“Καλό φαγητό, ωραία θέα!”
Κριτική για: Aegeon Restaurant

Aegeon Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017

Υπέροχη θέα, ποιοτικό φαγητό, ευγενικό προσωπικό. Γενικά μείναμε ευχαριστημένοι αλλά οι τιμές τσιμπημένες, όπως και στα περισσότερα εστιατόρια του νησιού. Στο τέλος μας κέρασαν γλυκάκι και ρακή.

Ευχαριστούμε, Anastasia P

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα ειναι το αγαπημενο μου εστιατοριο χωρις υπερβολες!!!Εχει φανταστικο-πεντανοστιμο,λαχταριστο φαγητο!Ομορφες,αγνες γευσεις,ικανες να ικανοποιησουν και τον πιο απαιτητικο πελατη!Το περιβαλλον εκπεμπει γαληνη,ζεστασια,ηρεμια και ανεση.Το προσωπικο ειναι παντα εξυπηρετικο,ευγενεστατο,φιλικο ,με το χαμογελο στα χειλη!Το σερβις ειναι εξαιρετικο.Η τοποθεσια ειναι εκπληκτικη με μια υπεροχη θεα στην καλντερα.Η ατμοσφαιρα ακρως φιλοξενη και ζεστη. Εχει γινει το στεκι το δικο μου,της οικογενειας μου, του συντροφου μου,και των φιλων μας!Κανενας δεν μπορει να αντισταθει και να παει μονο για μια φορα!Οπωσδηποτε θα ξαναπαει!:)Ανυπομονω να ξαναπαω συντομα!

Ευχαριστούμε, Κατερινα Β
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2017

Καλό φαγητό με σχετικά καλή θέα (όχι ηλιοβασίλεμα). Χρεώνει πολύ παραπάνω από το κανονικό για αυτό που προσφέρει. Θα ξανα πήγαινα μόνο αν επισκεπτόμουν και τα υπόλοιπα εστιατόρια της περιοχής.

1  Ευχαριστούμε, Io S
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πάνω στον πεζόδρομο Ημεροβίγλι- Φηροστεφάνι! Ωραία θέα και καλό σέρβις, μας άρεσε το κριθαράκι με θαλασσινά

Ευχαριστούμε, Νίκος Π
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

εξαιρετικο service μας οι σερβιτοροι μας συστησαν το καταλληλο κρασι σε συνδυασμο με το φαγητο.... Το φαγητο ηταν πολυ καλο με ικανοποιητικη μεριδα....συστηνω ανεπιφυλακτα τη γαριδομακαροναδα..αλλα η εκπληξη βρισκοταν στην ταρτα λεμονιου οσοι φατε στο aegeon δοκιμαστε την A.S.A.P

Ευχαριστούμε, Panos Z

Aegeon Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ημεροβίγλι, Σαντορίνη

Aegeon Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!