“Άθλια ποιότητα”
Κριτική για: Ellados Eikones

Ellados Eikones
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έχω ξαναπάει στο συγκεκριμένο μαγαζί και είχα φάει κάτι σε κρεατικά μέτριο προς καλό. Αυτή τη φορά πήραμε ψαρομεζέδες γενικά κάτι σε ψάρι. Έχω χρόνια να φάω τόσο άθλια ποιότητα κακό μαγειρεμένα και ανάλατα χωρίς καθόλου γεύση. Δυστυχώς έγινα ρεζίλι γιατί είχα φέρει μία ξένη συνεργάτιδά μου από Ολλανδία και την πήγα εκεί για να απολαύσουμε υποτίθεται διαφορά μεζεδάκια. Χαρακτηριστικά ακόμη και οι σαρδέλες που Υποτίθεται ότι έχουν γεύση τηγανιτές δεν καταλάβαινες τι έτρωγες αν δεν το έβλεπες ,τόσο χάλια .Οι γαρίδες σαγανάκι πολύ μικρές πολύ λίγες και σαν να ήταν καμένες δεν μπορούσα να τις φας από την πικρίλα που είχανε από το λάδι Δεν ξέρω τι να πω. Οι σερβιτόροι πάνω από το κεφάλι μας να ρωτάνε αν τελειώσαμε για να μαζέψουν γρήγορα προφανώς για να αδειάσουν το τραπέζι δεν ξέρω για ποιο λόγο παρόλο που μας βλέπουν να τρώμε ακόμα ρωτάνε πότε να μαζέψουν .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Leyteris K

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γενικά Κ το πρόγραμμα Κ τα παιδιά Κ το φαγητό Ηταν πολυ καλα. Η πρόσβαση εύκολη Κ το περιβάλλον Κ το πάρκινγκ χωρίς χρέωση. ΜΕ πείραξε που επιτρέπει να καπνίζουν ενώ απέξω είχε ένα υπέροχο τραπεζάκι με σόμπα για τους καπνίζοντες. ΕΥΤΥΧΏΣ μόνο 4 άτομα κάπνιζαν σε ολόκληρο το μαγαζι. Α αντί για τασάκι υπάρχει τσαγερο.

4  Ευχαριστούμε, V8960QT_
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

το φαγητό πραγματικά άθλιο επίσης απαράδεκτο να αφήνουν να καπνίζουν μέσα και οι σερβιτόροι αγενέστατοι.

1  Ευχαριστούμε, IsminiK8
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2020

Παρασκευή βράδυ και ειναι μία πολύ καλή εναλλακτική για κάποιον που θέλει να αποφύγει τα μπουζούκια γιατι θα διασκεδάσει εξίσου ωραία .
Δουλεμένο μουσικό πρόγραμμα με ωραίες φωνές.Διασκεδάσαμε πραγματικά πάρα πολύ .
Το φαγητό ικανοποιητικό με αρκετές επιλογές σε μεζέδες, κρεατικά κ θαλασσινα !

2  Ευχαριστούμε, polina l
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2019

Είναι ένα εστιατόριο που το επιλέγουμε σε γιορτές και αργίες. Μπορώ να πω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις είναι οργανωμένο, δηλαδή έχει αρκετό προσωπικό και προσφέρει γρήγορη εξυπηρέτηση. Παρόλο που είναι αρκετά μεγάλο καλό είναι να έχεις κλείσει. Το φαγητό κυμαίνεται σε μέτρια επίπεδα. Εκείνο που σε αποζημιώνει είναι το σημείο. Επίσης είναι δίπλα σε κούνιες ώστε να παίξουν και τα μικρά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, 452JamesC

Ellados Eikones: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική
Καλλιθέα, Αττική

Ellados Eikones: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!