“Τέλειο μπράβο”
Κριτική για: Τσελιγκατο

Τσελιγκατο
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Είμαστε στον αλιμο Δωδεκανήσου 17 Συνεργαζόμαστε με κτηνοτρόφους ώστε να έχουμε τα καλύτερα κρέατα Και με παραγωγούς για να έχουμε φέτα,τσαλαφουτι,ελαιόλαδο όλα από σπιτια τα λαχανικά μας είναι βιολογικά και η μερίδες μας τεράστιες σας περιμένουμε
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2021

Πολύ καλό κρέας νόστιμα παιδάκια και καλοψημενα ήταν πολύ γευστικά όλα σίγουρα θα ξαναπάμε μπράβο σε όλους

Ευχαριστούμε, W9705HL_

Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2021

Ελειπε ενα τετοιο μαγαζι απο τα νοτια προαστια πιστευω οτι ειναι απο το καλυτερο φαγητο που εχω φαει

Ευχαριστούμε, R4854IUkristinan
Ο/η Κωστας Κ, Σεφ του Τσελιγκατο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Οκτωβρίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2021

Πηγαμε Κυριακή χαμος εχανε η μανα το παιδί που λενε γεμάτο μαγαζι σερβιτοροι να τρέχουν σαν τρελοί ψήστες να εχουν παρει φωτια αλλα φαγητο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ απλα δοκιμαστε το

Ευχαριστούμε, mariamY2388VZ

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2021

Κυριακή και αρκετος κόσμος αλλά οκ περιμέναμε πριν φύγουμε βρήκαμε τραπέζι πάλι καλά ευτυχώς καλό κρέας καλό φαι καλη συμπεριφορά

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Y651UP_
Ο/η Κωστας Κ, Σεφ του Τσελιγκατο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2021

Πηγαμε Σάββατο βράδυ ήταν γεμάτο περιμέναμε για τραπέζι αλλά άξιζε καλό κρέας καλά ψημένο ευγενικά παιδια στο σέρβις πρροβατινα όλα τα λεφτά μπράβο τους αξίζουν τίμιο μαγαζί όχι φανφάρες απλά και νόστιμα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 541mairiz

Ευχαριστούμε για την κριτική σας

Τσελιγκατο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άλιμος, Αττική

Άλιμος, Αττική
Παλαιό Φάληρο, Αττική

Τσελιγκατο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!