Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2016

Πανεμορφο ξενοδοχειο, σχετικα στο κεντρο της Ναουσας (10 λεπτα με τα ποδια), ομορφα δωματια πεντακαθαρα, και ευγενεστατους ιδιοκτητες! Το μονο αρνητικο ειναι πως το μπαλκονακι εχει κατσαριδουλες οι οποιες δεν μπαινουν στο δωματιο αλλα κρυβονται στις πτυχες απο τα πετρινα μπαλκονια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωματιο διπλα στην πισινα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Zzoii
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2014

Πήγαμε το πρώτο Σαββατοκύριακο του Σεπτεμβρίου και πραγματικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.. Η οικογένεια που έχει τα δωμάτια είναι πέρα για πέρα φιλόξενη... Μας περιποιήθηκαν και μας καθοδήγησαν με πολύ διάθεση στα μέρη της Πάρου. Τα δωμάτια είναι όμορφα και κυρίως πολύ καθαρά (κάθε μέρα μας άλλαζαν πετσέτες και σεντόνια).Στοιχείο βασικό του ξενοδοχείου είναι η ησυχία και η εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της Νάουσας με τα πόδια (μόλις 5 λεπτά). Ένα μικρό μειονέκτημα ήταν το πρωινό το οποίο είχε ελάχιστα πράγματα (οριακά τα απολύτως απαραίτητα) και απλά χαλούσε την κατά τα άλλα όμορφη παραμονή μας. Η πισίνα και οι εξωτερικοί χώροι ήταν καθαροί και πολύ προσεγμένοι. Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
3  Ευχαριστούμε, 173_2013
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2014

ταξιδεψα για πρωτη φορα στην Παρο τον ιουλιο και εμεινα για 2 μερες στο ξενοδοχειο Ηelliessa. Αυτο που με εντυπωσιασε ηταν η επιμελής καθαριοτητα. Δωματιο αξιοπρεπες οσο αφορα τους χωρους και την ανεση αλλα η καθαριοτητα ηταν για 5 αστερια

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
2  Ευχαριστούμε, Areti S
Η κριτική έγινε: 12 Ιουνίου 2014

The most comfortable and friendly vacation ever!! Paros is my favorite place and Heliessa the best choice to stay. Οι ωραιοτερες διακοπες που εχω περασει σε ενα απο τα καλυτερα καταληματα με φιλικο προσωπικο και ησυχο περιβαλλον

Συμβουλή για το δωμάτιο: The beds at the basement are build to the ground and very exotic.....
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
2  Ευχαριστούμε, Frany F
Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2012

πολυ καλη τοποθεσια.πηγαιναμε σε 5 λεπτα με τα ποδια στην πλατεια.ανετα δωματια πολυ καθαρα, η ιδιοκτητρια πολυ εξυπηρετικη.το πρωινο θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο πλουσιο.. πολυ καλη ποιοτητα σε σχεση με την τιμη.θα ξαναπηγαινα..

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωματια που βλεπουν πισινα ηταν πολυ καλυτερα..
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
2  Ευχαριστούμε, Violeta4