“Καταπληκτικό.”
Κριτική για: Safran

Safran
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Το εστιατόριο βρίσκεται στο κεντρικό πεζόδρομο της Νάουσας με μια μοναδική ατμόσφαιρα ιταλικής φινέτσας. Το προσωπικό ανεπανάληπτο με ένα βαθύ και αληθινό χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο τους σου φτιάχνουν ακόμα περισσότερο την διάθεση από ότι ήδη είναι. Η υπεύθυνη των κρατήσεων γλυκύτατη Ιταλιάνα χαμογελαστή και πολύ καλός άνθρωπος που τρελαίνεται να σε εξυπηρέτηση όσο το δυνατόν καλύτερα.
Όσο αφορά τα γεύματα κανείς μια διαλογή από 4 ενότητες σαλάτες ,ορεκτικά , θαλασσινά , κρεατικά τέλος και έτσι γίνεται η ζωή σου εύκολη.
Ψάρια ολόφρεσκα της ώρας μιας και όταν το παραγγείλεις σου φέρνουν έναν τεράστιο δίσκο έξω στο τραπέζι για να βεβαιωθείς για την επιλογή σου.
Ιδανικό για vegan ιδανικό για αυτούς που έχουν πρόβλημα με την γλουτένη.
Τέλος η γυναίκα μου είχε γενέθλια και μας πρόσφεραν (δεν υπάρχει στον κατάλογο ούτε σερβίρεται) tiramisu mochito Φτιαγμένο ειδικά για τον άνθρωπο μου με κρέμα άγριο λεμονιού και ξύσμα λάιμ με δόση ρούμι και βότκα.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα είναι μοναδικό.
Οι τιμές λογικές για αυτό που επιλέγεις να φας χωρίς να υπάρχει ίχνος αισχροκέρδειας.

Ευχαριστούμε, Ilias K

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Ότι πιο απολαυστικό κατά τη διαμονή μας στην Παρο. Μικρός ωραίος κατάλογος που δεν σε μπερδεύει, τα πιάτα πεντανόστιμα και το κυριότερο ευγενέστατο και πάντα χαμογελαστό το προσωπικό

1  Ευχαριστούμε, Elef94
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τελευταίο βράδυ στην Νάουσα με τις καλύτερες γευστικές εντυπώσεις!!Εξαιρετικό μαγαζί,ευγενέστατο προσωπικό !!Τα πιατα ολα πολυ προσεγμενα!!!Η τρίτη θέση στο trip νομίζω το αδικεί!!Όλα ήταν τέλεια!!Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην ευγενέστατη ιδιοκτήτρια!!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!@@

Ευχαριστούμε, giaglis
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται μέσα στα στενάκια της Νάουσας με ωραία αυλή. Το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό και φιλόξενο. Τα πιάτα που δοκιμάσαμε μας ικανοποίησαν γευστικά και σε γενικές γραμμές το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν να απολαύσουν νόστιμα πιάτα σε ένα ωραίο περιβάλλον

Ευχαριστούμε, kostasgeo
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2019

Το Safran ήταν ένα πολύ καλό εστιατόριο με όλη τη σημασία της λέξης. Πολύ καλές γεύσεις, πολύ προσεγμένα σε εμφάνιση πιάτα και οι τιμές ανάλογες αυτού που προσφέρουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, JimMer1327

Safran: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάουσα, Πάρος

Safran: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!