ΑΡΓΥΡΗΣ
Βέροια, Ελλάδα

Φανταστική θεα

Κριτική για: Andromeda Villas Suites & Spa
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Απρ 2018μέσω κινητής συσκευής
Κτισμένο στην galdera στο Ημεροβιγλι της Σαντορίνης συμπαθητική Junior suite μέσα στον βράχο καθαρό, με υπέροχη η θέα απέναντι στο ηφαίστειο, την Θηρασία και την Οία. Καλό πρωινο άριστη εξυπηρέτηση. Συνισταται
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
232 €
    599 €
  • Algotels
Ημεροβίγλι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2017

Το επισκέφτηκα στο ταξίδι του μέλιτος για 6 ημέρες και έμεινα εντυπωσιασμένος.
Μαγευτική θέα, τέλεια τοποθεσία, πανέμορφη και ευρύχωρη σουίτα.
Εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό, ποικιλία και ποιότητα φαγητού.

Συμβουλή για το δωμάτιο: εκπληκτική θέα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Tso75
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επικοινώνησα μαζι τους τηλεφωνικος για κράτηση. Η reception δεν μπορούσε να ολοκληρώσει κράτηση καθώς έπρεπε να μιλήσει με το τμήμα κρατήσεων, απορώ γιατι δε με συνέδεσαν ποτε με το τμήμα η γιατι δεν επικοινώνησε η ίδια εκείνη τη στιγμή ώστε να εχω απάντηση. Με τα πολλα, μου ζήτησαν να αφήσω τηλέφωνο και θα επικοινωνούσαν μαζι μου. Πράγματι, μεσα στην μέρα επικοινώνησε η κυρία απο το front desk και μου ζήτησε να στείλω mail στο τμήμα κρατήσεων για την κράτηση! Απορώ ξανά για ποιο λόγο δεν με συνδέουν να μιλήσω απευθείας η γιατι δεν επικοινωνούν ώστε να εχω απάντηση. Αν και πρωτη φορα στα χρονικά μου ζητήθηκε κάτι τετοιο ενώ μιλάω με το ξενοδοχειο, παρόλα αυτά στέλνω το μηνυμα. Περίμενα απάντηση η τηλέφωνο τρεις μερες. Την τεταρτη μέρα ξανατηλεφωνω και μιλάω με την ίδια υπάλληλο. Αφού της εξηγώ, ξανασημειωνει το τηλέφωνο μου και υπόσχεται πως αφού ξαναμιλήσει με το τμήμα κρατήσεων, θα επικοινωνήσουν το πολυ σε δέκα λεπτά. Οπως αντιλαμβάνεστε, δεν επικοινώνησαν ποτε.
Τέτοια αδιαφορία προς τον πελάτη δεν εχω συναντήσει ποτε στη ζωή μου.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, DimitriosA_13
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2017

Η θέα υπέροχη, η τοποθεσία του ξενοδοχείου εξαιρετική, το καλύτερο σημείο του νησιού για να απολαύσεις το ηλιοβασίλεμα.
Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και φιλικό (ειδικά ο Λάμπρος).

Προσοχή μεγάλη στο τι δωμάτιο θα επιλέξετε και τι θα σας δώσουν τελικά.
Εμείς κάναμε κράτηση και πληρώσαμε superior room (25τ.μ.) και μας έδωσαν classic (18τ.μ.) και δεν μας άλλαξαν.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προσοχή μεγάλη στο τί δωμάτιο θα επιλέξετε και στο τι θα σας δώσουν τελικά.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, _nikoltri2007
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

οτι και να πω ειναι λιγο η θεα στην καλντερα υπεροχη ευγενεστατο προσωπικο τα δωματια ειναι σαν να μενεις σε δικο σου σπιτι πολυ γραφικο το πρωινο ντελουξ με ολα τα καλουδια του καφες πολυ καλος και πισινες με θεα που κοβει την ανασα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, _J5231JO
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2017

Πριν από λίγες ημέρες είχα την τύχη να φιλοξενηθώ για δεύτερη φορά στην Ανδρομέδα. Για όποιον επιθυμεί να βιώσει με την υψηλοτερη δυνατή ποιότητα την εμπειρία της διαμονής στην καρδιά της καλντέρας, το κατάλυμα αυτό είναι η απόλυτη επιλογή. Η θέση και η θέα μαγική, τα δωμάτια καλαίσθητα, πεντακάθαρα και άνετα, εφοδιασμένα επαρκέστατα με κάθε παροχή. Το προσωπικό εξαιρετικό: ευγενείς και φιλόξενοι άνθρωποι και επαγγελματίες που ξέρουν να δίνουν λύσεις ακομη και όταν προκύπτουν δυσάρεστες καταστασεις.Το πρωινό πληρέστατο και εξαιρετικές οι επιλογές για γεύμα ή δείπνο που προσφέρονται. Ικανοιητικές και οι παρεχόμενες δωρεάν υπηρεσίες διαδικτύου. Τι άλλο μπορεί να ζητήσει κανείς από ενα κατάλυμα;

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Βάσω Μ