Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com185 $
Travelocity185 $
Tripadvisor184 $
Agoda.com185 $
Orbitz.com184 $
FindHotel
Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2022

Χαμογελαστοί άνθρωποι , απόλυτα επαγγελματιεσ .Εξαιρετική φιλοξενεια , άψογη τοποθεσία , πεντακάθαρα όλα με φρέσκο πρωινό που το επιμελούνται με πολύ φροντίδα ! Όλα υπέροχα ! All the best :) θα τα ξαναπούμε σίγουρα !

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, andreasnC3642ZX
Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο έχουμε επισκεφθεί στις Κυκλάδες, η φιλοξενία , ο επαγγελματισμός και ο γεμάτοι ευγένεια τρόπος του Κυρίου Θεοδόση θα σας εκπλήσσει, Σιγουρα το επόμενο ταξίδι στο νησί της Πάρου θα μας βρει δίπλα σε αυτό το μοντέρνο θέρετρο στη Ναουσα τησ Πάρου,Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία Τεο

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, SuperD1988
Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2022

Πολύ μεγάλο μπάνιο και δωμάτιο. Πεντακάθαρο και με έξυπνες παροχές (μίνι σιδερωστρα κτλ κτλ)
Μπαλκόνι επίσης πολύ μεγάλο και οι υπάλληλοι ευγενεστατοι.
Πολύ καλή επιλογή. Επόμενη φορά πάλι εκεί γιατί όλα ήταν τέλεια!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, Matskos30
Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο με όλες τις ανέσεις και απίστευτη θέα! Ευρύχωρο δωμάτιο με τεράστιο μπάνιο και φανταστική διακόσμηση και πάνω απ όλα ευγενέστατοι άνθρωποι, μας βοήθησαν στα πάντα και μας σύστησαν τα καλύτερα εστιατόρια. Είναι πολύ κοντά στο κέντρο με τα πόδια. Ότι καλύτερο στην Νάουσα!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, pinkress
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ταξίδευω πολλά χρόνια με την δουλειά μου και έχω αυστηρή "Ματιά "....1)Τα δωμάτια 2)Η θέα 3)Η ιδιοκτήτρια και το προσωπικό,σε κάνουν να νιώθεις τόσο όμορφα που ανυπομονώ να ξαναβρεθώ στο Υπέροχο Ξενοδοχείο!!!! Συγχαρητήρια πολλά!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους