Μαρθα Α

Μια διήμερη βόλτα και διαμονή σ ένα όμορφο ξενοδοχείο στη Νάουσα της Πάρου!

Κριτική για: Senia Hotel
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 18 Ιουλ 2023μέσω κινητής συσκευής
Ένα προσεγμένο ξενοδοχείο στη Νάουσα της Πάρου, πολύ κοντά στη θάλασσα. Πολύ όμορφα δωμάτια , διακριτικη διακόσμηση , ανετοι χώροι. Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα με ωραίο περιβάλλοντα χώρο. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και πρόθυμο κάθε στιγμή να εξυπηρετήσει !! Είναι κοντά στο κέντρο της Νάουσας. Μπορείς να κατέβεις να κάνεις τη βόλτα σου με τα πόδια.Και φυσικά οτιδήποτε χρειαστείς από φαρμακείο , φαγητό τα πάντα είναι δίπλα σου!!! Ήσυχο ξενοδοχείο και ταυτόχρονα κοντά στη νυχτερινή ζωή της Νάουσας!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 25 Αυγ 2023
Αγαπητή Μάρθα Α,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Senia Hotel για την επίσκεψη σας στο νησί μας! Είναι πάντα μεγάλη χαρά για όλους μας, να βλέπουμε ότι οι επισκέπτες μας απόλαυσαν μια ευχάριστη διαμονή, περιτριγυρισμένοι από ανθρώπου των οποίων το πάθος, είναι η αυθεντική φιλοξενία.

Θα ήταν χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο κοντινό μέλλον!

Με θερμούς χαιρετισμούς,

Θεοδόσης
(Ιδιοκτήτης & Manager του Senia Hotel)
472 €
    562 €
0.6 χλμ. από Senia Hotel
Νάουσα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για ένα βράδυ επισκέφτηκα το senia
Από την πρώτη κιόλας στιγμή κατάλαβα ότι έχω να κάνω με επαγγελματίες..
Στην υποδοχή υπέροχες κοπέλες χαμογελαστές..
Έφτασα 11:00 η ώρα το πρωί παρά πολύ ταλαιπωρημένος λογικό το δωμάτιο που είχα κλείσει δεν ήταν διαθέσιμο..είπα στην υποδοχή ότι είμασταν παρά πολύ κουρασμένοι γιατί είχα ξυπνήσει από τις 5:45 το πρωί και ταξιδεύαμε..
Χωρίς δεύτερη κουβέντα μας δώσανε ένα δωμάτιο που μας κάνανε δωρεάν αναβάθμιση και ενώ τους είχα πει ότι θέλω με χρέωση αυτή μου είπαν ότι θα είναι δωρεάν..
Επίσης ο χωρίς της πισίνας εξαιρετικός η κοπέλα στο service χαμογελαστή και πρόθυμη..
Φάγαμε το μεσημέρι ένα snack μπέργκερ & club sandwich..πολύ ποιοτικά και τα δυο όπως επίσης και οι τιμές παρά πολύ καλές..(8€ μπέργκερ)
Ένα έχω να πω ένα μεγάλο μπράβο και σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ..
Υ.Γ. Η Νάουσα 2 λεπτά με τα πόδια..!!!

2  Ευχαριστούμε, Billthekill2
Ο/η Theodosis Daverwnas, Ιδιοκτήτης του Senia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ S8211UY_,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Senia Hotel στην Νάουσα! Είμαστε πολύ χαρούμενοι που η φιλοξενία μας ξεπέρασε τις προσδοκίες σας! Κάθε μέλος της ομάδας μας είναι εμπνευσμένο για να προφέρει αξέχαστη διαμονή, έστω και αν αυτή είναι για ένα βράδυ. Ευχόμαστε να τηρήσετε την υπόσχεση σας και να μας επισκεφτείτε και πάλι για ξεκούραστες διακοπές!

Με θερμούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

Η διαμονή ήταν για επαγγελματικό ταξίδι. Μείναμε τρεις μέρες. Το προσωπικό ήταν φιλικό και εξυπηρετικό.
Δυστυχώς απογοητευτήκαμε από το γεγονός ότι δεν τηρούνται τα
μέτρα ασφαλείας για τον covid19, ειδικά στο πρωινό. Υπήρχε ελεύθερη πρόσβαση στο μπουφέ από τους πελάτες χωρίς κανένα μέτρο ασφαλείας.
Απαράδεκτο!.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
4  Ευχαριστούμε, ΠΑΝΟΣ Α
Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2020

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Νάουσας!! Ανακαινισμένα δωμάτια, άνετα, υπέροχη θέα, κοντά στο κέντρο της Νάουσας, κοντά στην παραλία...τι άλλο να ζητήσει κάποιος...αα βέβαια μια φιλόξενη οικογένεια να σε καλωσορίσει και να σε περιποιηθεί!!! Όλα τέλεια!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, maria_paros
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2018

Βρέθηκα στο Senia hotel για ένα Σαββατοκύριακο, και βρήκαμε αυτό που χρειαζόμασταν, ένα άνετο, περιποιημένο περιβάλλον, πολύ όμορφο εξωτερικό χώρο, σε πολύ καλή τοποθεσία γιατί όλα είναι δίπλα με τα πόδια. Το δωμάτιο ήταν καθαρό, άνετο, με υπέροχο στρώμα. Το μπάνιο θα μπορούσε να ανακαινιστεί (μετά μάθαμε ότι η πτέρυγα ήδη ανακαινίζεται) Η παραλία είναι δίπλα. Και το δωμάτιο διαθέτει δωρεάν νερό στο ψυγείο κάτι που είναι απαραίτητο σε αυτά τα μέρη την περίοδο του καλοκαιριού!

Συμβουλή για το δωμάτιο: τηλεφωνήστε και στο ξενοδοχείο, όχι μόνο μέσω nternet
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Despina K
Ο/η Theodosis, Ιδιοκτήτης του Senia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2018

Αγαπητή Despina K,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στην Πάρο. Είναι πάντα χαρά για εμάς να βλέπουμε ότι η φιλοξενία και οι εγκαταστάσεις μας, ξεπερνάνε τις προσδοκίες των επισκεπτών μας! Ελπίζουμε να έχετε την ευκαιρία να μας επισκεφτείτε και πάλι στο μέλλον, για άλλο ένα καλοκαίρι στην πανέμορφη Νάουσα!

Με θερμούς χαιρετισμούς από την Πάρο,

Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ ωραίο ξενοδοχείο στη Νάουσα της Πάρου με φιλόξενο προσωπικό, σε πολύ καλή τοποθεσία. Με τα πόδια είσαι στα στενά σοκακια της Νάουσας. Πολύ ωραίο πρωινό με θέα τη θάλασσα. Ο χώρο της πισίνας μαγικός για απόλυτη χαλάρωση.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, demis_koutsou
Ο/η Theodosis, Ιδιοκτήτης του Senia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ demis k,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε την φιλοξενία μας, για τις διακοπές σας στη Πάρο! Είμαστε χαρούμενοι που απολαύσατε το πρωινό, καθώς και το εξωτερικό μας περιβάλλον με θέα τον Κόλπο της Νάουσας!
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Με θερμούς χαιρετισμούς από την Νάουσα,