαίτερη προσοχή ! Το φαγητό εξαιρετικό. Το ταρτάρ τόνου εκπληκτικό . Ο σερβιτόρος μας δίπλα μας κάθε στιγμή και μας πρόσεξαν με το παραπάνω . Ο χώρος καταπληκτικός . Καθίσαμε έξω όπου ακούγαμε το κύμα και βλέπαμε το φεγγάρι . Εξαιρετική τοποθεσία !

Ευχαριστούμε, Xaritina

Σίπαρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάουσα, Πάρος

Σίπαρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!