StayForLong
Η κριτική έγινε: 23 Νοεμβρίου 2016

Η εξυπηρετηση του Νικου ηταν απιστευτη!!!! Το δε δωματιο ηταν υπερ λουξ!!! Ο Νικος φοβερα ενημερομενος για τα παντα στην περιοχη. Μας βοηθησε με καταπληκτηκες εκδρομες και φοβερα μαγαζια για φαγητο. Η σουιτα που εμεινε η οικογενεια μου τελεια!! Το μπαρ του Νικου ειχε ποιοτικα ποτα και σνακς, η δε πιτα απο καλαμποκαλευρο στο πρωινο απιστευτη. Δεν μπορεσα να βρω κατι αρνητικο ολα καταπληκτικα σιγουρα θα παμε οικογενειακος και παλι. Το συνηστω ανεπιφιλακτα θα με θυμηθητε....!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωματια ειναι μπροστα και εχουν θεα τον Τυμφρηστο.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
4  Ευχαριστούμε, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Τ
Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό. .. χαλαρωτικό. .. καθαρό. .. ζεστό. .. το τέλειο μέρος για να χαλαρώσεις και να περάσεις ένα αξέχαστο σαββατοκυριακο... και ο ιδιοκτήτης από τους καλύτερους που έχουμε γνωρίσει ποτέ. Θα ξαναπάμε

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Trek298119
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2016

Πανεμορφα δωματια, υπεροχο περιβαλλον κ πολλα χαμογελα απο τα παιδια.
ζεστασια, οικιοτητα, το βραδυ ολοι γινονται μια παρεα το κοκκινο κρασι τους εξαιρετικο. λιγο το εδαφοσ με τη παχνη γινεται καπωσ γλυστερο αλλα σιγουρα θα ξαναπαμε

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, CaLia P
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016

Πρόκειται για ένα ξεχωριστό ξενώνα!!! Η σύγχρονη αρχιτεκτονική, απόλυτα εναρμονισμένη στο τοπίο! Πολυ ενδιαφέρουσα η διακόσμηση! Τα δωμάτια τεράστια, με τζάκι και κουζινάκι! Τα στρώματα και τα παπλώματα ιδανικά για την απόλυτη χαλάρωση!!Και εκεί που έχεις ενθουσιαστεί με το περιβάλλον, το χώρο και τους ανθρώπους έρχεται το πρωινό και σε απογειώνει!! Ζυμωτό ψωμί, φρεσκα αυγά, σπιτικές μαρμελάδες!!!! Ευχαριστούμε για την περιποίηση!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, nonibel
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο ,μοναδικής αισθητικής,δυο βήματα από το καστανόδασος!!!!
Ο Νίκος ,ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου,φιλόξενος,ευγενής,περιποιητικός μας οργάνωσε μέσω εταιρίας δραστηριότητες στην μαύρη σπηλιά και στην via ferrata
Στο ξενοδοχείο μπορείς και να αράξεις να γίνεις μια παρέα με τα υπόλοιπα παιδιά μιας και είναι ο ιδιοκτήτης τόσο θετικός που γίνεται αμέσως μια παρέα!!!!
Το πρωινό που παρέχει είναι πλούσιο αποτελείται από μοναδικές μπρουσκέτες με ντόπια υλικά,scruble eggs,pancakes,και μια μεγάλη γκάμα μαρμελάδων!!!!!
Το βραδάκι μπορείς να απολαύσεις το ποτό σου,κοκτέιλ ή ότι άλλο τραβάει η όρεξη σου!!
Μοναδικό μέρος,μας κέρδισε και κανονίζουμε από τώρα την επόμενη απόδραση μας!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Panos T