18 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Traveluro
1.536
1.536
Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2021

Μόνο καλά λόγια έχω να πω για αυτό το υπέροχο συγκρότημα στη Πάρο. Εξαίρετο προσωπικό, ευγενέστατο με επαγγελματισμό σε κάθε επίπεδο. Πανέμορφος περιβάλλον χώρος και πανέμορφο δωμάτιο στο οποίο μας έδωσαν και τη δυνατότητα late check out. Συγχαρητήρια σε όλους σας, έναν προς ένα, τέτοιοι άνθρωποι και τέτοιες επιχειρήσεις τιμούν τη χώρα μας και αναδεικνύουν το πιο καλό της πρόσωπο.
Θα σας επισκεφτούμε το συντομότερο δυνατό!

<Ανδρέας Μ.>

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, anbrouz
Ο/η Zoumis Nikos, Owner του Saint Andrea Seaside Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2021
Μετάφραση Google

Dear Mr AnBrouz ,
Thank you so much for your feedback & your kind words .
This is really appreciated .
We hope to have the chance to welcome you once more @ Saint Andrea Resort !!!!
We send you our greetings and warmest wishes !!!
From All @ Saint Andrea Resort .
Kind regards
Nikos Zoumis

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα λογια ειναι περιττα για αυτο το μοναδικο ξενοδοχειο που θα σου χαρισει ωραιες στιγμες.Το εξαιρετικο περιβαλλον και η μοναδικη εξυπηρετηση σιγουρα θα σας κανουν να το αγαπησετε με στοχο να ερχεστε καθε χρονο απολαμβανοντας στο επακρο στιγμες χαλαρωσης και ξεγνοιασας!!!Εξαιρετικα γκουρμε πιατα στο εστιατοριο!!!Προτεινω ανεπιφυλακτα να δοκιμασετε club sandwich με σολωμο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, pirgio82
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2018

Πολύ όμορφα και καθαρά τα δωμάτια. Οι εργαζόμενοι διακρίνονται για τον επαγγελματισμό τους και την ευγένεια τους. Η θεά και η τοποθεσία είναι εκπληκτική. Περάσαμε ένα καταπληκτικό και ευχάριστο πενθήμερο.

Ευχαριστούμε, Adam M
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανεμορφο ξενοδοχειο στην Πάρο . Περασαμε τελεια στης διακοπές μας! Φοβερό φαγητό στο εστιατόριο!και ενα μεγάλο μπράβο , ιδικά στο προσωπικό και στον Νίκο που ότι και αν χρειαστείς θα βοηθήσει . Σίγουρα θα ξαναερθουμε

1  Ευχαριστούμε, Chrisula-Simos P
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό ξενοδοχειο. Άριστες παροχές . Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε όλους να το επισκεφθούν .Τα δωμάτια εξαιρετικά, η καθαριότητα τέλεια. Το πρωινό από τα καλύτερα που έχουμε δει. Συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό. Εμείς θα ξαναέρθουμε σύντομα.

1  Ευχαριστούμε, petrost61