“για ποδοσφαιρόφιλους και αλκοολικούς.....”
Κριτική για: O' Canto Pub

O' Canto Pub
Περιγραφή: Σ ενα παλιο αρχοντικο, απο τα πρωτα του Αλιμου, στεγασαμε μια "pub" για να σας συντροφευει καθ ολη την διαρκεια της ημερας με φαγητο, μπυρες, ποτα, αναψυκτικα κ.α. Μπορειτε να καθησετε στον κηπο μας ή σε μια απο τις μεγαλες μας αιθουσες και να δειτε την αγαπημενη σας ομαδα ή να συζητησετε με φιλους ή την οικογενεια σας. Οτι και αν διαλεξετε να κανετε στην Pub του Αλιμου, εμεις σας ευχομαστε καλη διασκεδαση!
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

δύο τηλεοράσεις, δεν το καταλαβαίνω, παω να φάω κάπου ήσυχα και είμαι υποχρεωμένη να βλέπω ποδόσφαιρο ή ό,τι άλλο....πατάτες προτηγανισμένες, το φαγητό όχι φρέσκο, αλλά για όσους πίνουν απ το πρωί μέχρι το βράδυ, είναι εξαιρετικό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Ourania F

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Τοσο πολυ πολυ φασαρια, χωρις λογο. Η μουσικη ΤΟΣΟ δυνατα, που σε αναγκαζει να φωναζεις. Το service καπως ερασιτεχνικο και απειρο, τα γκαρσονια αναποφασιστα και διστακτικα, κοιταζονταν μεταξυ τους, για το τι ακριβως επρεπε να κανουν ... Τα χαμπουργκερ πολυωροφα, με πολυ "μπουκωτικο" ψωμι στους "οροφους" ... Τιποτα ιδιαιτερο, εχουμε παει σε καλυτερες, αληθινες pub. Αφροντιστος, παραμελημενος κηπος, με εναν τεραστιο πλαστικο Αγιο Βασιλη - τερατουργημα - οπου αναγκαζεσαι να κανεις σλαλομ μεταξυ παρατημενων παγκων κλπ., για να βρεις την εξοδο. Καθολου δεν θα μας λειψει, που δεν θα ξαναπαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Hellas19561958
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολύ ωραία διακοσμημένος χώρος με φιλικό προσωπικό. Πήγαμε με την παρέα μου και παραγγείλαμε μπύρες βαρελιού και μια ποικιλία από κρεατικά. Ωραίες γεύσεις και λογικές τιμές. Θα την πρότεινα για βραδινή έξοδο με φίλους

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Anna V
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα σήμερα με την οικογένεια μου μεσημέρι , το μέρος προτείνεται σαφώς καλύτερα για βράδυ. Είναι σαν μπυραρία περίπου στο στυλ μιας ιρλανδέζικης pub. Στεγάζεται σε μια παλιά μονοκατοικία και έχει «τίμια» κουζίνα και λογικές τιμές. Είναι πολύ ωραία επιλογή στην περιοχή προσωπικά θα προτιμουσα μια μεγαλύτερη ποικιλία σε draft μπύρες. Είναι ωραία για χειμώνα και καλοκαίρι καθώς έχει ωραία αυλή. Γενικά το συστήνω ανεπιφύλαχτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, stavrostsap
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα μπέργκερ, χορταστική ποικιλία κρεατικών, μεγάλες σαλάτες και εννοείται διαλεχτή λίστα με μπύρες! Ευγενικό, γρήγορο και φιλικό σέρβις. Ζεστή ατμόσφαιρα μέσα, ωραίος κήπος έξω! Α και value for money!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, giosi123

O' Canto Pub: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά
Άλιμος, Αττική

O' Canto Pub: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!