“Πολύ ωραία ταβέρνα! ”

Τα Κοχύλια
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία ταβέρνα όλα όσα δοκιμάσαμε ήταν τέλεια! Ευχάριστο περιβάλλον ευγενικό σέρβις ωραία θεα και οικονομικό! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, moxa86

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020

Πήγαμε με την παρεα μου για φαγητό!! Όλα ήταν εξαιρετικά, το ψάρι ολόφρεσκο και το προσωπικό εξυπηρετικότατο και πολυ φιλικό. Μας έφτιαξαν το μεσημέρι. Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, IrinaVnc
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο και το προσωπικό πολύ ευγενικό.Ηταν ενα ωραιο σαββατοκύριακο...Σας συνιστώ να το επισκεφτείτε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _G6111PU
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2019

έχω επισκεφθεί ξανά τη συγκεκριμένη ταβέρνα και κάθε φορά που θα βρίσκομαι στο Λασίθι θα προσπαθώ να την επισκέπτομαι... Το φαγητό είναι πολύ καλό (καλαμάρια φρέσκα τηγανητά και ψητά), μικρό ψαράκι (σουβλίτη και μαριδάκι νοστιμότατα), γαύρος μαρινάτος φανταστικός... η τοποθεσία μου θυμίζει πώς είμαι σε διακοπές...όλα άψογα και το φαγητό και η εξυπηρέτηση... βέβαια ήταν Σάββατο μεσημέρι και είχα κλείσει τραπέζι για να είμαι σίγουρη πώς θα βρούμε...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Smaragda51
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ακομα και οι βιγκαν μπορούν να βρουν πολλα πιάτα να δοκιμάσουν! :) Ευχάριστο και εξυπηρετικό το προσωπικό! Μας άρεσε και το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 930.569

Τα Κοχύλια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μοχλός, Νομός Λασιθίου

Τα Κοχύλια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!