Arkoulis Hotel(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
Zefi Hotel(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Sunset Studios & Apartments(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Manis Inn(Νάουσα)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 14% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 14% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 199 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Roussos Beach Hotel(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Asteras Paradise(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Paliomylos Spa Hotel(Νάουσα)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 19% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 19% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 246 $/διανυκτέρευση.

Katerina Mare(Νάουσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Priceline
  • Παραλιακό
Senia Hotel(Νάουσα)
HotelsClick
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 45% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 45% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 240 $/διανυκτέρευση.

1.218
1.218
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2016

Εχουμε ταξιδέψει στην Ναουσα της Παρου πολλες φορες και εχουμε μεινει σε καταλύματα όλων των κατηγοριών,,το ίδιο βεβαια και σε αλλα νησιά,,,ειμαστε απο τους τυχερούς ,,,με το χερι στην καρδια θελω να πω πως το ξενοδοχειο αυτο ηταν απο τα καλύτερα που εχουμε μεινει,,ισως και το καλύτερο στην κατηγορία των μικρών ξενοδοχείων Η οργανωςη της καθημερινότητας ,η ετοιμότητα σε κάθε μας ζήτηση η ανεςη η καθαριότητα η ευγένεια ηταν τα χαρακτηριστικά που ξεχώρισαν;,Θελω να δωςω τα συγχαρητήρια μου στον Νίκο Σουμη για τη άψογη διαχειρηςη αυτού του διαμαντιου και να του ευχηθω κάθε επιτυχια ,,Τέτοιες προσπάθειες οφείλει να επιβραβεύει η Ελληνική κοινωνία και ισως σιγα σιγα να παμε ολοι μαζι μπροςτα,,Τα συγχαρητήρια μου και καλη διαμονή σε όποιον ετοιμάζεται να παει,,, Ελπιζω να ξαναπάω ..συνίσταται ανεπιφύλακτα

Συμβουλή: Ολα τα δωμάτια εχουν μια γοητεία ,,,
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, annalazopoulou
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απο τις ελάχιστες φορές που εχω παει σε ξενοδοχείο στην Ελλάδα και πραγματικά είπα οτι άξιζε και το τελευταίο ευρο που έδωσα.
Πολυ ωραία και ιδιαίτερη η διακόσμηση των δωματίων.
Πεντακάθαροι εξωτερικοί και εσωτερικοί χώροι.
Πρωινό επιπέδου πεντάστερου ξενοδοχείου με πολυ ευγενικό προσωπικό.
Επειδή εχω μείνει σε πολλα ξενοδοχεία στην Πάρο αυτο μακράς ειναι η καλύτερη επιλογή και το προτείνω ανεπιφύλακτα

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Greek_Traveler77
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2015

Το ξενοδοχειο και οι παροχες καθως και το σημειο που ειναι κτισμενο ειναι τελειο απο καθε αποψη. Τα δωματια ειναι τεραστια και πεντακαθαρα. Το προσωπικο προθυμο και ευγενεστατο. WIFI δωρεαν και το πρωινο πλουσιο. Το room service ειναι διαθεσιμο 24 ωρες .Θα ξαναπαω το Πασχα.

Συμβουλή: οι επανω οροφοι εχουν καλυτερη θεα
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Nina0404
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2015

Να ΄μαστε και παλι στον παραδεισο μας για αλλη μια φορα
ακομα και τωρα σε μερες δυσκολες για ολους μας χαρικαμε που ηρθαμε ξανα εδω.
Οπως παντα ολα μα ολα ηταν υπεροχα και ακομα καλυτερα .
Μας εχει αποδειξει ο Νικος πως δεν σταματαει ποτε να βρει νεους τροπος να μας κανει
αξεχαστη τη διαμονη μας στον πανεμορφο χωρο του.
Μραβο για το value for money.
Να εχεις παντα καλες δουλειες το αξιζεις.

Συμβουλή: Ολα τα δωματια ειναι τελεια ρωτηστε και σιγουρα θα σας βοηθησουν στην επιλογη
  • Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, IrenaGeorgalis
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2015

Ένα πολύ ευχάριστο περιβάλλον, καθαρό, όμορφα διακοσμημένο! Υψηλή ποιότητα υπηρεσιών, με χαρακτηριστικά παραδείγματα τον πλούσιο μπουφέ στο πρωινό, τον επαγγελματισμό στο Room Service, το δωρεάν Wi Fi, την παροχή οποιασδήποτε αναγκαίας πληροφορίας από τη Διεύθυνση και, φυσικά, την ιδιαίτερη αισθητική των δωματίων! Επιπλέον, η γεωγραφική θέση του Saint Andreas Resort, μεταξύ της Νάουσας και της Παροικιάς, σε συνδυασμό με την εύκολη πρόσβαση στα τοπικά λεωφορεία δεν μπορεί παρά να θεωρηθεί ως πλεονέκτημα. Ένας προορισμός που μας ικανοποίησε και που, σίγουρα, θα συστήναμε σε φίλους, γνωστούς και συνεργάτες!

• Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Dimitrios B