1.301
1.301
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2015

Να ΄μαστε και παλι στον παραδεισο μας για αλλη μια φορα
ακομα και τωρα σε μερες δυσκολες για ολους μας χαρικαμε που ηρθαμε ξανα εδω.
Οπως παντα ολα μα ολα ηταν υπεροχα και ακομα καλυτερα .
Μας εχει αποδειξει ο Νικος πως δεν σταματαει ποτε να βρει νεους τροπος να μας κανει
αξεχαστη τη διαμονη μας στον πανεμορφο χωρο του.
Μραβο για το value for money.
Να εχεις παντα καλες δουλειες το αξιζεις.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωματια ειναι τελεια ρωτηστε και σιγουρα θα σας βοηθησουν στην επιλογη
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, IrenaGeorgalis
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2015

Ένα πολύ ευχάριστο περιβάλλον, καθαρό, όμορφα διακοσμημένο! Υψηλή ποιότητα υπηρεσιών, με χαρακτηριστικά παραδείγματα τον πλούσιο μπουφέ στο πρωινό, τον επαγγελματισμό στο Room Service, το δωρεάν Wi Fi, την παροχή οποιασδήποτε αναγκαίας πληροφορίας από τη Διεύθυνση και, φυσικά, την ιδιαίτερη αισθητική των δωματίων! Επιπλέον, η γεωγραφική θέση του Saint Andreas Resort, μεταξύ της Νάουσας και της Παροικιάς, σε συνδυασμό με την εύκολη πρόσβαση στα τοπικά λεωφορεία δεν μπορεί παρά να θεωρηθεί ως πλεονέκτημα. Ένας προορισμός που μας ικανοποίησε και που, σίγουρα, θα συστήναμε σε φίλους, γνωστούς και συνεργάτες!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Dimitrios B
Η κριτική έγινε: 28 Μαΐου 2015

Για ακόμα μια χρονιά είχαμε την ευτυχία να μείνουμε στο Saint Andrea Seaside Resort. Πανέμορφο, καθαρό (όπως και τις προηγούμενες χρονιές),πλούσιο πρωινό, με φιλικό προσωπικό και φυσικά την άμεση και γρήγορη εξυπηρέτηση να το χαρακτηρίζει ! Προσφέρεται για χαλαρωτικές διακοπές, με την μεγάλη πισίνα που διαθέτει να παίζει σημαντικό ρόλο για μένα! Μπορώ να πω ότι ο ιδιοκτήτης δεν επαναπαύεται και φροντίζει κάθε χρόνο να το αναβαθμίζει, καθώς έχουν δημιουργηθεί πολλά νέα δωμάτια!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
3  Ευχαριστούμε, nasos t
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2014

Μεγάλα και καθαρά δωμάτια. Ωραίες βεράντες με καλό εξοπλισμό. Πλούσιο πρωινό. Το προσωπικό φιλικό αλλά θα πρέπει να μιλάτε Αγγλικά γιατί στην πλειοψηφία είναι αλλοδαποί. Ωραίοι εξωτερικοί χώροι και ειδικά πέριξ της πισίνας. Η πλαινή πλευρά της καινούργιας πτέριγας θέλει λίγο περπάτημα και δεν έχει καθόλου ωραία θέα. Θα επέστρεφα ευχαρίστως....

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να βλέπει πισίνα
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, BILL1966BLACKPAN
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2014

Στο Saint Andrea μείναμε τον Σεπτέμβρη του 2014.Είναι ένα όμορφο, καθαρό και ήσυχο ξενοδοχείο. Είναι κοντά στη Νάουσα, αλλά χρειάζεται μέσο καθώς ο δρόμος είναι επικίνδυνος για περπάτημα (δεν υπάρχει πεζοδρόμιο, τρέχουν πολύ τα αυτοκίνητα). Όμορφος κήπος και πισίνα, πλούσιο πρωινό για όλα τα γούστα, φιλικό & πρόθυμο προσωπικό, καλό wi-fi. Η μόνη παρατήρηση είναι ότι το δωμάτιο (ισόγειο) που είχε θέα θάλασσα, στην πραγματικότητα θέα είχε την πισίνα και τον κήπο - κάπου μακριά στο βάθος έβλεπες το μπλε της θάλασσας! επίσης, τα 180 € τέλος σεζόν για δίκλινο μου φάνηκαν πολλά για το συγκεκριμένο ισόγειο, σχετικά σκοτεινό δωμάτιο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε δωμάτιο σε όροφο!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
2  Ευχαριστούμε, mariatolis