“τραγικη μετακραντίνια αρπαχτούλα”
Κριτική για: Voe

Voe

το μαγαζί φωνάζει καλοκαιρινή μετακαραντίνια αρπαχτή, κλείσιμο τραπεζιου για 5 άτομα-φαγητό από τις 19/5/2021 για τις 23/5/2021, στις 3 μεσημέρι... αφιξη on time, υποδοχή με μπλαζε υπεράριθμο προσωπικο, το ονομα μ σημειωμένο αλλα καμία κρατηση... περιμένετε ... , μας εχουν ορθιους σαν τα γαιδουρια...περνάνε δέκα λεπτα ... δεν υπάρχει προφανώς τιποτα... φυσικά φύγαμε στα δέκα λεπτα ... η ξεφτιλα προσωποποιημένη σε ενα μαγαζί που όπως ειναι ξεκάθαρο πουλά φύκια για μεταξωτές κορδέλες... προσπαθεί να το παίξει δήθεν restaurant all day bar και δεν συμμαζεύεται, ενω και με ενα βλέφαρο στο μενου υπερτιμημένο στο θεό... με λίγα λογια πηγαίνετε κάπου που θα εκτιμήσουν το πορτοφόλι σας και μακρια απο τις αρπαχτούλες...

Ευχαριστούμε, nickgeor

Κάνεις κράτηση και είναι σαν να μην έχεις κάνει γιατί σε ενημερώνουν πως έχει πολύ κίνηση και δε μπορούν να σε εξυπηρετήσουν!

1  Ευχαριστούμε, H6379IT_
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραία διαμορφωμένος χώρος, γρήγορο προσωπικό, μέτριες προς ακριβές οι τιμές του. Δεν σηκώνουν το τηλέφωνο για κρατήσεις, επομένως αναγκαστικά περιμένεις στην αναμονή καθώς φθάνεις.

Ευχαριστούμε, vagiaa123
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2021

Αρχικά τα κοκτέιλ ήταν μέτρια. Δεύτερον το σέρβις πάρα πολύ αργό, κάναμε πάνω από μισή ώρα για να παραγγείλουμε, αφού τους είχαμε φωνάξει 3 φορές. Το χειρότερο όμως ήταν ότι ο παρκαδορος που μου έφερε το αμάξι μου είπε ότι είναι 5 ευρώ, ενώ την πρώτη φορά που είχα πάει και ήταν και Σάββατο (3 μέρες πριν), δεν μου ζήτησαν καν χρήματα. Λάθος μου που δεν το έκανα θέμα, αλλά μόνο για να μην δυσαρεστήσω την παρέα... Ντροπή απλά!

Ευχαριστούμε, Fest_Irene
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δυστηχως ενώ σαν rubirosa ήταν ένα πολύ ωραίο μαγαζί με αστραπιαία εξυπηρέτηση και πολύ λογικές τιμές πλέον έχει ακριβές τιμές χωριά λόγο.. η εξυπηρέτηση πραγματικά για γέλια. Σε αυτό πρέπει να φταίει ότι έχουν τους σερβιτόρους και τους βοηθούς με εμφανώς διαφορετικό χρωμα στις μπλούζες. Το πρόβλημα είναι ότι οι σερβιτόροι οι κανονικοί δεν έχουν ιδέα από εξυπηρέτηση, πήραμε έναν καπουτσίνο και ζητήσαμε κανέλα και δεν ήρθε ποτέ ενώ την δεύτερη φορά που ζητήσαμε ευγενικά από σερβιτόρο μας είπε αγενέστατα ότι δεν του το ζητήσαμε και ήταν δικό μας λάθος! Να μην σχολιάσω ότι παρακαλούσαμε μετά από μια ώρα αναμονής να παραγγείλουμε, ενώ η παραγγελία ήθελε ξεχωριστά παρακάλια! Εν ολίγοις μακριά!!

Ευχαριστούμε, kostaspis

Voe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άλιμος, Αττική

Άλιμος, Αττική
Παλαιό Φάληρο, Αττική

Voe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!