“Ρεζουμέ ”
Κριτική για: O' Canto Pub

O' Canto Pub
Περιγραφή: Σ ενα παλιο αρχοντικο, απο τα πρωτα του Αλιμου, στεγασαμε μια "pub" για να σας συντροφευει καθ ολη την διαρκεια της ημερας με φαγητο, μπυρες, ποτα, αναψυκτικα κ.α. Μπορειτε να καθησετε στον κηπο μας ή σε μια απο τις μεγαλες μας αιθουσες και να δειτε την αγαπημενη σας ομαδα ή να συζητησετε με φιλους ή την οικογενεια σας. Οτι και αν διαλεξετε να κανετε στην Pub του Αλιμου, εμεις σας ευχομαστε καλη διασκεδαση!
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρελαίνομαι για μονοκατοικίες που γίνονται φαγάδικα κλπ. Το συγκεκριμένο είναι μπυραρία και με την 1η επίσκεψη μου φάνηκε άκρως συμπαθητικό, αν εξαιρέσουμε τις "χύμα" τουαλέτες, παρόλο που είχαν ενδιαφέρον ντεκόρ. Το φαΐ ήταν καλό κι από γεύση κι από ποσότητα, λογικές τιμές πάνω κάτω, ο κήπος μου άρεσε πολύ...αν και στα ξύλινα καθίσματα, η προσθήκη μαξιλαριών θα είναι μια πολύ καλή ιδέα και το σέρβις ήταν πολύ καλό επίσης. Ποκυ ευγενικά κι εξυπηρετικά τα παιδιά. Ό,τι πρέπει για παρέες, ειδικά για καλοκαίρι. Τοπικό στέκι.

25  Ευχαριστούμε, aggeloskilmistered

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και ζεστός και αντιπροσωπεύει μια pub. Έχω πάει και μεσημέρι και βράδυ. Έχει μια μικρή αυλή πίσω όπου μπορούν να παίξουν παιδιά με μια μπάλα. Αλλά και το βράδυ ιδανικό για παρέες ή ζευγάρια. Το φαγητό του είναι προσεγμένο και σας συστήνω την σαλάτα cob και το o’ canto burger, για γλυκό δοκιμάστε το burger με παγωτό... είναι εντυπωσιακό και γευστικό. Εμείς επιλέγουμε draft μπύρες αλλά υπάρχει και μια καλή ποικιλία καταλόγου. Από τις πιο αυθεντικές pub που έχω επισκεφθεί στην Ελλάδα

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, V1935
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό στήσιμο και γευση πιάτων. Να δοκιμάσετε οπωσδήποτε τη ποικιλία κρατικών αξίζει!! Ζεστός και ευχάριστος χώρος!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, yiorgosv2019
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2020

Εξαιρετικές εντυπώσεις από την επίσκεψη μας στο μαγαζί! Ωραίος χώρος τόσο ο εσωτερικός όσο και η αυλή! Μεγάλη ποικιλία από μπύρες και το προσωπικό πρόθυμο να βοηθήσει στην επιλογή! Το φαγητό πολύ νόστιμο και οι μερίδες κάτι παραπάνω από ικανοποιητικές! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
4  Ευχαριστούμε, Katerina_paaa
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο χωρος και το φαγητο πολυ καλο..αλλα το καλυτερο για εμας και πολλες οικογενειες,οπως διαπιατωσα, ειναι ο κηπος που παιζουν ανετα κ χωρις να φοβουνται οι γονεις ,οτι απο καπου θα φυγουν τα παιδια.βεβαια σεβομαστε οτι στις 3 το μεσημερι μας ενημερωσανε οτι ο κηπος κλεινει για λογους κοινης ησυχιας.αλλα το απογευμα ανοιγει απο τις 17:30.ιδανικο για οικογενειες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Dimtsimp

O' Canto Pub: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική
Άλιμος, Αττική

O' Canto Pub: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!