Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017

Αδικείται από τις φωτό που υπάρχουν στο site. Είναι πολύ καλύτερο.
Οι σουίτες είναι σαφώς πιο μεγάλες και άνετες και τις συνιστώ.
Το καλύτερο του ξενοδοχείου είναι η πισίνα υπερχειλίσεως. Μικρή μεν αλλά εντυπωσιακή δε.
Το πρωινό είναι φανταστικό. Μεγάλη ποικιλλία.

Συμβουλή: Επιλέξτε σουίτα.
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Konstantinos P
Ο/η Theodosis, Ιδιοκτήτης του Senia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ Konstantinos P,

Ευχαριστούμε που εκφράσατε την γνώμη σας για το Senia Hotel! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που θεωρείτε τις σουίτες μας άξιες συστάσεων! Ευχαριστούμε θερμά που μας προτιμήσατε για την διαμονή σας κατά την διάρκεια των διακοπών σας στη Πάρο.

Ευχόμαστε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον!

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2017

Πρώτη φορά επισκέπτομαι την Πάρο. Οικογενειακώς λοιπόν επιλέξαμε να μείνουμε σε αυτό το ξενοδοχείο στην Νάουσα. Είναι η πρώτη φορά (για εμένα) που πραγματικά λες "Ναι. Τα αξίζει τα λεφτά του!". Πεντακάθαρο τετράκλινο με δύο διπλά κρεβάτια πολύ βολικά και, δύο μπάνια. Πρωτότυπη αρχιτεκτονική και σχεδιασμός των δωματίων. Φοβερή θέα. Πλούσιο και νόστιμο πρωινό. Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Θα το επέλεγα ξανά.

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Νίκος Λ
Ο/η Theodosis, Ιδιοκτήτης του Senia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Νίκος Λ,

Ευχαριστούμε που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να εκφράσετε την γνώμη σας για το ξενοδοχείο μας! Είμαστε χαρούμενοι που μπορούσαμε να συμβάλουμε ευχάριστα στις οικογενειακές σας διακοπές. Είναι σημαντικό για μας, η πρώτη σας φορά στη Πάρο, να είναι αξέχαστη!

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι, αν αποφασίσετε να επισκεφτείτε ξανά το νησί μας!

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2017

Εξαιρετική τοποθεσία.. Τι να σας πρώτο πω .. Οι άνθρωποι !! Δεν υπάρχει τέτοια φιλοξενία !!! Το περιβάλλον , πεντακάθαρο και εξαιρετικό !! Η θέα απο τα δωμάτια απίθανη με την πισίνα να είναι στο επίπεδο της Θάλασσας !! Είσαι στην Νάουσα και μακρυά ..απο ττην πολυκοσμία !! Ξυπνάς και βλεπεις το απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου !! Τι άλλο να ζητήσεις απο την ζωή σου !! Με το χαμόγελο πάντα όλοι πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν !! Το πρωινό .. Εξαιρετικό με εναλλαγές καθημερινά !! Πιάτα ημέρας φτιαγμένα με μεράκι και προσοχή στην ποιότητα των υλικών !! Το κρασί της Πάρου .. τέλειο !!! Πεντακάθαρα δωμάτια με προσεγμένη διακόσμηση !! Περιβάλλοντας χώρος πολύ καλός !!!! Περνάς ευχάριστες και ξεκούραστες διακοπές !!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, 58magy

Αγαπητέ/ή 58magy,

Ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να περιγράψετε την εμπειρία σας στο Senia Hotel! Πάντα μας χαροποιεί ο ενθουσιασμός στα λόγια των επισκεπτών μας και το πιο σημαντικό, μας εμπνέει! Είναι αλήθεια, ότι πολλά από τα υλικά που χρησιμοποιούμε για την δημιουργία των πιάτων, τόσο του πρωινού όσο και του δείπνου, είναι ντόπιας παραγωγής, κάποια και δικής μας.

Βλέποντας ότι σας άρεσαν τόσες πτυχές της φιλοξενίας μας, μας δίνετε το θάρρος να σας προσκαλέσουμε, για τις επόμενες σας διακοπές στη Πάρο!

Με θερμούς χαιρετισμούς από τη Πάρο,

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό Ξενοδοχείο με τέλεια θέα και πεντακάθαρα δωμάτια.Το προσωπικό ήταν πάντα πρόθυμος να βοηθήσει και να εξυπηρετήσει σε οτιδήποτε κι αν χρειαστήκαμε πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλακτα είναι ο καλύτερος προορισμός για ένα ξενοδοχείο μέσα στην Νάουσα

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Dimitris N
Ο/η Theodosis, Ιδιοκτήτης του Senia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ Dimitris N,

Ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια! Είναι πάντα χαρά για μας, να συμβάλουμε με την φιλοξενία μας σε αξέχαστες διακοπές των επισκεπτών μας στη Πάρο.

Οι συστάσεις σας είναι πολύτιμες για μας και ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε και πάλι στο μέλλον!

Θεοδόσης,

Η κριτική γράφτηκε 18 Μαΐου 2017

Εξαιρετική η φιλοξενία, η ευγένεια του προσωπικού και μεγάλη ποικιλία στο πρωινό. Ίσως η καλύτερη θέα της Νάουσας, να ξυπνάς το πρωί και να ανοίγεις το παράθυρο στο Αιγαίο! Τα παιδιά ξετρελάθηκαν και με την πισίνα (ιδιαίτερα ο βραδινός φωτισμός είναι για πολλές φωτογραφίες) και με τις ανέσεις του δωματίου. Τα πάντα ήταν προσεγμένα, πεντακάθαρα και από ποιοτικά υλικά. Η μπανιέρα στο δωμάτιο των ενηλίκων είχε τζακούζι, ενώ των παιδιών είχε ντουσιέρα μασαζ. Μετά από αυτή την εμπειρία διαμονής, δεν μπορώ να φανταστώ κάτι καλύτερο για διακοπές. Αναμφισβήτητα, θα ξαναπάμε και ήδη ανυπομονούμε!!

Συμβουλή: Πέντε λεπτά με τα πόδια ως το κέντρο της Νάουσας.
  • Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, mariakorydallos
Ο/η Theodosis, Ιδιοκτήτης του Senia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Μαΐου 2017

Αγαπητή mariakorydallos,

Ευχαριστούμε που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να περιγράψετε την εμπειρία σας στο Senia Hotel! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μπορούσαμε να συμβάλουμε ευχάριστα στις οικογενειακές σας διακοπές στη Πάρο! Είναι πάντα το κάτι ξεχωριστό για μας, να βλέπουμε ότι και τα παιδιά απόλαυσαν την διαμονή τους, καθώς αυτά αποτελούν μια αδυναμία για το κάθε μέλος της ομάδας μας!

Θα σας αναμένουμε στην επόμενη σας επίσκεψη στο νησί μας!

Θεοδόσης,